Київ
Ваше місто – Київ?
Так
Вибрати інший населений пункт
Серце всієї України!
Зв'язатися з нами
- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
Укр Рус
Каталог товарів
Увійти
Порівняння
Бажання
Кошик
Кошик
₴
Оформити замовлення
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Мережеве обладнання
- Пасивне мережеве обладнання
- Телекомунікаційні шафи
- Mirsan
- Шафа MIRSAN 19", 22U, GTN SERVER, склянні двері, 600x1000 мм, максимально 1000 кг, чорна

Шафа MIRSAN 19", 22U, GTN SERVER, склянні двері, 600x1000 мм, максимально 1000 кг, чорна
- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Фото
22 779 ₴
22 701 ₴
Шафа MIRSAN 19", 22U, GTN SERVER, склянні двері, 600x1000 мм, максимально 1000 кг, чорна
Код товару:
617892Код скопійовано
Є в наявності
22 701 ₴
22 779 ₴
+ 227 ₴
Ви заощаджуєте:
Доставка:Київ
Самовивіз з магазину
Дивитись наявність
Забрати через 30 хвилин
Безкоштовно
До відділення "Нова Пошта"
Дивитись на карті
Забрати післязавтра
Безкоштовно
Доставка за адресою
Детальніше
Отримати завтра з 09:00 до 20:00
Безкоштовно
Оплата
Готівкою, банківською картою, в кредит/розстрочку, за безготівковим розрахунком для юр. осіб Детальніше
Гарантія
Обмін/повернення товару належної якості протягом 14 днів. Детальніше
Офіційна гарантія виробника: 36 міс. Детальніше


Натисніть, аби збільшити
Ключові особливості
Схожі товари
Телекомунікаційні шафи Mirsan
Характеристики
Основні характеристики
| Тип | Підлогова шафа |
| Додаткові характеристики | Ступінь захисту IP 20 |
Фізичні характеристики
| Навантаження, кг | 1000 |
| Висота | 1164 мм |
| Глибина | 1000 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Особливості конструкції | Скляні двері |
| Матеріал | Алюмінієво-цинковий сплав |
Додаткові характеристики
| Габарити (ВхШхГ), мм | 1164х600х1000 |
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Бічні панелі, Задні дверцята, Каркас шафи, Монтажні профілі, Ніжки, Передні дверцята |
| Гарантія, міс. | 36 |
| Країна-виробник | Туреччина |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 25x106x135 |
| Вага в упаковці, кг | 65 |
| Артикул | MR.GTN22U61DE.01 |
Показати всі характеристики
Відгуки і запитання
Загальна оцінка товару:
Відгуки 0
Питання 0
Сортувати
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
У цього товару поки немає відгуків. Будьте першим, хто напише відгук
У цього товару поки немає питань. Будьте першим, хто поставить запитання
Опис
Шафа телекомунікаційна зі скляними передніми дверима
Серверні та мережеві шафи серії GTN, що вільно стоять, підходять для офісів, системних приміщень і кабельних систем. Вони сумісні з пристроями всіх марок і моделей. Він пропонує високі можливості персоналізації.

ТВОЯ РОЗСИЛКА
Хочу бути в курсі найвигідніших цін, крутих акцій та персональних пропозицій
Шафа MIRSAN 19", 22U, GTN SERVER, склянні двері, 600x1000 мм, максимально 1000 кг, чорна


Каталог товарів
- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення
