Київ
Ваше місто – Київ?
Так
Вибрати інший населений пункт
Серце всієї України!
Зв'язатися з нами
- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
Укр Рус
Каталог товарів
Увійти
Порівняння
Бажання
Кошик
Кошик
₴
Оформити замовлення
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Мережеве обладнання
- Пасивне мережеве обладнання
- Телекомунікаційні шафи
- Mirsan
- Шафа MIRSAN 19" 12U WTC 565x600 мм максимально 80 кг чорна (MR.WTC12U60DE.01)

Шафа MIRSAN 19" 12U WTC 565x600 мм максимально 80 кг чорна (MR.WTC12U60DE.01)
- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Фото
7 638 ₴
Шафа MIRSAN 19" 12U WTC 565x600 мм максимально 80 кг чорна (MR.WTC12U60DE.01)
Код товару:
647835Код скопійовано
Є в наявності
7 638 ₴
+ 76 ₴
Доставка:Київ
Самовивіз з магазину
Дивитись наявність
Забрати сьогодні з 8:00
Безкоштовно
До відділення "Нова Пошта"
Дивитись на карті
Забрати завтра
Безкоштовно
До відділення Укрпошти
Дивитись на карті
Відправимо сьогодні
Безкоштовно
Доставка за адресою
Детальніше
Отримати сьогодні з 09:00 до 20:00
Безкоштовно
Оплата
Готівкою, банківською картою, в кредит/розстрочку, за безготівковим розрахунком для юр. осіб Детальніше
Гарантія
Обмін/повернення товару належної якості протягом 14 днів. Детальніше
Офіційна гарантія виробника: 36 міс. Детальніше


Натисніть, аби збільшити
Ключові особливості
Схожі товари
Телекомунікаційні шафи Mirsan
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Основні характеристики
| Тип | Настінна шафа |
| Додаткові характеристики | Ступінь захисту IP 20 |
Фізичні характеристики
| Навантаження, кг | 80 |
| Висота | 540 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Ширина | 565 мм |
| Особливості конструкції | Вентиляційні прорізи, Скляні двері, Знімні бічні стінки |
| Матеріал | Алюмінієво-цинковий сплав, Метал, Скло |
Додаткові характеристики
| Габарити (ВхШхГ), мм | 540х565х600 |
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Бічні панелі, Верхня панель, Документація, Задня стінка, Монтажні профілі, Нижня панель, Ніжки – 4 шт., Скляні дверцята, Стійка-4 шт. |
| Гарантія, міс. | 36 |
| Країна-виробник | Туреччина |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 13x71x65 |
| Вага в упаковці, кг | 21 |
| Артикул | MR.WTC12U60DE.01 |
Показати всі характеристики
Відгуки і запитання
Загальна оцінка товару:
Відгуки 0
Питання 0
Сортувати
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
У цього товару поки немає відгуків. Будьте першим, хто напише відгук
У цього товару поки немає питань. Будьте першим, хто поставить запитання
Опис
Настінна шафа серії Com-Box
Завдяки своєму дизайну, вдосконаленій структурній перевазі, простоті використання та, найголовніше, неперевершеній ціні, вона забезпечує перевагу над аналогами. Знімні бічні стінки, що замикаються, забезпечують легкий доступ. Передня скляна кришка має сучасний вигляд завдяки спеціальній металевій рамі з прорізами та дизайну.

ТВОЯ РОЗСИЛКА
Хочу бути в курсі найвигідніших цін, крутих акцій та персональних пропозицій
Шафа MIRSAN 19" 12U WTC 565x600 мм максимально 80 кг чорна (MR.WTC12U60DE.01)


Каталог товарів
- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення
