- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- ASUS
- Ноутбук ASUS Vivobook Go 15 E1504FA-BQ2253 Mixed Black (90NB0ZR2-M03ZP0)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Аксесуари 14
- Фото
Ноутбук ASUS Vivobook Go 15 E1504FA-BQ2253 Mixed Black (90NB0ZR2-M03ZP0)
694098
Ноутбук ASUS TUF Gaming F17 FX707VJB-HX063 Mecha Gray (90NR0MY5-M002H0)573576
Ноутбук ASUS TUF Gaming F15 FX507VI-LP095 (90NR0FH7-M004X0)734734
Ноутбук ASUS TUF Gaming F16 FX607VJB-RL225 (90NR0MZ6-M00CS0)572764
Ноутбук HP Pavilion 15-eg3043ua (9E435EA)Схожі товари
Ноутбуки ASUS
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 250 нт |
Процесор
| Виробник процесора | AMD |
| Покоління процесора | AMD Zen 2 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 3 7320U (Zen 2) |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 8 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,4-4,1 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | AMD Radeon 610M |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 Гб |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 5500 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 0 (розпаяна на МП) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 16 Гб |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6E |
| Версія Bluetooth | 5.3 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | 1 x USB 2.0 Type-A |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 x USB 3.2 Type C (Gen 1 up to 5Gbps) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1280x720 |
| Кількість мегапікселів | 1 |
| Додаткові характеристики камери | Privacy shutter |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | OEM-виробник |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Пластик |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик |
| Основний колір | Чорний |
| Вага ноутбука, кг | 1,63 |
| Загальна ширина виробу, мм | 360,3 |
| Загальна довжина виробу, мм | 232,5 |
| Загальна висота виробу, мм | 17,9 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 42 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion, Незнімний |
| Блок живлення | 45W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | З Bluetooth, З HDMI, З TPM |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 2x36x24 |
| Вага в упаковці, кг | 1,63 |
| Артикул | 90NB0ZR2-M03ZP0 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки 4 ядра, Ноутбуки з HDMI, Ноутбуки для роботи з графікою, Ноутбуки на Ryzen, Ноутбуки Asus 4 ядра, Ноутбуки Asus 15 дюймів, Ноутбуки Asus з IPS матрицею, Китайські ноутбуки |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Чудове зображення
Vivobook Go 15 відтворює неймовірно чітке зображення на ергономічній OLED-панелі, сертифікованій TÜV Rheinland. Вона має низку рішень, що зменшує ризик виникнення втоми очей під час тривалої роботи за ноутбуком. Тонка екранна рамка (технологія NanoEdge) означає більший розмір екрана в компактному корпусі, що дає більше простору на екрані для багатозадачності та захоплюючого перегляду.

Місію виконано
Vivobook Go 15 OLED оснащений швидким процесором, до моделі AMD Ryzen, швидкісною оперативною пам’яттю LDDR5 і SSD на 512 ГБ, щоб допомогти вам пришвидшити виконання своїх завдань.

Швидке заряджання
Підготовка Vivobook Go 15 OLED до нових справ не відніме багато часу: технологія прискореного заряджання забезпечує зростання рівня заряду акумулятора від 0 до 60% усього за 49 хвилин.

Висока якість звучання
Vivobook Go 15 OLED забезпечує неймовірно потужний і кришталево чистий звук завдяки технологіям ASUS SonicMaster і DTS Audio Processing. Вони використовують комбінацію апаратних і програмних рішень, що підвищують гучність звучання та усувають шуми, щоб отримати справді захоплюючий звук.

Для спільної роботи
Кришку Vivobook Go 15 OLED можна розкривати на 180, кладучи її на стіл. Це особливо зручно під час спільного перегляду контенту з колегами або друзями.

Повонорозмірна клавіатура з інтервалом клавіш 19,05 мм
Повнорозмірні клавіші розташовані з інтервалом 19,05 мм - як на клавіатурі настільного комп'ютера - тож друк на клавіатурі буде надзвичайно комфортним і точнинм,і робота буде блискавичною.

Увігнута поверхня клавіш – на глибину 0,2 мм
0,2-мм заглиблення на ковпачках клавіш спроєктовані таким чином, щоб форма клавіш відповідала формі кінчиків пальців: така форма ніжно спрямовує палець до ідеальної точки контакту з клавішею.

Великий хід клавіш – 1,4 мм
Клавіші повинні мати хорошу тактильну віддачу, щоб ви відчували, коли клавіатура сприйняла ваше натискання. Великий хід клавіш – 1,4 мм – дає вам змогу друкувати, не докладаючи надмірних зусиль. Під кожною клавішею встановлений гумовий купольний елемент, розроблений нашими фахівцями з клавіатур: він гарантує, що тактильна віддача на зусилля, з яким ви натискаєте на клавішу, буде саме такою, як потрібно для підтримання хорошого контакту.

Виступ верхівки клавіші на 0,1 мм
При повному натисканні клавіші на клавіатурі ErgoSense не занурюються нижче рівня клавіатурної дошки. Верхівки клавіш залишаються виступати на 0,1 мм над поверхнею, що робить друк комфортним та ергономічним.
Покращений цифровий блок
Прискорте виконання завдань завдяки покращеній розкладці цифрового блоку клавіш! Він містить гарячі клавіші для калькулятора, функції CE та +/-, а також збільшений інтервал між клавішами, як у повнорозмірної клавіатури для більш інтуїтивного введення чисел.

Розблокування в один дотик
Вбудований у тачпад сканер відбитків пальців забезпечує зручну й швидку авторизацію в операційній системі Windows. Для цього більше не потрібно вводити пароль - досить лише одного дотику.

Механічна шторка вебкамери
Vivobook Go 15 OLED оснащено спеціальною шторкою. Закривши її, можна не боятися випадково активувати відеозв’язок.

Довершеність у кожній деталі
Для швидкого обміну даними з периферійними пристроями Vivobook Go 15 OLED пропонує повний комплект інтерфейсів, серед яких порт USB-C 3.2 Gen 1, порт USB 3.2 Gen 1 Type-A і порт USB 2.0. Для підключення зовнішніх моніторів або проєкторів призначений відеовихід HDMI.

Ексклюзивна технологія ASUS WiFi Master
Vivobook Go 15 OLED пропонує повний спектр технологій бездротового зв’язку. Модуль стандарту Wi-Fi 6E(802.11ax) надає можливість вмить завантажувати вміст.

Суворе випробування за військовими стандартами США
Ноутбуки ASUS мають виняткову міцність і відповідають вимогам стандарту США MIL-STD-810H для обладнання військового класу. Вони пройшли 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Результатом є асортимент пристроїв, відомих своєю міцністю та надійністю. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.























- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення










