Київ
Ваше місто – Київ?
Так
Вибрати інший населений пункт
Серце всієї України!
Зв'язатися з нами
- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
Укр Рус
Каталог товарів
Увійти
Порівняння
Бажання
Кошик
Кошик
₴
Оформити замовлення
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- ТБ, проєктори, медіаплеєри
- Проєктори
- ACER
- Проєктор Acer P1357 (MR.JYZ11.001)

Проєктор Acer P1357 (MR.JYZ11.001)
- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Фото
Проєктор Acer P1357 (MR.JYZ11.001)
Код товару:
690890Код скопійовано
Товар закінчився
23 242 ₴
Гарантія
Обмін/повернення товару належної якості протягом 14 днів. Детальніше
Офіційна гарантія виробника: 24 міс. Детальніше
В наявності схожі товари
723060
Проєктор короткофокусний Acer S1387n (MR.JYX11.001)Проєктор короткофокусний Acer S1387n (MR.JYX11.001)
28 341₴
Показати ще
Схожі товари
Проєктори ACER
Проєктор Acer X1129 (MR.JXF11.001) 16 760 ₴
Проєктор Acer X129H (MR.JTH11.00Q) 17 955 ₴
Можливо, вас зацікавить
Проєктор Acer P1257 (MR.JYY11.001) 22 807 ₴
Характеристики
Загальні характеристики
| Клас | Для офісу, Для презентацій |
| Джерело світла | Лампа |
| Тип матриці екрана | DLP |
| Максимальна роздільна здатність | WUXGA (1920x1200) |
| Мінімальна діагональ зображення | 46" |
| Максимальна діагональ зображення | 300" |
| Проекційне відношення | 1,21-1,57:1 |
| Яскравість, ANSI Lm | 4800 |
| Контрастність,: 1 | 20000 |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 (широкоформатний), 4:3 |
| Оптичне збільшення | 1.3 |
| Фокусування | Ручне |
| Операційна система | Без ОС |
| Функції та можливості | Широкоформатний |
Інтерфейси
| HDMI, шт | 2 |
| Дротові інтерфейси | 1 x RCA, 1 x RS-232, 2 x HDMI, 2 x Mini Jack 3,5 мм, 2 x USB Type-А, 2 x VGA |
Фізичні характеристики
| Джерело живлення | Від мережі |
| Ресурс лампи, г | 5000/20000 |
| Споживана потужність, Вт | 260 |
| Час роботи в активному режимі | 5000 годин |
| Рівень шуму, дБ | 31/29 |
| Особливості конструкції | З вбудованими динаміками |
| Основний колір | Білий |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 107х220х300 |
| Вага, кг | 2,4 |
Додаткові характеристики
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Батарейка AAA – 2 шт., Документація, Кабель HDMI, Кабель живлення, Проектор, Пульт ДК, Сумка для перенесення |
| Гарантія, міс. | 24 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 11x30x22 |
| Вага в упаковці, кг | 2,4 |
| Артикул | MR.JYZ11.001 |
| Додатково | Проектори з HDMI , Проєктори з USB |
Показати всі характеристики
Відгуки і запитання
Загальна оцінка товару:
Відгуки 0
Питання 0
Сортувати
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
У цього товару поки немає відгуків. Будьте першим, хто напише відгук
У цього товару поки немає питань. Будьте першим, хто поставить запитання
Опис
Чітка проєкція
Чітка передача даних. Зображення проєктується з чіткістю й точно передає вашу презентацію.

Зручна проєкція
Ексклюзивна технологія BlueLightShield від Acer забезпечує комфортне яскраве зображення.

Проєкція, що економить час
Економте час за допомогою автоматичної корекції спотворення й зосереджуйся на важливому.


ТВОЯ РОЗСИЛКА
Хочу бути в курсі найвигідніших цін, крутих акцій та персональних пропозицій
Проєктор Acer P1357 (MR.JYZ11.001)








Каталог товарів
- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення



