- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- ТБ, проєктори, медіаплеєри
- Проєктори
- ACER
- Проєктор Acer Vero XL2320p (MR.JYR11.001)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Фото
Проєктор Acer Vero XL2320p (MR.JYR11.001)
Схожі товари
Проєктори ACER
Проєктор Acer X1129 (MR.JXF11.001) 16 760 ₴
Проєктор Acer X129H (MR.JTH11.00Q) 17 955 ₴
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Клас | Для офісу, Для шкіл та ВНЗ |
| Джерело світла | Лазер |
| Тип матриці екрана | DLP |
| Максимальна роздільна здатність | WUXGA (1920x1200) |
| Мінімальна діагональ зображення | 30" |
| Максимальна діагональ зображення | 300" |
| Проекційне відношення | 1.54 - 1.72:1 |
| Яскравість, ANSI Lm | 4000 |
| Контрастність,: 1 | 50000 |
| Співвідношення сторін екрана | 16:10, 16:9 (широкоформатний), 4:3 |
| Оптичне збільшення | 1.1 |
| Фокусування | Ручне |
| Операційна система | Без ОС |
| Функції та можливості | Широкоформатний |
Інтерфейси
| HDMI, шт | 2 |
| Дротові інтерфейси | 1 x Mini Jack 3,5 мм, 1 x RS-232, 1 x USB Type-A, 2 x HDMI |
Фізичні характеристики
| Джерело живлення | Від мережі |
| Ресурс лампи, г | 20000/30000 |
| Споживана потужність, Вт | 180 |
| Час роботи в активному режимі | 30000 годин |
| Рівень шуму, дБ | 26 |
| Особливості конструкції | З вбудованими динаміками |
| Основний колір | Білий |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 115,5х286х216 |
| Вага, кг | 2,9 |
Додаткові характеристики
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Адаптер живлення, Батарейка AAA – 2 шт., Документація, Кабель HDMI, Кабель живлення, Кришка об'єктива, Проектор, Пульт ДК, Сумка для перенесення |
| Гарантія, міс. | 24 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 28x16x40 |
| Вага в упаковці, кг | 4,62 |
| Артикул | MR.JYR11.001 |
| Штрихкод | 4711474618863 |
| Додатково | Проектори з HDMI , Проєктори з USB |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Лазерне джерело світла
Насолоджуйтесь реалістичними кольорами і не турбуйтеся про перегорання або утилізацію лампи з інноваційним лазерним діодом, який споживає на 30% менше енергії при тій самій яскравості.

Яскравість
Кришталево чисте, яскраве зображення на відстані при денному світлі або в середніх і великих приміщеннях з яскравістю до 4 000 люмен.

Для планети Земля
Корпус цього проєктора на 50% складається з пластику, переробленого після споживання (PCR) - вторинної пластмаси, яка була перероблена та повторно використана, щоб допомогти нам зменшити кількість відходів на планеті.

Кутова корекція
Швидко та легко регулюйте спотворення в кожному окремому куті за допомогою функції 4 Corner Correction.

Режим "Футбол"
Зберіть друзів і розділіть славу улюбленого виду спорту на величезному екрані. Режим "Футбол" підсилює кольори, щоб чітко показати всі дії.
















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення






