- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- LENOVO
- Ноутбук LENOVO ThinkBook 16p-G4 (21J8003FRA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Аксесуари 11
- Фото
Ноутбук LENOVO ThinkBook 16p-G4 (21J8003FRA)















620224
Ноутбук LENOVO ThinkPad T14s Gen 6 (21N1000SRA)628223
Ноутбук LENOVO ThinkBook 16 G7 QOY (21NH000DRA)650213
Ноутбук LENOVO ThinkPad X1 Carbon-13 (21NTS1GA00)Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 16" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 3200x2000 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | Dolby Vision |
| Частота оновлення екрану | 165 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 430 нт |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Raptor Lake |
| Модель процесора | Intel Core i9-13900H (Raptor Lake) |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 20 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,6-5,4 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Iris Xe Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
| Об'єм відеопам'яті | 8 ГБ |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 5200 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 0) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 1 ТБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 2-M.2; Вільно: 1 |
| Слот для карт пам'яті | SD |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Windows 11 Pro |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6 |
| Версія Bluetooth | 5.1 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 x Thunderbolt 4 (USB 4, Power Delivery and DisplayPort), 1 х USB 3.2 Type-C Gen 2 (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1920х1080 |
| Кількість мегапікселів | 2 |
| Додаткові характеристики камери | IR-камера, Privacy shutter |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 4х2 Вт |
| Виробник акустики | Dolby Atmos, Harman Kardon, Smart Amp Technology |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
Корпус
| Система охолодження | Активна (2 вентилятора) |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Алюміній |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Алюміній |
| Основний колір | Сірий |
| Вага ноутбука, кг | 2,2 |
| Загальна ширина виробу, мм | 354,6 |
| Загальна довжина виробу, мм | 255 |
| Загальна висота виробу, мм | 19,9 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 80 |
| Тип акумулятора | Lithium-Polymer, Незнімний |
| Блок живлення | 230W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | Клавіатура з підсвічуванням, З Bluetooth, З HDMI, З Thunderbolt, З TPM, З замком Kensington, Зі сканером відбитків пальців, Зі слотом для карт пам'яті |
| Аксесуари в комплекті | Освітлення для камери |
| Гарантія, міс. | 36 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Помічник у вирішенні творчих завдань
Ноутбук ThinkBook 16p (4th Gen, 16, Intel) ідеально підходить для творчих професіоналів і корпоративних користувачів. Він оснащений високопродуктивним процесором Intel Core 13-го покоління, високошвидкісними накопичувачем і модулями оперативної пам'яті та широким спектром портів і роз'ємів. Додайте до цього опціональну відеокарту NVIDIA GeForce RTX - і отримаєте рішення, здатне впоратися з найбільш ресурсоємними навантаженнями. Удосконалена система охолодження з двома вентиляторами та чотирма повітропроводами забезпечує ефективне відведення нагрітого повітря.

Повний комфорт
Стильний та елегантний ноутбук ThinkBook 16p (4th Gen, 16, Intel) в алюмінієвому корпусі відтепер оснащений модифікованою ергономічною клавіатурою з вбудованим інтелектуальним підсвічуванням. Датчик автоматично регулює яскравість підсвічування, тому ви зможете продуктивно працювати навіть у погано освітлених місцях. Сенсорна панель значно більша, ніж у моделях попередніх поколінь, а завдяки скляній поверхні керування стає плавним і легким.

Новий рівень відеоконференцзв'язку (Опція)
Опціональний набір модульних аксесуарів Lenovo Magic Bay підвищить якість спільної роботи у віртуальному середовищі. Виготовлені виключно для ноутбука ThinkBook 16p (4th Gen, 16, Intel), ці кишенькові пристрої кріпляться до верхньої частини дисплея магнітами та за допомогою роз'єму Pogo Pin.
- Модем Lenovo Magic Bay LTE забезпечує доступ до мереж 4G у зоні покриття мобільного зв'язку.
- Веб-камера з роздільною здатністю 4K і частотою 30 кадрів за секунду, автофокусом, автокадруванням і регульованим кутом огляду фіксує все в найкращому вигляді.
- А підсвічування Magic Bay Light вмикається автоматично разом із камерою ноутбука, щоб у кадрі не залишалося тьмяних місць.

З повагою до планети
Ноутбук ThinkBook 16p (4th Gen, 16, Inte) отримав низку сертифікатів екологічної безпеки, як-от EPEAT Gold (у деяких країнах), ENERGY STAR 8.0 і TCO 9 - провідний у світі екологічний сертифікат для ІТ-продуктів. Упаковка з екологічно чистої сировини сертифікована Forest Stewardship Council (FSC). А сервісна послуга Lenovo CO2 Offset Service допоможе вам зробити свій внесок у зниження викидів вуглекислого газу в атмосферу. Але предметом особливої гордості є використання перероблених матеріалів під час виготовлення компонентів: рамка клавіатури (сторона C) на 50 % складається з переробленого алюмінію, адаптер електроживлення - на 30 % з переробленого пластику.

Захист у режимі 24/7 (Опція)
За надійний захист ноутбука ThinkBook 16p (4th Gen, 16, Intel) відповідають біометричні технології - від сканера відбитка пальця, вбудованого в кнопку живлення, до програми розпізнавання облич, що працює в парі з ІЧ-камерою. Комплексна система безпеки Lenovo ThinkShield є невід'ємним компонентом захисту пристрою. Дискретний модуль довірчої платформи (dTPM) шифрує дані. Є навіть функція самовідновлення BIOS у разі його пошкодження.

Коли важливий кожен піксель
Ноутбук ThinkBook 16p (4th Gen, 16, Intel) оснащений неймовірним дисплеєм стандарту 3.2K (3200 x 2000) із заводським калібруванням кольору X-Rite і 100%-вим покриттям колірного простору DCI-P3. Яскраві та насичені візуальні ефекти стають реальністю при редагуванні відео та створенні мультимедійних матеріалів завдяки підтримці Dolby Vision. А сертифікат TÜV Eyesafe, що підтверджує низький рівень випромінювання синього кольору, означає, що ви зможете працювати дуже довго без напруження та втоми очей.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту див. блок специфікацій
*Всі зображення служать лише для ілюстрації





























- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення