- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- LENOVO
- Ноутбук LENOVO ThinkPad T14 G5 (21MMSJT000)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Аксесуари 84
- Фото
Ноутбук LENOVO ThinkPad T14 G5 (21MMSJT000)


















646046
Ноутбук LENOVO Legion Pro 7 16IAX10H (83F5007ARA)695314
Ноутбук LENOVO Legion Pro 7 16IAX10H Eclipse Black (83F500GKRA)676497
Ноутбук HP OMEN Transcend 14-fb1008ua Ceramic White (C3US5EA)660080
Ноутбук HP OmniBook 5 Flip x360 (BV5T8EA)Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | ThinkPad T14 Gen 5 |
| Клас | Для роботи/навчання, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 14 |
| Тип матриці екрана | IPS (PLS, AHVA, WVA, UWVA) |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Час відгуку екрана, мс | 8 |
| Яскравість екрана, ніт | 400 нт |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Meteor Lake |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 165U (Meteor Lake) |
| Кількість ядер процесора | 12 ядер / 14 потоків |
| Кількість продуктивних ядер | 2 ядра |
| Кількість енергоефективних ядер | 8 ядер |
| Кількість енергоефективних ядер з низьким енергоспоживанням | 2 ядра |
| Тактова частота процесора, ГГц | 1,7-4,9 |
| Тактова частота продуктивних ядер, ГГц | 1,7-4,9 |
| Тактова частота енергоефективних ядер, ГГц | 1,2-3,8 |
| Тактова частота енергоефективних ядер з низьким енергоспоживанням, ГГц | 0,7-2,1 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
| Підтримка VR | Ні |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 – 5600 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - немає даних) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 64 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 ax |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.3 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 100/1000 Ethernet |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 2 x Thunderbolt 4 (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт Thunderbolt | 2 x Thunderbolt |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | TPM-модуль, Роз'єм для замку безпеки, Сканер відбитків пальців (Fingerprint) |
Мультимедіа
| Фронтальна камера | 5,0 Мпікс |
| Додаткові характеристики камери | IR-камера, Privacy shutter |
| Формат акустики | 2.1 |
| Потужність акустики, Вт | 2х2 Вт |
| Виробник акустики | Dolby Audio |
| Мультимедіа | Ні |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Російська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Вологозахищена клавіатура, Клавіатура без цифрового блоку (Numpad), Клавіатура з підсвічуванням |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Пластик |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик |
| Основний колір | Чорний |
| Оригінальний колір | Black |
| Вага ноутбука, кг | 1,39 |
| Загальна ширина виробу, мм | 315,9 |
| Загальна довжина виробу, мм | 223,7 |
| Загальна висота виробу, мм | 17,7 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 52,5 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Незнімний |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 36 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Безпрецедентна продуктивність у будь-якому місці та в будь-якій ситуації
Оціни приголомшливу обчислювальну потужність та енергоефективність 14-дюймового ноутбука ThinkPad T14 Gen 5 на базі процесора Intel Core Ultra під час використання на ходу. Зарядись енергією для реалізації творчих ідей завдяки відеокарті AMD Intel, що забезпечує вражаючу палітру кольорів. Крім того, скористайся функціями спільної роботи на основі штучного інтелекту, такими як усунення фонового шуму та автоматичне кадрування, щоб підвищити продуктивність та якість віддаленої роботи.

Дисплей, який додасть яскравих кольорів у робочі будні
Оціни кришталеву чіткість зображення на опційному OLED-дисплеї ноутбука T14 Gen 5 з роздільною здатністю 2.8K і оптичним рішенням від 3M, що підвищує яскравість за рахунок енергозберігаючого підсвічування. Деякі моделі дисплеїв мають сертифікат, що підтверджує низький рівень випромінювання синього світла, що дозволяє знизити напругу очей та запобігти їх втомі. Крім того, ноутбук доступний в ефектних кольорах "чорне затемнення" та "місячний сірий".

Більше точності та контролю
Оновлена клавіатура ThinkPad має тактильні позначки для легкого розпізнавання клавіш та збільшену сенсорну панель (120 мм) для більшого контролю. Подвійне натискання на маніпулятор TrackPoint активує меню TrackPoint Quick для налаштування аудіовізуальних параметрів. У верхній частині екрана розташована панель Communications Bar з веб-камерою 5 Мпікс та мікрофонами, що підтримують технологію усунення фонового шуму.

Інтуїтивно зрозумілі функції - ефектний дизайн
Працюй продуктивно цілий день з ноутбуком T14 Gen 5, який легко адаптується до поточних завдань, регулюючи витрату енергії. Удосконалена система охолодження ефективно відводить нагріте повітря за допомогою двох вентиляторів та розташованих ззаду вентиляційних отворів. Крім того, ноутбук пройшов тестування на міцність відповідно до вимог стандарту Міністерства оборони США MIL-STD-810H і має високу енергоефективність, що підтверджено сертифікацією ENERGY STAR 8.0.
Легка заміна компонентів своїми руками
Ноутбук ThinkPad T14 Gen 5 прослужить тобі довго завдяки високій міцності корпусу, а також можливості самостійної заміни змінних блоків (CRU), що не потребує технічних знань. Ця чудова можливість отримала високу оцінку – 9,3 із 10 за шкалою ремонтопридатності iFixit. Тому пристрій гарантує простоту модернізації та заміни компонентів.

Сучасні рішення безпеки
Насолоджуйся душевним спокоєм завдяки надійному захисту даних на ноутбуці T14 Gen 5. Наше комплексне рішення ThinkShield забезпечує шифрування даних за допомогою дискретного модуля довірчої платформи (dTPM). За додаткову безпеку відповідають технології біометрії: від сканера відбитка пальця до системи розпізнавання облич. А за допомогою шторки веб-камери можна за необхідності потурбуватися про конфіденційність.
*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.



































- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення