- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- LENOVO
- Ноутбук LENOVO ThinkPad P14s G5 (21G2000WRA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Аксесуари 15
- Фото
Ноутбук LENOVO ThinkPad P14s G5 (21G2000WRA)
646046
Ноутбук LENOVO Legion Pro 7 16IAX10H (83F5007ARA)676654
Ноутбук LENOVO Legion 5 15IRX10 Eclipse Black (83LY00F0RA)Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | ThinkPad P14s Gen 5 |
| Клас | Для програмування, Для роботи/навчання, Захищені, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 14.5" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | Eyesafe, Low Blue Light |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 300 нт |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Meteor Lake |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 155H (Meteor Lake) |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 22 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 1,4-4,8 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Arc Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
| Підтримка VR | Ні |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5, DDR5 – 5600 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 5600 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 0) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 64 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 1 ТБ (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 ax |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.3 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 100/1000 Ethernet |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 2 x Thunderbolt 4 (USB 4, Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт Thunderbolt | 2 x Thunderbolt |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | Smart Card Reader, TPM-модуль, Роз'єм для замку безпеки, Сканер відбитків пальців (Fingerprint) |
Мультимедіа
| Фронтальна камера | 5,0 Мпікс |
| Додаткові характеристики камери | IR-камера, Privacy shutter |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х2 Вт |
| Виробник акустики | Dolby Audio |
| Мультимедіа | Ні |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch, Трекпоінт |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура без цифрового блоку (Numpad), Клавіатура з підсвічуванням |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Алюміній |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Алюміній |
| Основний колір | Чорний |
| Оригінальний колір | Black |
| Вага ноутбука, кг | 1,61 |
| Загальна ширина виробу, мм | 325,5 |
| Загальна довжина виробу, мм | 227,6 |
| Загальна висота виробу, мм | 18,5 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 75 |
| Тип акумулятора | Lithium-Polymer, Незнімний |
| Блок живлення | 100W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 36 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 23x32x2 |
| Вага в упаковці, кг | 1,61 |
| Артикул | 21G2000WRA |
| Штрихкод | 198153400065 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з потужною батареєю , Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки у алюмінієвому корпусі , Ноутбуки із Thunderbolt 3 портом , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки Lenovo 14 дюймів, Ноутбуки з великою оперативною пам'яттю, Китайські ноутбуки, Ноутбуки на 1 терабайт, Ноутбуки Lenovo з підсвічуванням клавіатури, Ноутбуки Lenovo чорні, Ноутбуки 16 ядер, Ноутбуки HP на 1 терабайт, Ноутбуки для студента |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Коли ви наважуєтесь на більше
Мобільна робоча станція ThinkPad P14s Gen 5 з технологією штучного інтелекту забезпечує неперевершену обчислювальну потужність. Завдяки процесору Intel Core з інтегрованим нейронним процесором (NPU) цей пристрій забезпечує максимальну продуктивність у дорозі.

За межами звичайного перегляду
Lenovo переосмислили візуальний досвід на робочій станції P14s Gen 5. Її 14,5-дюймовий екран підсвічує кожен піксель для точної чіткості. Дисплей має антиблікове покриття та сертифікований для роботи в умовах низької інтенсивності синього світла, що запобігає втомі очей. Крім того, панель зв'язку над екраном може похвалитися 5-мегапіксельною камерою високої роздільної здатності та чудовими мікрофонами для якісних дзвінків.

Залишайтеся на зв'язку будь-де, будь-коли
Підвищуйте свою продуктивність на мобільній робочій станції Intel P14s Gen 5. Велика кількість портів, швидка пам'ять і безперебійне з'єднання з розширеними можливостями WiFi дозволять вам не відставати від робочих процесів. Ноутбук ідеально підходить для досвідчених користувачів, промислових інженерів і дизайнерів, забезпечуючи найвищу продуктивність.

Налаштовується, контролюється, не зупиняється
Клавіатуру ThinkPad перероблено для покращеної доступності та більшого контролю. Збільшена панель TrackPad забезпечує точність навігації, а швидке меню TrackPoint оптимізує візуальні налаштування подвійним дотиком. І це ще не все - його вдосконалена система охолодження із вентиляційними отворами гарантує максимальну теплову продуктивність.

Продуктивність, яка не шкодить довкіллю
Цей ноутбук, розроблений для надійної роботи під високими навантаженнями, оснащений потужною графікою Intel Arc. Ноутбук енергоефективний і має кілька екологічних сертифікатів. Крім того, вам сподобається, що корпус пристрою частково виготовлений із переробленого пластику та металів.

Безпека в найкращому вигляді
ThinkShield, передовий набір апаратних і програмних рішень для забезпечення безпеки, захищає ваш пристрій за допомогою шифрування даних і біометрії. Крім того, технологія виявлення загроз Intel Threat Detection на основі штучного інтелекту допомагає запобігти програмам-вимагачам, криптоджекінгу тощо.

Випробувано на міцність в екстремальних умовах
Lenovo використовує стандарт Міністерства оборони США MIL-STD 810H, щоб створити баланс надійності та довговічності для ноутбуків ThinkPad. Відповідність 12 стандартам, 26 процедурам і 200+ перевірок якості гарантують, що мобільна робоча станція ThinkPad P14s Gen 5 працює в екстремальних умовах, витримує поїздки та розливи рідини.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту див. блок специфікацій
*Всі зображення слугують тільки для ілюстрації



















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення








