- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- HP
- Ноутбук HP 15-fc0004ua (826U6EA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 6/2
- Опис
- Фото
Ноутбук HP 15-fc0004ua (826U6EA)
683326
Ноутбук HP Victus 15-fa2005ua (C16H0EA)543439
Ноутбук HP Pavilion 15-eg2020ua (7X8L6EA)667334
Ноутбук HP Victus 15-fa2008ua (C16GFEA)Схожі товари
Ноутбуки HP
Ноутбук HP 15-fd0195ua (CS8M0EA) 23 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0312ua (CS8A2EA) 24 999 ₴
Ноутбук HP 15s-eq2075ua (A5AJ1EA) 25 597 ₴
Ноутбук HP 17-cn4044ua (CS8C2EA) 27 696 ₴
Ноутбук HP 15-fd0188ua (CS8B3EA) 27 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2029ua (CS8C3EA) 28 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0166ua (BF1J6EA) 29 520 ₴
Ноутбук HP 17-cp2039ua (CS8E3EA) 29 863 ₴
Ноутбук HP 17-cp2030ua (CS8C4EA) 29 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z8AT) 32 446 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (B3AF1AT) 33 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0201ua (D16CPEA) 33 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0202ua (D16CQEA) 33 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1V2ET) 34 360 ₴
Ноутбук HP 245-G10 (B39TGAT) 34 440 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z7AT) 34 999 ₴
Ноутбук HP 240R-G10 (CJ2Q4AT) 35 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (CJ2T8AT) 35 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0199ua (D16CNEA) 35 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1U8ET) 35 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2043ua (D06HFEA) 35 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0184ua (CS8A9EA) 37 811 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (C68WCET) 37 899 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (B3AC4AT) 37 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0182ua (CS8A7EA) 38 533 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1V0ET) 39 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0313ua (CS8A5EA) 39 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4043ua (CS8C0EA) 40 999 ₴
Ноутбук HP 240R-G9 (CN5X3AT) 40 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4049ua (D06HCEA) 41 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4042ua (CS8C1EA) 42 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp3018ua (CS8C8EA) 43 930 ₴
Ноутбук HP 17-cn4048ua (D06HBEA) 47 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z5AT) 49 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp3020ua (D06HGEA) 49 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4041ua (CS8B9EA) 49 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4040ua (CS8B8EA) 53 999 ₴
Ноутбук HP 14-hc0003ua (C3UL8EA) 59 999 ₴
Ноутбук HP Victus 15-fa2092ua (D3XT3EA) 103 799 ₴
Ноутбук HP OMEN 17-db1007ua (C3UM7EA) 129 999 ₴
Ноутбук HP OMEN 17-db1004ua (C3UM6EA) 134 899 ₴
Ноутбук HP OMEN 16-am0058ua (D06H9EA) 151 999 ₴
Ноутбук HP OMEN 17-db1001ua (C3UQ4EA) 154 499 ₴
Можливо, вас зацікавить
Ноутбук HP 15-fd0022ua (826V0EA) 29 999 ₴
Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 250 нт |
Процесор
| Виробник процесора | AMD |
| Покоління процесора | AMD Zen 2 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 3 7320U (Zen 2) |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 8 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,4-4,1 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | AMD Radeon 610M |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 5500 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 0 (розпаяна на МП) |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6 |
| Версія Bluetooth | 5.3 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.0/3.1 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 x USB 3.0/3.1 Type C (Gen 1 up to 5Gbps) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1280x720 |
| Кількість мегапікселів | 1 |
| Додаткові характеристики камери | HP True Vision, Privacy shutter |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | OEM-виробник |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Маніпулятори | HP Imagepad |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Пластик |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик |
| Основний колір | Блакитний (синій) |
| Вага ноутбука, кг | 1,59 |
| Загальна ширина виробу, мм | 359,8 |
| Загальна довжина виробу, мм | 236 |
| Загальна висота виробу, мм | 18,6 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 41 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Polymer, Незнімний |
| Блок живлення | 45W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | З Bluetooth, З HDMI, З TPM |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 30x7x49 |
| Вага в упаковці, кг | 2,33 |
| Артикул | 826U6EA |
| Штрихкод | 197497317565 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки 4 ядра, Ноутбуки з HDMI, Ноутбуки HP 14-15 дюймів, 4 ядерні ноутбуки HP, Ноутбуки HP з 8 ГБ оперативної пам'яті, Ноутбуки на Ryzen, Ноутбуки 8 Гб оперативної пам'яті 4 ядра, Ноутбуки HP для роботи та навчання, Ноутбуки для студента, Ноутбуки з зарядкою Type-C |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Добре працює з офісними задачами.
Цвет верхней крышки выделяет эту модель. Корпус почти не пачкается, отпечатки пальцев не остаются. На клавиатуре три раскладки. Процессор хороший, работает более чем удовлетворительно, базовые програми типу офиса работают хорошо. Оперативной памяти мало как для меня, и не хватает хотя бы еще порта USB. Для меня это не критичные минуса, в такой ценовой ноут себя оправдывает
Ноут понравился тем, что при его небольшой цене он укомплектован процессором (4 ядерным AMD Ryzen 3) оперативкой на 8 гб (LPDDR5 - 5500 МГц) и быстрым накопителем на 512 гб (NVMe SSD). Возможность за 45 минут зарядить батарею на 50% отличное дополнение. В современные экшены на нем поиграть не удастся (видеокарта интегрированная AMD Radeon 610M), но посмотреть видосики и работать в офитсных программах на нем удобно.
Ноутбук мне понравился, достаточно мощный для тех задач, для которых он мне нужен. А это офисные програмы, работа с документами, иногда даже видео монтирую на нём, справляется он отлично. Есть быстрая зарядка, за час ноутбук наполовину заряжен, для меня удобно. Внешний вид нравится, цвет красивый. необычный. Неудобно только одно, нету разьема для проводного интернета.
Какие есть разъёмы для подключения других устройств? Инет я смогу без шнура подключить по вай-фай?
Добрий день, Ольго! Ноутбук має наступні роз'єми: 2 порти USB 3.0/3.1 Gen 1 Type-A, 1 порт USB 3.0/3.1 Type C (Gen 1 up to 5Gbps), 1 порт HDMI, комбінований/гарнітурний роз'єм mini-jack 3.5 mm. У цього ноутбука немає входу LAN RJ-45 для підключення інтернету через кабель.
Яка тут розкладка клавіатури, скільки мов і чи є підсвічування?
Добрий день, Миколо! В цій моделі ноутбука три типи розкладки: українська, англійська та російська. Підсвітка клавіатури не передбачена виробником.
Опис
Потужний, елегантний ноутбук для щоденної роботи
15,6-дюймовий ноутбук HP оснащений багатьма функціями для продуктивної роботи, а також робить ваш гаманець і планету щасливою. Створений з перероблених матеріалів, цей потужний ноутбук HP оснащений процесором AMD, достатньою пам'яттю та захоплюючою графікою, а співвідношення екрану до корпусу 85% та 3-стороння вузька рамка надають достатньо місця для роботи та перегляду всього, що важливо.
Залишайтеся на зв'язку на ваших умовах
Камера HP True Vision і мікрофони з функцією зменшення фонового шуму забезпечують чітке та безпечне бачення й чуття.
Екологічно чистий і перспективний дизайн
Продумана конструкція, що містить перероблені пластмаси, має золотий сертифікат EPEAT та сертифікат ENERGY STAR.
Ваше джерело продуктивності на цілий день, де б ви не були
Зустрічайте день з процесором AMD, тривалим часом роботи від акумулятора, місткою пам'яттю та швидким бездротовим з'єднанням.
Процесори AMD 7000 серії
Процесори AMD, створені з думкою про виняткову продуктивність, забезпечують чуйні, надійні обчислення для повсякденних користувачів і тривалий час роботи від акумулятора. Крім того, насолоджуйтеся вбудованою графікою AMD Radeon з чітким зображенням і потоковою передачею у форматі HD.
Без мерехтіння
Використовуючи технологію DC Dimming, яка регулює яскравість за допомогою постійного струму, а не циклічного вмикання підсвічування, ми можемо усунути мерехтіння екрана для більш комфортного перегляду.
Дисплей з роздільною здатністю Full HD
Влаштуйтеся зручніше і насолоджуйтеся кришталево чистим зображенням з яскравою якістю у 2 мільйони пікселів. Роздільна здатність 1920 x 1080 надає нового виміру всьому вашому цифровому контенту.
Антивідблискова панель
Насолоджуйтесь сонцем і улюбленим контентом з цією антивідблисковою панеллю. Завдяки відсутності відблисків і низькому рівню глянцю ви не будете відчувати відблисків, перебуваючи на вулиці.
Швидка зарядка HP
Коли ваш ноутбук розряджається, ніхто не має часу годинами чекати на підзарядку. Вимкніть пристрій і зарядіть його з 0 до 50% приблизно за 45 хвилин.
Твердотільний накопичувач PCIe
Завантажуйтеся за лічені секунди з блискавичною швидкістю завдяки твердотільному накопичувачу PCIe SSD.













- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення





