- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- HP
- Ноутбук HP 250-G9 (8A5U4EA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 6/3
- Опис
- Аксесуари 11
- Фото
Ноутбук HP 250-G9 (8A5U4EA)
667334
Ноутбук HP Victus 15-fa2008ua (C16GFEA)557293
Ноутбук ACER Nitro V 15 ANV15-51 (NH.QNCEU.009)Схожі товари
Ноутбуки HP
Ноутбук HP 15-fd0195ua (CS8M0EA) 23 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0312ua (CS8A2EA) 24 999 ₴
Ноутбук HP 15s-eq2075ua (A5AJ1EA) 25 395 ₴
Ноутбук HP 15-fc0174ua (C16GKEA) 27 295 ₴
Ноутбук HP 17-cn4044ua (CS8C2EA) 27 696 ₴
Ноутбук HP 15-fd0188ua (CS8B3EA) 27 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2029ua (CS8C3EA) 28 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2030ua (CS8C4EA) 29 364 ₴
Ноутбук HP 15-fc0166ua (BF1J6EA) 29 520 ₴
Ноутбук HP 240R-G9 (CN5X4AT) 29 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2039ua (CS8E3EA) 30 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (C38KCAT) 32 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z8AT) 33 301 ₴
Ноутбук HP 15-fd0201ua (D16CPEA) 33 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0202ua (D16CQEA) 33 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z7AT) 34 999 ₴
Ноутбук HP 245-G10 (B39TGAT) 35 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0199ua (D16CNEA) 35 999 ₴
Ноутбук HP 240R-G10 (CJ2Q4AT) 35 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (CJ2T8AT) 35 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1U8ET) 35 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2043ua (D06HFEA) 35 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1V2ET) 35 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0184ua (CS8A9EA) 37 811 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (C68WCET) 37 899 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (B3AC4AT) 37 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0182ua (CS8A7EA) 38 533 ₴
Ноутбук HP 250R-G10 (B9YP0ET) 39 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0313ua (CS8A5EA) 39 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1V0ET) 39 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4043ua (CS8C0EA) 40 156 ₴
Ноутбук HP 240R-G9 (CN5X3AT) 40 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4049ua (D06HCEA) 41 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4042ua (CS8C1EA) 42 245 ₴
Ноутбук HP 17-cp3018ua (CS8C8EA) 45 019 ₴
Ноутбук HP 17-cp3017ua (CS8C7EA) 45 992 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CN5Y0AT) 47 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4048ua (D06HBEA) 47 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp3020ua (D06HGEA) 49 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G10 (CN5X5AT) 49 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z5AT) 49 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4041ua (CS8B9EA) 49 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4040ua (CS8B8EA) 53 999 ₴
Ноутбук HP 14-hc0003ua (C3UL8EA) 59 999 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 16 AI (C7GE5ET) 101 499 ₴
Ноутбук HP Victus 15-fa2092ua (D3XT3EA) 103 799 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 (B9ZK6ET) 104 999 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 16 AI (C7GG1ET) 107 599 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 14 AI (C45N8ET) 107 999 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 16 AI (C7GG2ET) 112 299 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 (B9ZH8ET) 116 699 ₴
Ноутбук HP OMEN 17-db1007ua (C3UM7EA) 129 999 ₴
Ноутбук HP OMEN 17-db1004ua (C3UM6EA) 134 899 ₴
Ноутбук HP OMEN 16-am0058ua (D06H9EA) 151 999 ₴
Ноутбук HP OMEN 17-db1001ua (C3UQ4EA) 154 499 ₴
Можливо, вас зацікавить
Ноутбук HP Probook 440-G10 (8A4X6EA) 73 375 ₴
Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | 250 G9 |
| Клас | Для програмування, Для роботи/навчання, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Яскравість екрана, ніт | 250 нт |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Alder Lake |
| Модель процесора | Intel Core i5-1235U (Alder Lake) |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 12 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 1,3-4,4 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Iris Xe Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
| Підтримка VR | Ні |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 3200 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 1) |
Вбудовані накопичувачі
| Об'єм накопичувача | 512 ГБ |
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 ax |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.2 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 10/100/1000 Ethernet |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 x USB 3.2 Type C (Gen 1 up to 5Gbps) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | TPM-модуль |
Мультимедіа
| Камера | HD 720p 1280x720 |
| Фронтальна камера | 0,9 Мпікс |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | OEM-виробник |
| Мультимедіа | Ні |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | HP Imagepad |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Пластик |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик |
| Основний колір | Сріблястий |
| Оригінальний колір | Asteroid silver |
| Вага ноутбука, кг | 1,74 |
| Загальна ширина виробу, мм | 358 |
| Загальна довжина виробу, мм | 242 |
| Загальна висота виробу, мм | 19,9 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 41 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion, Незнімний |
| Блок живлення | 45W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 30x7x53 |
| Вага в упаковці, кг | 2,51 |
| Артикул | 8A5U4EA |
| Штрихкод | 197961587296 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки HP 14-15 дюймів , Ноутбуки HP з Intel Core i5 , Ноутбуки HP з 16 ГБ оперативної пам'яті , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки HP для роботи та навчання, Ноутбуки для студента |
Інструкції
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Ноутбук досить таки шумно працює, нагрівається, але не швидко. Екран має великі рамки, діагональ складає 15,6 дюйма. Корпус сірого кольору, царапини вже з'являються, але невеликі. Дисплей IPS, 1920 на 1080, то мені підійшов. Ноутбук продається без операційної системи, то обрав саме 11 Відновс та встановив під час покупки. Клавіатура з українською та англійською розкладкою, непогана, але трохи загучна. Тачпад звичайний, користуватися ним зручно. Заряджається ноутбук швидко, заряд тримає довго.
Замечательный вариант рабочей лошадки для преимущественно офисной работы. Отлично справляется с повседневными задачами типа интернет серфинга, редактирования, работ с таблицами/презентациями. Экран приятный для глаз, на солнце бликует не сильно, работать комфортно. При необходимости батарея дасть возможность использовать ноут несколько часов, если доступа к электричеству нет
Класний ноут. Хоч і не ігровий, але по характеристикам теж гідний уваги. Оперативи достатньо, та й ще є вільний слот то ж можна ще додати пам'яті. Відносно потужний проц, завжди обираю інтел, більш до вподоби ніж амд, до того ж не погана інтегрована відяха. Достатня кількість потрібних мені портів. Загалом працює швидко, зі всіма програмами справляється чудово.
Добре, що тут встановлений сучасний процесор інтел i5, 12 покоління, що дозволяє багато обчислень і при цьому практично не нагрівається і не шумить кулер. Працює ноут швидко, 11 Windows легко встановив. На максимумах – це міні кінотеатр, що за звуком, що за відео. Матеріали, дизайн все на найвищому рівні
Здравствуйте! Есть ли с раскладкой англ- рус?
Добрий день, Тетяно! Ця модель тільки з українською та англійською.
Добрий день. Подскажите пожалуйста, есть ли функция сенсорного экрана в данной моделе?
Добрий день, Анастасіє. Виробник зазначає, що в ноутбуці HP 250-G9 немає даного функціоналу, тому дисплей без сенсорного екрану.
Маю необхідність працювати не лише в офісних приміщеннях, але і поза межами будівлі. Чи підійде мені цей ноутбук?
Добрий день, Вікторе. Так, оскільки ця модель оснащенна антибліковим дисплеєм з матовою поверхнею. Також він може працювати автномном протягом 4-5 годин.
Опис
Потужність для корпоративних завдань
Ноутбук HP 250 G9, який оснащено базовими функціями для бізнесу, легко брати з собою куди завгодно завдяки тонкому й легкому корпусу. Завдяки дисплею діагоналлю 15,6 дюйма із великим співвідношенням між екраном і корпусом, надійному процесору Intel, швидкій оперативній пам’яті та місткому накопичувачу ви маєте все, що потрібно для продуктивності. А ще ви можете підключати до портів периферійні пристрої — і всі ці переваги ви отримуєте за доступною ціною.
Елегантний і легкий
Тонкий і легкий ноутбук HP 250 із великим співвідношенням між екраном та корпусом ідеально підходить для мобільного способу життя.
Нехай вас бачать і чують чітко
Завдяки HD-камері та функції шумозниження на основі ШІ з використанням двонаправлених мікрофонів ваше співробітництво буде ефективним.
Створений для роботи, готовий до розваг
Завдяки потужному процесору Intel, швидкій оперативній пам’яті й місткому накопичувачу ви зможете виконувати будь-які проєкти.
Продуктивність і портативність
Оцініть виняткове поєднання високої продуктивності та швидкості завдяки процесору Intel Core, який дає змогу швидко й надійно підключати, запускати та створювати.
Захист найважливіших даних
Вбудований захисний мікрочип Trusted Platform Module (TPM) забезпечує шифрування інформації, електронної пошти й облікових даних за допомогою апаратних криптографічних ключів.
Почувайтеся себе впевнено у віртуальному світі
Іноді розв'язати питання може лише розмова віч-на-віч. Завдяки камері HP HD з широким динамічним діапазоном (WDR) ви завжди виглядатимете якнайкраще під час віртуальних конференцій за будь-якого освітлення.
*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту див. блок специфікацій
*Всі зображення служать лише для ілюстрації













- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення





