- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- LENOVO
- Ноутбук LENOVO IdeaPad 1-15AMN7 Cloud Grey (82VG00XDRA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 17/1
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 61
- Фото
Ноутбук LENOVO IdeaPad 1-15AMN7 Cloud Grey (82VG00XDRA)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!















Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Яскравість екрана, ніт | 250 нт |
Процесор
| Виробник процесора | AMD |
| Покоління процесора | AMD Zen 2 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 3 7320U (Zen 2) |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 8 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,4-4,1 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | AMD Radeon 610M |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 5500 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 0 (розпаяна на МП) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
| Слот для карт пам'яті | SD |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6 |
| Версія Bluetooth | 5.2 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | 1 x USB 2.0 Type-A |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 x USB 3.2 Type C (Gen 1 up to 5Gbps) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1280x720 |
| Кількість мегапікселів | 1 |
| Додаткові характеристики камери | Privacy shutter |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х1,5 Вт |
| Виробник акустики | Dolby Audio |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Пластик, Полікарбонат |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик, Полікарбонат |
| Основний колір | Сірий |
| Вага ноутбука, кг | 1,58 |
| Загальна ширина виробу, мм | 360,2 |
| Загальна довжина виробу, мм | 236 |
| Загальна висота виробу, мм | 17,9 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 42 |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion, Незнімний |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | З Bluetooth, З HDMI, З TPM, Зі слотом для карт пам'яті |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 2x37x24 |
| Вага в упаковці, кг | 1,58 |
| Артикул | 82VG00XDRA |
| Штрихкод | 199271705674 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки 4 ядра, Дешеві ноутбуки, Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки Lenovo 15 дюймів, Ноутбуки до 25000 грн , Ноутбуки до 30000 грн , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки на Ryzen, Китайські ноутбуки, Акції на ноутбуки, Ноутбуки до 35000 грн, Ноутбуки до 40000 грн., Ноутбуки до 50000 грн., LENOVO IdeaPad, Недорогі ноутбуки Lenovo |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
За досить невеликі кошти отримав хорошо робочу машину, з базовими завданнями по роботі з документами ,переглядом фільмів ,та листанням інтернету впорався чудово.
Використання цього ноутбука залишає тільки позитивні емоції. Він працює тихо і не перегрівається навіть при навантаженні. Дуже зручно організоване робоче середовище. Екран великий і чіткий, що добре для роботи з документами. Батарея тримає довше, ніж очікувалося. Хороший вибір за свої гроші.
Гарний дизайн, працює швидко, довго тримає заряд, рекомендую
Адекватна ціна, працює швидко, чудовий вибір під роботу чи навчання
Трохи боюсь що 16 гігів оперативки в найближчому майбутньому буде мало, тому хотів би розуміти, чи можна сюди накинути планку? Якщо так, то яку?
Тут оперативка розпаяна, тому доставити не буде можливо, але я сумніваюсь що 16 гб буде мало в найближчі 3-4 роки, тим паче в бюджетному ноутбуці
Опис
Твій надійний супутник, де б ти не знаходився
Скористайся широкими можливостями для розваг ноутбука IdeaPad 1 Gen 7 (15" AMD). З комфортом дивись улюблені серіали на великому 15.6-дюймовому екрані стандарту FHD з ультратонкою рамкою (у максимальній комплектації). Насолоджуйся насиченим звуком стереодинаміків за допомогою технології Dolby Audio. Оціни високу якість зображення під час відеодзвінків завдяки веб-камері стандарту HD зі шторкою, що надійно закриває веб-камеру, коли вона не використовується. А завдяки акумулятору із запасом заряду на цілий день та підтримкою технології швидкої підзарядки можна ефективно працювати в будь-якому місці.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.





























- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення
