Київ
Ваше місто – Київ?
Так
Вибрати інший населений пункт
Серце всієї України!
Зв'язатися з нами
- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
Укр Рус
Каталог товарів
Увійти
Порівняння
Бажання
Кошик
Кошик
₴
Оформити замовлення
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Мережеве обладнання
- Пасивне мережеве обладнання
- Телекомунікаційні шафи
- Mirsan
- Шафа MIRSAN SOHO 19" 9U 535x400 (MR.SOH09U40DE.01)

Шафа MIRSAN SOHO 19" 9U 535x400 (MR.SOH09U40DE.01)
- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Фото
3 930 ₴
Шафа MIRSAN SOHO 19" 9U 535x400 (MR.SOH09U40DE.01)
Код товару:
525350Код скопійовано
Є в наявності
3 930 ₴
+ 39 ₴
Доставка:Київ
Самовивіз з магазину
Дивитись наявність
Забрати через 45 хвилин
Безкоштовно
До відділення "Нова Пошта"
Дивитись на карті
Забрати післязавтра
Безкоштовно
До відділення Укрпошти
Дивитись на карті
Відправимо завтра
Безкоштовно
Доставка за адресою
Детальніше
Отримати завтра з 09:00 до 20:00
Безкоштовно
Оплата
Готівкою, банківською картою, в кредит/розстрочку, за безготівковим розрахунком для юр. осіб Детальніше
Гарантія
Обмін/повернення товару належної якості протягом 14 днів. Детальніше
Офіційна гарантія виробника: 36 міс. Детальніше
Схожі товари
Телекомунікаційні шафи Mirsan
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Основні характеристики
| Тип | Настінна шафа |
| Додаткові характеристики | Ступінь захисту IP 20 |
Фізичні характеристики
| Навантаження, кг | 30 |
| Висота | 400 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Ширина | 535 мм |
| Особливості конструкції | Вентиляційні прорізи, Скляні двері |
| Матеріал | Метал |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 36 |
| Країна-виробник | Туреччина |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 10x58x46 |
| Вага в упаковці, кг | 13 |
| Артикул | MR.SOH09U40DE.01 |
Показати всі характеристики
Відгуки і запитання
Загальна оцінка товару:
Відгуки 0
Питання 0
Сортувати
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
У цього товару поки немає відгуків. Будьте першим, хто напише відгук
У цього товару поки немає питань. Будьте першим, хто поставить запитання
Опис
*Постачається у розібраному вигляді в коробці.
Шафа телекомунікаційна настінна зі скляними дверима
КОМПЛЕКТ ПОСТАЧАННЯ:
- Збірна опорна конструкція (плита нижня, плита верхня, дві бічні стінки);
- Передні двері скляні з одноточковим замком;
- Дві бічні, не знімні (опорні) суцільні стінки;
- Стінка задня сталева, з монтажними отворами;
- Одна пара монтажних профілів на відстані 19”.
Верхня плита із щітковим кабельним введенням та перфорацією для встановлення вентиляторів.
Нижня плита з кабельним введенням, закритим заглушкою ПВХ.
Ступінь захисту: – IP 20 згідно зі стандартом EN 60529
Обробка поверхні:
- Каркас, бічні стінки пофарбовані порошковою фарбою з великою структурою кольору RAL 9005 (чорний).
- Монтажні профілі – Алюцинк.
Максимальна дозволена вага обладнання, встановленого у шафі: 30 кг

ТВОЯ РОЗСИЛКА
Хочу бути в курсі найвигідніших цін, крутих акцій та персональних пропозицій
Шафа MIRSAN SOHO 19" 9U 535x400 (MR.SOH09U40DE.01)




Каталог товарів
- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення


