- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- LENOVO
- Ноутбук LENOVO ideapad Slim 3 15IAN8 Abyss Blue (82XB00CNRA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Аксесуари 14
- Фото
Ноутбук LENOVO ideapad Slim 3 15IAN8 Abyss Blue (82XB00CNRA)
















617797
Ноутбук LENOVO LOQ 15ARP9 (83JC001BRA)627587
Ноутбук LENOVO LOQ 15IAX9 (83GS00PXRA)Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | In-plane Switching (IPS), Low Blue Light |
| Яскравість екрана, ніт | 300 нт |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Alder Lake-N |
| Модель процесора | Intel Core i3-N305 (Alder Lake-N) |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 8 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 1,8-3,8 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel UHD Graphics |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 4800 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 0 (розпаяна на МП) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
| Слот для карт пам'яті | SD |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6 |
| Версія Bluetooth | 5.2 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 х USB 3.2 Gen 1 Type-C (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1280x720 |
| Кількість мегапікселів | 0,9 |
| Додаткові характеристики камери | Privacy shutter, Два мікрофона (стерео) |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х1,5 Вт |
| Виробник акустики | Dolby Audio |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Основний колір | Синій |
| Вага ноутбука, кг | 1,55 |
| Загальна ширина виробу, мм | 359,3 |
| Загальна довжина виробу, мм | 235 |
| Загальна висота виробу, мм | 17,9 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 47 |
| Тип акумулятора | Незнімний |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | З Bluetooth, З HDMI, З TPM, Зі слотом для карт пам'яті |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 18x36x24 |
| Вага в упаковці, кг | 1,6 |
| Артикул | 82XB00CNRA |
| Штрихкод | 198156656766 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з HDMI, Ноутбуки Lenovo 15 дюймів, Ноутбуки Lenovo з Intel Core i3, Ноутбуки 8 ядер, Китайські ноутбуки, LENOVO IdeaPad, Lenovo IdeaPad Slim 3, Ноутбуки для студента |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Висока швидкодія та продуктивність
Ноутбук IdeaPad Slim 3i протестований на відповідність вимогам військових стандартів та ідеально підходить для роботи, навчання та розваг у будь-якому місці. Ця модель на базі процесора Intel Core забезпечує високу продуктивність при запуску кількох програм, що дозволяє вам ефективно працювати в багатозадачному режимі. Крім того, завдяки місткому накопичувачу можна без проблем перенести на ПК всю мультимедійну бібліотеку.

Міцність військового рівня
Вирушаючи в бібліотеку, кафе, аеропорт — загалом, у будь-яку точку земної кулі — ви можете бути абсолютно впевненими в тому, що цей міцний ноутбук ніколи вас не підведе. IdeaPad Slim 3i на 10% тонший, ніж моделі попереднього покоління, і з легкістю поміщається у рюкзак чи дорожню сумку. Зміцнена конструкція корпусу надійно захищає ноутбук від пошкодження у разі падіння, запобігає проникненню всередину піску та пилу, а також розлитій рідині. При цьому модель має сучасний дизайн і представлена в декількох кольорах.

Висока якість зображення та аудіо
Ноутбук IdeaPad Slim 3i, оснащений чудовим 15-дюймовим дисплеєм з тонкими рамками та широким кутом огляду, неодмінно приверне увагу оточуючих. TUV Rheinland Low Blue Light допомагає уникнути втоми очей. Dolby Audio гарантує, що ви будете насолоджуватися преміумзвуком під час відеодзвінків, перегляду фільмів або просто прослуховування улюблених музичних композицій.

Швидка зарядка та вхід до системи
Ви повинні бути впевненим в тому, що ваш ноутбук ніколи не розрядиться в невідповідний момент. IdeaPad Slim 3i підтримує технологію швидкої підзарядки — всього 15 хвилин підзарядки забезпечують роботу ноутбука протягом 2 годин. Крім того, пристрій має сучасні засоби захисту конфіденційності. Вебкамера оснащена спеціальною шторкою, щоб можна було за потреби вимкнути камеру.

Сучасні інтелектуальні функції
У ноутбуці IdeaPad Slim 3i реалізовано підтримку технології Smart Power, яка автоматично регулює продуктивність, час автономної роботи та температуру залежно від поточного навантаження. Технологія Smart Wireless виявляє перебої в мережевому підключенні та динамічно усуває проблеми для відновлення зв'язку в режимі реального часу. Інтелектуальні функції безпеки захищають ваші найважливіші файли, запобігають несанкціонованому доступу до них та крадіжці даних.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту див. блок специфікацій
*Всі зображення слугують тільки для ілюстрації































- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення