- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- LENOVO
- Ноутбук LENOVO ThinkBook 16p-G4 (21J8000FRA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Аксесуари 13
- Фото
Ноутбук LENOVO ThinkBook 16p-G4 (21J8000FRA)















617795
Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 3 15IAH8 (83ER00F7RA)693302
Ноутбук LENOVO V15 G4 AMN Business Black (82YU016RRA)685770
Ноутбук LENOVO ThinkBook 16 G7 ARP (21MW0022RA)601647
Ноутбук 2E Imaginary (NL57AU-15UA16-W11P12) Intel i5-1235U/RAM 16GB/ SSD 512GB/ Win11P660083
Ноутбук HP OmniBook 5 16-bc1002ua (BV5X4EA)Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 16" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 2560x1600 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | Dolby Vision, Low Blue Light |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Час відгуку екрана, мс | 8 |
| Яскравість екрана, ніт | 400 нт |
| Кольорове охоплення sRGB, % | 100 |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Raptor Lake |
| Модель процесора | Intel Core i7-13700H (Raptor Lake) |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 20 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,4-5,0 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Iris Xe Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
| Об'єм відеопам'яті | 8 ГБ |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 Гб |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 5200 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 0) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 2-M.2; Вільно: 1 |
| Слот для карт пам'яті | SD |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Windows 11 Pro |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6 |
| Версія Bluetooth | 5.3 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 x Thunderbolt 4 (USB 4, Power Delivery and DisplayPort), 1 х USB 3.2 Type-C Gen 2 (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1920х1080 |
| Кількість мегапікселів | 2 |
| Додаткові характеристики камери | IR-камера, Privacy shutter |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 4х2 Вт |
| Виробник акустики | Dolby Atmos, Harman Kardon, Smart Amp Technology |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
Корпус
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Алюміній |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Алюміній |
| Основний колір | Сірий |
| Вага ноутбука, кг | 2,2 |
| Загальна ширина виробу, мм | 354,6 |
| Загальна довжина виробу, мм | 255 |
| Загальна висота виробу, мм | 19,9 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 80 |
| Кількість осередків акумулятора | 4 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Polymer |
| Блок живлення | 230W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | Вологозахищена клавіатура, Клавіатура з підсвічуванням, З Bluetooth, З HDMI, З Thunderbolt, З TPM, З замком Kensington, Зі сканером відбитків пальців, Зі слотом для карт пам'яті |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Помічник у вирішенні творчих завдань
Ноутбук Lenovo ThinkBook 16p Gen 4 ідеально підходить для творчих професіоналів та корпоративних користувачів. Він оснащений високопродуктивним процесором Intel Core 13-го покоління, високошвидкісними накопичувачем і модулями оперативної пам'яті, а також широким спектром портів і рознімів. Додай до цього опційну відеокарту Nvidia GeForce RTX — і отримай рішення, здатне впоратися з ресурсомісткими навантаженнями. Удосконалена система охолодження з двома вентиляторами та чотирма повітропроводами забезпечує ефективне відведення нагрітого повітря.

Найвищий рівень комфорту
Стильний та елегантний ноутбук ThinkBook 16p Gen 4 в алюмінієвому корпусі тепер оснащений модифікованою ергономічною клавіатурою з вбудованим інтелектуальним підсвічуванням. Датчик автоматично регулює яскравість підсвічування, тому ти зможеш продуктивно працювати навіть у погано освітлених місцях. Сенсорна панель значно більша, ніж у моделях попередніх поколінь, а завдяки скляній поверхні управління стає плавним та легким.

З повагою до планети
Ноутбук ThinkBook 16p Gen 4 отримав низку сертифікатів екологічної безпеки, таких як ENERGY STAR 8.0 та TCO 9 – провідний у світі екологічний сертифікат для ІТ-продуктів. Упаковка з екологічно чистої сировини сертифікована Forest Stewardship Council (FSC). А сервісна послуга Lenovo CO2 Offset Service допоможе тобі зробити внесок у зниження викидів вуглекислого газу в атмосферу. Однак предметом особливої гордості є використання перероблених матеріалів під час виготовлення компонентів: рамка клавіатури (сторона C) на 50% складається з переробленого алюмінію, адаптер електроживлення – на 30% із переробленого пластику.

Захист у режимі 24/7
За надійний захист ноутбука ThinkBook 16p Gen 4 відповідають біометричні технології – від сканера відбитка пальця, вбудованого в кнопку живлення, до програми розпізнавання облич, яка працює в парі з ІЧ-камерою. Комплексна система безпеки Lenovo ThinkShield – це невід'ємний компонент захисту пристрою. Дискретний модуль довірчої платформи (dTPM) шифрує дані. Є навіть функція самовідновлення BIOS у разі пошкодження.

Коли важливий кожен піксель
Ноутбук ThinkBook 16p Gen 4 оснащений неймовірним дисплеєм із заводським калібруванням кольору X-Rite і 100% охопленням колірного простору DCI-P3. Яскраві та насичені візуальні ефекти стають реальністю під час редагування відео та створення мультимедійних матеріалів завдяки підтримці Dolby Vision. А сертифікат TÜV Eyesafe, що підтверджує низький рівень випромінювання синього світла, означає, що ти зможеш працювати дуже довго без напруги та втоми очей.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту див. блок специфікацій
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстраці





























- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення