- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- LENOVO
- Ноутбук LENOVO Yoga 9 2-in-1 14ILL10 Cosmic Blue (83LC005TRA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Аксесуари 13
- Відео 1
- Фото
Ноутбук LENOVO Yoga 9 2-in-1 14ILL10 Cosmic Blue (83LC005TRA)


















664138
Ноутбук LENOVO ThinkPad T14 Gen 6 Black (21QDS0GQ00)664139
Ноутбук LENOVO ThinkPad T14 Gen 6 Black (21QDS0GR00)664135
Ноутбук LENOVO ThinkPad T14 Gen 6 Black (21QDS0GS00)676615
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 16 AI (C7GE6ET)676617
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 16 AI (C7GG3ET)Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 14" |
| Тип матриці екрана | OLED |
| Роздільна здатність екрану | 2880x1800 |
| Сенсорний екран | Multi-touch Screen |
| Покриття екрана | Глянцеве |
| Технології екрана | Dolby Vision HDR, Eyesafe, Low Blue Light |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 500 нт |
| Пікова яскравість екрана, ніт | 1100 |
| Кольорове охоплення DCI-P3, % | 100 |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Lunar Lake |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 258V (Lunar Lake) |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Кількість продуктивних ядер | 4 |
| Кількість енергоефективних ядер з низьким енергоспоживанням | 4 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 8 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,2-4,8 |
| Тактова частота продуктивних ядер, ГГц | 2,2-4,8 |
| Тактова частота енергоефективних ядер з низьким енергоспоживанням, ГГц | 2,2-3,7 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Arc Graphics 140V |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5X |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 8533 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 0 (розпаяна на МП) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 1 ТБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Windows 11 Pro |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 7 |
| Версія Bluetooth | 5.4 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1хUSB 3.2 Gen2x2 Type-C, 2 x Thunderbolt 4 |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Кількість мегапікселів | 5 |
| Додаткові характеристики камери | IR-камера, Privacy shutter |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 4х2 Вт |
| Виробник акустики | Dolby Atmos, Smart Amp Technology |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
Корпус
| Система охолодження | Активна (2 вентилятора) |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Алюміній |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Алюміній |
| Основний колір | Синій |
| Вага ноутбука, кг | 1,32 |
| Загальна ширина виробу, мм | 316 |
| Загальна довжина виробу, мм | 220 |
| Загальна висота виробу, мм | 15,9 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 75 |
| Кількість осередків акумулятора | 4 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion, Незнімний |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | Клавіатура з підсвічуванням, З Bluetooth, З Thunderbolt, З TPM, Зі сканером відбитків пальців |
| Аксесуари в комплекті | Стилус |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 2x32x22 |
| Вага в упаковці, кг | 1,35 |
| Артикул | 83LC005TRA |
| Штрихкод | 199273677184 |
| Додатково | Ноутбуки Lenovo з сенсорним екраном, Новинки ноутбуків, Ноутбуки з металевим корпусом, Ноутбуки з потужною батареєю, Ноутбуки в алюмінієвому корпусі, Ноутбуки з Thunderbolt 3 портом, Ноутбуки Windows, Ноутбуки для роботи з графікою, Ноутбуки 8 ядер, Ноутбуки Lenovo 14 дюймів, Ноутбуки з великою оперативною пам'яттю, Китайські ноутбуки, Ноутбуки з стилусом, Ноутбуки на 1 терабайт, Ноутбуки Lenovo з підсвічуванням клавіатури, Ноутбуки з Windows 11 |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Відео
Опис
Починається нова ера штучного інтелекту
Оточіть себе надзвичайним. Ноутбуки Lenovo, оснащені процесорами Intel Core Ultra нового покоління та унікальною системою охолодження, відрізняються витонченим дизайном, потужністю та можливостями штучного інтелекту. Завдяки інтелектуальним режимам, які підлаштовуються під ваш ритм життя, ноутбук ніби розуміє вас.

Створено для творчої свободи
Дизайн Yoga 9 2-in-1 дає вам можливість творити в будь-якому середовищі - робити ескізи, проєктувати або друкувати. Надчутливий сенсорний екран і стилус Yoga Pen забезпечують точний контроль для плавної та детальної роботи.

Тонкий, легкий і завжди готовий
Тонкий, міцний і створений для руху. Yoga 9 2-in-1 - це ваш ноутбук, який можна взяти з собою куди завгодно і робити що завгодно. Точна обробка робить його витонченим і міцним. Крім того, він пройшов понад 20 військових тестів на міцність, щоб впоратися з усім, що на нього чекає.

Стильний і міцний
Стиль, комфорт і міцність в одному корпусі. Поліровані бічні поверхні випромінюють першокласне дзеркальне покриття, а зручна конструкція дозволяє легко переносити ноутбук. Клавіатура максимізує простір для набору тексту. Yoga 9 2-in-1 створений для того, щоб відповідати вашій динаміці.

ШІ наступного покоління для максимальної продуктивності
Приготуйтеся скористатися можливостями штучного інтелекту наступного покоління завдяки процесору Intel Core Ultra. Yoga 9 2-in-1 гарантує ефективне виконання будь-яких завдань. Незалежно від того, де ви працюєте, ви зможете насолоджуватися прохолодною і тихою роботою протягом усього дня.

AI Core: прискорте свій робочий процес
AI Core - ваш новий найкращий друг. Цей розумний механізм вправно жонглює CPU, NPU, GPU та оперативною пам'яттю, збільшуючи потужність, коли це потрібно, і зменшуючи її, коли це не потрібно. TAC (Trusted AI Controller) захищає ваші дані за допомогою апаратного захисту. Крім того, AI Core забезпечує адаптивне заряджання та інші корисні функції акумулятора. Продуктивність нового рівня, менше технічного стресу.

Ефективність на основі штучного інтелекту для щоденного використання
Залишайтеся на зв'язку цілий день завдяки потужному акумулятору на 75 Вт*год, створеному для ефективної та тривалої роботи. Intel Core Ultra збільшує продуктивність, зберігаючи при цьому прохолоду. Високопродуктивні ядра справляються з важкими завданнями, а ядра з низьким енергоспоживанням - з усім іншим. AI Core подовжує час роботи від акумулятора, а технологія швидкої зарядки Rapid Charge Express забезпечує 3 години роботи всього за 15 хвилин.

Бездоганна точність
Новий стилус Yoga Pen з датчиками нахилу і тиску, низькою затримкою та магнітним кріпленням до кришки розширює ваші можливості, пропонуючи точний контроль та плавне малювання. Він ідеально підходить для тривалих творчих процесів та забезпечує комфорт і точність, які допоможуть вам працювати без втоми.

Створюйте власний шлях із гнучкістю на 360°
Дизайн Yoga 9 2-in-1 дає вам свободу творити в будь-якому середовищі - робити ескізи, проєктувати або друкувати. Сенсорний екран і стилус Yoga Pen забезпечують точне керування.

Сенсорний екран
Сенсорний екран покращує ваш досвід завдяки двом ключовим особливостям: чіткіше зображення завдяки оптимізованим характеристикам та покращена точність стилуса для безперешкодної взаємодії.

Ультратонкий дизайн
Цей ноутбук завтовшки всього 15,9 мм забезпечує потужну продуктивність в ультратонкому корпусі, що ідеально підходить для тих, кому потрібна портативність без шкоди для продуктивності.

Ефективна портативність
Цей ноутбук важить лише 1,32 кг, що робить його неймовірно легким, тому його зручно брати з собою на роботу або в дорогу. Він забезпечує зручність роботи протягом усього дня без зайвого клопоту.

Надійний і перевірений
Цей ноутбук пройшов 21 випробування за стандартом MIL-STD, що гарантує міцність, стійкість до падінь, проливання рідини та екстремальних умов експлуатації. Він ідеально підходить для роботи в складних умовах.

Яскраві, виразні кольори
Приготуйтеся до більшого, яскравішого та чіткішого зображення. 14-дюймовий OLED-дисплей PureSight забезпечує чітке зображення, а також має 100% покриття кольорового простору P3 для точної передачі кольорів - ідеальне рішення для творчих особистостей.

Точність і комфорт
Оцініть нову клавіатуру, яка забезпечує точність і комфорт - 1,5-міліметровий хід клавіш, 0,3-міліметрові ковпачки для клавіш і зносостійке покриття. Звукова панель з 4 динаміками Dolby Atmos оточить вас звуком. Мікрофони з функцією шумозаглушення забезпечують кришталеву чистоту. Крім того, інфрачервона вебкамера робить вхід в систему швидким і безпечним.

Звукова панель, що обертається
Поворотна звукова панель, вбудована в шарнір ноутбука, забезпечує оптимальне звучання в будь-якому режимі. Динамік завжди спрямований до користувача, що забезпечує гучніший, насиченіший звук і покращені баси.

Клавіатура Yoga
Клавіатура Yoga з ходом клавіш 1,5 мм для комфорту та увігнутими ковпачками для приємного тактильного відчуття натискання забезпечує швидкість, комфорт і точність. Стійке до стирання покриття забезпечує м'якість, гладкість і чистоту клавіатури.

Збільшений тачпад
Що б ви не робили - редагували, проєктували чи працювали в багатозадачному режимі - додатковий простір на збільшеному тачпаді робить кожен рух більш плавним і точним, тож ви зможете працювати швидше і контролювати ситуацію, не пропускаючи жодного удару.

Мікрофони та камера з функцією шумозаглушення
Чотири 3D-мікрофони з функцією шумозаглушення передають просторовий звук. У поєднанні з вдосконаленою камерою вони забезпечують бездоганне проведення нарад.

Lenovo AI: розумніші інструменти для швидкого створення
Встигайте більше за допомогою програм Lenovo зі штучним інтелектом, розроблених для адаптації до ваших потреб. Ці програми виходять за рамки простого спрощення завдань - вони персоналізують ваш досвід, підвищують продуктивність і захищають ваші дані. Незалежно від того, чи це великі проєкти, чи повсякденні завдання, програми Lenovo зі штучним інтелектом забезпечують постійне підвищення продуктивності та безмежний потенціал для створення та досягнення більшого.

Сталий розвиток
Ноутбук Yoga 9 2-in-1, сертифікований ENERGY STAR та EPEAT Gold, має упаковку, що не містить пластику. Всі паперові коробки, що використовуються в упаковці, сертифіковані FSC і виготовлені з інших сертифікованих матеріалів. Нижня кришка на 50% складається з переробленого алюмінію, а корпус адаптера живлення на 90% з переробленого пластику.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.

































- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення