- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- LENOVO
- Ноутбук LENOVO ThinkBook 16p G5 IRX (21N50012RA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Аксесуари 13
- Фото
Ноутбук LENOVO ThinkBook 16p G5 IRX (21N50012RA)
620224
Ноутбук LENOVO ThinkPad T14s Gen 6 (21N1000SRA)628223
Ноутбук LENOVO ThinkBook 16 G7 QOY (21NH000DRA)687595
Ноутбук LENOVO ThinkBook 16 G7 ARP Arctic Grey (21MW000NRA)Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 16" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 3200x2000 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | Dolby Vision |
| Частота оновлення екрану | 165 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 430 нт |
| Кольорове охоплення DCI-P3, % | 100 |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Raptor Lake Refresh |
| Модель процесора | Intel Core i9-14900HX (Raptor Lake Refresh) |
| Кількість ядер процесора | 24 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 32 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,2-5,8 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
| Об'єм відеопам'яті | 8 ГБ |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 5600 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 0) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 1 ТБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 2-M.2; Вільно: 1 |
| Слот для карт пам'яті | SD |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Windows 11 Pro |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6E |
| Версія Bluetooth | 5.3 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 1000 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 2 x Thunderbolt 4 (USB 4, Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1920х1080 |
| Кількість мегапікселів | 2 |
| Додаткові характеристики камери | IR-камера, Privacy shutter |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х2 Вт |
| Виробник акустики | Dolby Atmos |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
Корпус
| Система охолодження | Активна (2 вентилятора) |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Алюміній |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Алюміній |
| Основний колір | Сірий |
| Вага ноутбука, кг | 2,2 |
| Загальна ширина виробу, мм | 354,6 |
| Загальна довжина виробу, мм | 258,2 |
| Загальна висота виробу, мм | 19,9 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 80 |
| Тип акумулятора | Lithium-Polymer |
| Блок живлення | 300W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | Клавіатура з підсвічуванням, З Bluetooth, З HDMI, З LAN, З Thunderbolt, З TPM, З замком Kensington, Зі сканером відбитків пальців, Зі слотом для карт пам'яті |
| Аксесуари в комплекті | Lenovo Magic Bay Light |
| Гарантія, міс. | 36 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Елегантність поєднується з потужністю та продуктивністю
Прискорте свій щоденний робочий процес за допомогою Lenovo ThinkBook 16p Gen 5 - стильного ноутбука, який пропонує надзвичайну продуктивність та інтелектуальні можливості штучного інтелекту. Оснащений процесорами Intel Core, 16p з легкістю справляється зі складними завданнями, щодня заощаджуючи ваш час і зусилля. Завдяки свіжому дизайну, тонкому профілю та тривалому часу автономної роботи він забезпечує розширені можливості підключення та захопливі аудіовізуальні можливості, де б ви не находилися. Приготуйтеся до прискорення з абсолютною потужністю та інтелектом.

Будьте виразними та безтурботними
Ноутбук ThinkBook 16p Gen 5, оснащений безліччю функцій, пропонує виняткові можливості незалежно від того, чи використовуєте ви його для роботи, чи для розваг. Розкрийте свій творчий потенціал до максимуму або просто розслабтеся та насолоджуйтеся улюбленими серіалами чи іграми — завдяки спеціальній графіці NVIDIA. Крім того, система керування батареєю на основі штучного інтелекту адаптується до того, що ви робите, і подовжує або заощаджує час роботи від акумулятора, коли це потрібно. А покращене вирівнювання тачпада забезпечує додатковий комфорт під час набору тексту.

Оптимізовано для максимального комфорту користувача
Ноутбук ThinkBook 16p Gen 5 створений для того, щоб забезпечити виняткову зручність роботи. Його оновлена теплова конструкція в поєднанні з двома вентиляторами та вдало розташованими вентиляційними отворами гарантує, що і ви, і ваш ноутбук завжди залишатиметеся прохолодними та зосередженими, навіть якщо ви працюєте протягом тривалого періоду часу. До того ж він забезпечує додатковий приріст потужності, дозволяючи вам максимізувати продуктивність ПК відповідно до використання, перемикаючись між екстремальними та гік-режимами продуктивності.

Оптимізовано для роботи та розваг
Пориньте у захопливий візуальний досвід з ноутбуком ThinkBook 16p Gen 5. Приголомшливий 16-дюймовий дисплей з майже безрамковою рамкою збільшує площу екрана, а заводське калібрування дисплея X-Rite забезпечує бездоганну, реалістичну передачу кольору. Насолоджуйтеся чудовою контрастністю завдяки технології Dolby Vision, а завдяки сертифікації TÜV Eyesafe® вам не доведеться турбуватися про перенапруження очей. До того, насолоджуйтеся іграми без затримок завдяки вбудованій технології G-синхронізації та функціям покращення зображення зі штучним інтелектом, включаючи автоматичне кадрування та розмиття фону.

Розумна збірка з урахуванням принципів сталого розвитку
У Lenovo прагнуть створювати розумні технології, які дбайливо ставляться до планети, і ThinkBook 16p Gen 5 є свідченням відданості цій справі. Наприклад, картонна ручка та ущільнювальні етикетки в упаковці виготовлені зі 100% паперу, тоді як сам ноутбук містить різні компоненти, що включають перероблений вміст після споживання (PCC), такі як пластикові пляшки — акумулятор (25%), динаміки (30%) та кришки клавіш (50%). Крім того, 16p з гордістю має такі сертифікати енергоефективності та безпеки, як EPEAT Gold, ENERGY STAR 8.0 та TCO 9.

Ідеальне поєднання ціни та довговічності
Ноутбук ThinkBook 16p Gen 5 розроблений для роботи в будь-яких складних умовах. Він виготовлений з надзвичайно міцних матеріалів, щоб витримувати низку складних умов, таких як екстремальні температури, вологість, вібрація тощо. Ноутбук 16p проходить ретельне тестування за дванадцятьма стандартами MIL-STD-810H, доводячи свою надійність у реальних умовах. Цей бізнес-ноутбук витримав найсуворіші випробування — від арктичної пустелі до пилових бур у пустелі.

Повна безпека, повна впевненість
Захистіть свій ноутбук і дані за допомогою Thinkbook 16p Gen 5, оснащеного ThinkShield, інтегрованим набором комплексних рішень для забезпечення безпеки. Він постачається з вбудованим модулем Trusted Platform Module (fTPM) для шифрування важливих даних і самовідновлюваним BIOS для відновлення системи, якщо вона буде пошкоджена або зіткнеться зі зловмисною атакою. Крім того, він має слот Kensington Nano Security Slot для фізичного захисту ноутбука під час використання в громадських місцях, а також інтелектуальний зчитувач відбитків пальців, інтегрований у кнопку живлення, що забезпечує швидкий і безпечний доступ до вашого ПК.

Залишайтеся продуктивними та креативними
Ноутбук ThinkBook 16p Gen 5 постачається з додатковою зручністю завдяки інтелектуальному помічнику на основі штучного інтелекту Microsoft Copilot у Windows. Цей найсучасніший набір інструментів допомагає вам залишатися зосередженими під час роботи в Інтернеті та в програмах Windows. Від пошуку відповідей і натхнення в Інтернеті до коригування налаштувань комп'ютера - Copilot заощаджує ваш час і підвищує ефективність роботи. Крім того, він простий у використанні та запускається одним натисканням спеціальної клавіші. Наповніть свій день енергією з компаньйоном зі штучним інтелектом.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту див. блок специфікацій
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації























- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення










