- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- HP
- Ноутбук HP Pavilion 15-eh1052ua (422K8EA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 8
- Опис
- Аксесуари 15
- Відео 1
- Фото
Ноутбук HP Pavilion 15-eh1052ua (422K8EA)
632143
Ноутбук HP Victus 15-fb2013ua (B22C5EA)628331
Ноутбук ACER Extensa EX215-55 (NX.EH9EU.00A)726756
Ноутбук ACER Extensa EXO15-41 (NX.EL5EU.006)Схожі товари
Ноутбуки HP
Ноутбук HP 15-fd0138ua (BF1K1EA) 20 298 ₴
Ноутбук HP 15s-eq2075ua (A5AJ1EA) 22 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0195ua (CS8M0EA) 23 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0312ua (CS8A2EA) 24 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0174ua (C16GKEA) 25 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4044ua (CS8C2EA) 27 696 ₴
Ноутбук HP 15-fc0166ua (BF1J6EA) 27 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0188ua (CS8B3EA) 27 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2029ua (CS8C3EA) 28 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2030ua (CS8C4EA) 29 464 ₴
Ноутбук HP 240R-G9 (CN5X4AT) 29 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2039ua (CS8E3EA) 30 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (C38KCAT) 32 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z8AT) 33 415 ₴
Ноутбук HP 15-fd0201ua (D16CPEA) 33 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0202ua (D16CQEA) 33 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z7AT) 34 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0198ua (D16CMEA) 35 999 ₴
Ноутбук HP 245-G10 (B39TGAT) 35 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0197ua (D16CLEA) 35 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0199ua (D16CNEA) 35 999 ₴
Ноутбук HP 240R-G10 (CJ2Q4AT) 35 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (CJ2T8AT) 35 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1U8ET) 35 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2043ua (D06HFEA) 35 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1V2ET) 35 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0184ua (CS8A9EA) 37 811 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (C68WCET) 37 899 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (B3AC4AT) 37 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0182ua (CS8A7EA) 38 533 ₴
Ноутбук HP 250R-G10 (B9YP0ET) 39 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0313ua (CS8A5EA) 39 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1V0ET) 39 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4043ua (CS8C0EA) 40 293 ₴
Ноутбук HP 240R-G9 (CN5X3AT) 40 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4049ua (D06HCEA) 41 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4042ua (CS8C1EA) 42 245 ₴
Ноутбук HP 17-cp3018ua (CS8C8EA) 45 172 ₴
Ноутбук HP 17-cp3017ua (CS8C7EA) 46 148 ₴
Ноутбук HP 240R-G10 (C5VM9ET) 47 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4048ua (D06HBEA) 47 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CN5Y0AT) 47 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp3020ua (D06HGEA) 49 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z5AT) 49 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4041ua (CS8B9EA) 49 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G10 (CN5X5AT) 49 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4040ua (CS8B8EA) 53 999 ₴
Ноутбук HP 14-hc0003ua (C3UL8EA) 59 999 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 16 AI (C7GE5ET) 101 499 ₴
Ноутбук HP Victus 15-fa2092ua (D3XT3EA) 103 799 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 14 AI (C45N8ET) 107 999 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 14 AI (C44Z0ET) 110 699 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 16 AI (C7GG2ET) 112 299 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 (B9ZH8ET) 116 699 ₴
Ноутбук HP OMEN 17-db1007ua (C3UM7EA) 129 999 ₴
Ноутбук HP OMEN 17-db1004ua (C3UM6EA) 134 899 ₴
Ноутбук HP OMEN 16-am0058ua (D06H9EA) 151 999 ₴
Ноутбук HP OMEN 17-db1001ua (C3UQ4EA) 154 499 ₴
Можливо, вас зацікавить
Ноутбук HP OMEN 16-n0005ua (7X8E5EA) 63 763 ₴
Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | Pavilion |
| Клас | Для програмування, Для роботи/навчання, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Яскравість екрана, ніт | 250 нт |
Процесор
| Виробник процесора | AMD |
| Покоління процесора | AMD Zen 2 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 5500U (Zen 2) |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 12 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,1-4,0 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | AMD Radeon Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
| Підтримка VR | Ні |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR4, DDR4 – 3200 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12 ГБ |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 3200 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 0) |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Слот для карт пам'яті | Так |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | DOS |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.0 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | Ні |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.0/3.1 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1хUSB 3.1 Type-C Gen 2 (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | Роз'єм для замку безпеки, Сканер відбитків пальців (Fingerprint) |
Мультимедіа
| Камера | HD 720p 1280x720 |
| Фронтальна камера | 1,0 Мпікс |
| Додаткові характеристики камери | HP Wide Vision |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | Bang & Olufsen |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | HP Imagepad |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура із цифровим блоком (Numpad) |
Корпус
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Алюміній |
| Основний колір | Білий |
| Вага ноутбука, кг | 1,75 |
| Загальна ширина виробу, мм | 360,2 |
| Загальна довжина виробу, мм | 234 |
| Загальна висота виробу, мм | 17,9 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 41 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion |
| Блок живлення | 45W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 31x7x49 |
| Вага в упаковці, кг | 2,513 |
| Артикул | 422K8EA |
| Штрихкод | 195908765295 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки у алюмінієвому корпусі , Ноутбуки HP 14-15 дюймів , Ноутбуки на Ryzen, Ноутбуки 6 ядер, Білі ноутбуки HP, Ноутбуки HP для роботи та навчання, Ноутбуки для студента, Ноутбуки із зарядкою Type-C |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Ноутбук с отличными параметрами. У него большой экран, долго можно юзать от батареи и просто стабильно хорошо и быстро работает. Я его использую для просмотра всяких шоу и фильмов, иногда работаю на нем, если есть необходимость. Клавиши тут нажимаются очень легко, так что текст набирать комфортно. Корпус довольно крепкий, выглядит надежным и на ощупь тоже нет никакого лишнего люфта.
Зі всіх моделей hp ця найвдаліша як на мене. Тут і підсвітка клавіатури, і корпус з алюмінію, і ціна оптимальна. Ну і головне в роботі він себе показує відмінно, ніяких затупів я не помітила. Єдине що я би змінила - рамки екрану, затовсті як на мене, спочатку аж в очі кидалось.
Не плохой, бюджетный ноутбук. Ничего черзвычайного, но вполне достоен внимания. Оперативы только хотелось бы хотя 16 гб, но и с 12 работает отлично. Быстрый процессор, ссд на 512 гб. Хорошо справляется с не сложными програмаммы, типо канвы, эдоба. Есть сканер отпечатка пальцев, что является плюсом, особенно если оставляешь ноут на работе. С подсветкой клавиатуры удобно работать в темное время суток, без применения стороннего света.
Зараз дуже багато схожих за характеристиками ноутбуків і насправді досить складно обирати. Ми шукали простенький ноут для домашнього використання і зупинились на цій моделі "помацавши" його в магазині. Корпус зроблений з якісного пластику, приємний на дотик, не скрипить. Задачі у нас не сказати щоб серйозні, дивимось фільми, лазимо в інтернеті, інколи щось друкуємо і ноутбук легко з цим справляється. В роботі не гучний.
Відео
Опис
Продуктивніша робота
Продуктивність дозволяє бути на крок попереду. Ноутбук, який допоможе впоратися з будь-якими завданнями завдяки AMD преміального класу.
Більше задоволення в компактному корпусі
Компактний ноутбук, який забезпечує комфортну мобільну роботу завдяки тачпаду Precision Touchpad, а його акумулятор із тривалим часом роботи та функцією швидкого заряджання HP Fast Charge забезпечує свободу пересування.
Чудовий екран
Аудіосистема B&O, збільшений відносний розмір екрана, а також вузькі рамки, які максимально збільшують область перегляду, дозволяють насолодитися розвагами на компактному комп`ютері.
Мобільні процесори AMD Ryzen серії 5000 U
Якщо вам часто доводиться поєднувати участь у відеоконференціях, перегляд вебсторінок, побудову електронних таблиць та створення презентацій, то пристрої на базі мобільних процесорів AMD Ryzen серії 5000 – це ідеальний вибір.
Екран Full HD IPS
Оцініть чудову чіткість зображення з будь-якого кута. Завдяки широкому куту огляду 178° і високій роздільній здатності 1920 x 1080 зображення на екрані матиме чудовий вигляд з будь-якої сторони.
Довгий час автономної роботи
Використовуйте пристрій протягом дня, не турбуючись про підзаряджання. Акумулятор дозволяє працювати автономно до 8 годин і 45 хвилин, щоб ви ні в чому не були обмежені.
Технологія швидкого заряджання HP Fast Charge
Вам більше не доведеться чекати заряджання ноутбука кілька годин. Акумулятор вимкненого пристрою можна зарядити з до 50% лише за 45 хвилин.
Твердотілий накопичувач PCIe
Завантаження за лічені секунди завдяки швидкому твердотілому накопичувачу PCIe об`ємом до 512 Гбайт.
Бездротовий модуль Wi-Fi 5 (2x2) з підтримкою Bluetooth 5.0 (802.11a/b/g/n/ac)
Нестійке та повільне підключення до Інтернету більше не є проблемою. Підключайся до швидких мереж Wi-Fi та пристроїв Bluetooth завдяки новітньому модулю бездротового зв`язку Wi-Fi 5 (2x2) з підтримкою Bluetooth 5.0
* Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту.













- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення






