- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- ASUS
- Ноутбук ASUS Vivobook 16 X1605VA-MB2269 Indie Black (90NB13W3-M009L0)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Аксесуари 14
- Відео 1
- Фото
Ноутбук ASUS Vivobook 16 X1605VA-MB2269 Indie Black (90NB13W3-M009L0)
640206
Ноутбук ASUS TUF Gaming A16 FA607NU-RL061 (90NR0MU3-M00450)694098
Ноутбук ASUS TUF Gaming F17 FX707VJB-HX063 Mecha Gray (90NR0MY5-M002H0)734731
Ноутбук ASUS ROG Strix G16 G615JHR-RV075 (90NR0LL1-M005C0)543440
Ноутбук HP Pavilion Aero 13-be1015ua (7X8L5EA)Схожі товари
Ноутбуки ASUS
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 16" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | In-plane Switching (IPS) |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 300 нт |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Raptor Lake-U |
| Модель процесора | Intel Core 5 120U (Raptor Lake-U) |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Кількість продуктивних ядер | 2 |
| Кількість енергоефективних ядер | 8 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 12 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 0,9-5,0 |
| Тактова частота продуктивних ядер, ГГц | 1,4-5,0 |
| Тактова частота енергоефективних ядер, ГГц | 0,9-3,8 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Graphics |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 1 (вільних – 0, встановлена пам`ять розпаяна на МП) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6E |
| Версія Bluetooth | 5.2 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | 1 x USB 2.0 Type-A |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 х USB 3.2 Gen 1 Type-C (Power Delivery) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1280x720 |
| Кількість мегапікселів | 1 |
| Додаткові характеристики камери | Privacy shutter |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | SonicMaster Technology |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | ASUS Precision touchpad |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Пластик |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик |
| Основний колір | Чорний |
| Вага ноутбука, кг | 1,88 |
| Загальна ширина виробу, мм | 358,7 |
| Загальна довжина виробу, мм | 249,5 |
| Загальна висота виробу, мм | 19,9 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 42 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion, Незнімний |
| Блок живлення | 45W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | Клавіатура з підсвічуванням, З Bluetooth, З HDMI, З TPM |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 2x36x24 |
| Вага в упаковці, кг | 1,62 |
| Артикул | 90NB13W3-M009L0 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки з великим екраном, Ноутбуки Asus з підсвічуванням клавіатури, Ноутбуки Asus з IPS матрицею, Китайські ноутбуки |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Відео
Опис
Ергономічний ноутбук із чудовим дисплеєм
Зображення виглядає неймовірно на екрані ASUS Vivobook - багатофункціонального ноутбука з чудовим дисплеєм, що може похвалитися гарним колірним охопленням. Крім того, працювати за ним справді зручно завдяки шарніру, що розкриває екран на будь-який кут до 180°, механічній шторці вебкамери та окремим функціональним клавішам для вимкнення мікрофона й камери. Поверхні, до яких часто торкаєтеся користувач, мають антибактеріальний захист ASUS Antibacterial Guard. Vivobook 16 - це по-справжньому потужний та ергономічний ноутбук!

Погляньте на світ по-новому
Ноутбук Vivobook 16 оснащується високоякісним дисплеєм із неймовірно тонкою рамкою з трьох сторін (NanoEdge) і співвідношенням сторін 16:10. Цей дисплей може похвалитися високою точністю відтворення кольорів, високою яскравістю та широким колірним охопленням, а його ергономічність сертифікована незалежною лабораторією TÜV Rheinland.

Механічна шторка вебкамери
Вебкамера Vivobook 16 оснащена спеціальною шторкою. Закривши її, можна не боятися випадково активувати відеозв'язок.

Ергономічна клавіатура ErgoSense
ASUS прагне вивести взаємодію людини з технологіями на новий рівень, більш інтуїтивний, ніж усе, що було раніше. Найновіша розробка компанії - клавіатура ASUS ErgoSense - дає змогу максимально зручно взаємодіяти з ноутбуком у гармонії з вашими рухами, відчуттями та дотиком. Ваш комфорт має першочергове значення. Саме тому клавіатура ErgoSense зроблена неймовірно приємною на дотик, з оптимальною віддачею та ходом клавіш, розрахованими з високою точністю. Спробуйте клавіатуру ErgoSense - і ви незабаром виявите, що робота вдається вам без жодних зусиль.

Повнорозмірна клавіатура
Час познайомитися з ErgoSense і попрощатися з тісними клавіатурами ноутбуків! Повнорозмірні клавіші розташовані з інтервалом 19,05 мм - як на клавіатурі настільного комп’ютера - тож друк на клавіатурі буде надзвичайно комфортним і точним, і робота буде блискавичною.

Увігнута поверхня клавіш
На поверхні клавіш передбачено вигин глибиною 0,2 мм, який повторює форму кінчиків пальців. Заглиблення з гладкими краями ретельно продумані таким чином, щоб клавіші були зручними і водночас чіткими на дотик: така форма акуратно спрямовує ваші пальці до ідеальної точки контакту з клавішами.

Великий хід клавіш
Клавіші повинні мати хорошу тактильну віддачу, щоб ви відчували, коли клавіатура сприйняла ваше натискання. Великий хід клавіш - 1,4 мм - дає вам змогу друкувати, не докладаючи надмірних зусиль. Під кожною клавішею встановлений гумовий купольний елемент, розроблений фахівцями з клавіатур: він гарантує, що тактильна віддача на зусилля, з яким ви натискаєте на клавішу, буде саме такою, як потрібно для підтримання хорошого контакту.

Покращений цифровий блок
Прискорте виконання завдань завдяки покращеній розкладці цифрового блоку клавіш! Він містить гарячі клавіші для калькулятора, функції CE та +/-, а також збільшений інтервал між клавішами, як у повнорозмірної клавіатури для більш інтуїтивного введення чисел.

Спеціальні функціональні клавіші
Натискаючи клавішу F9, ви можете увімкнути або вимкнути мікрофон, а клавіша F10 слугує для керування шторкою вебкамери.

Для спільної роботи
Кришку ноутбука можна розкривати на 180°, кладучи її на стіл. Це особливо зручно під час спільного перегляду контенту з колегами або друзями.

Довершеність у кожній деталі
Для швидкого обміну даними з периферійними пристроями Vivobook 16 пропонує повний комплект інтерфейсів, серед яких один порт USB-C 3.2 Gen 1, два порти USB 3.2 Gen 1 Type-A і порт USB 2.0. Для підключення зовнішніх моніторів або проєкторів призначений відеовихід HDMI.

Плавність у роботі
Vivobook 16 допоможе виконувати завдання швидше, ніж будь-коли, і без особливих зусиль, де б ви не були: в офісі, вдома чи в дорозі. Процесор Intel Core, великий об'єм оперативної пам'яті та швидкісний SSD накопичувач гарантують, що в резерві у вас завжди буде достатньо ресурсів для виконання будь-якого завдання.

Холодніше, тихіше, швидше!
Щоб зберігати прохолоду в будь-яких ситуаціях, в системі охолодження Vivobook 16 використовуються теплова трубка, дві групи вентиляційних отворів, а також вентилятор IceBlade, який прискорює відведення тепла.

Ексклюзивна технологія ASUS WiFi Master
Vivobook 16 пропонує повний спектр технологій бездротового зв’язку. Модуль стандарту Wi-Fi 6 надає можливість вмить завантажувати вміст.

Витривалий помічник
Vivobook 16 має акумулятор високої ємності, що забезпечує тривалу роботу в автономному режимі.

Висока якість звучання
У ноутбуках ASUS реалізовано ексклюзивну технологію SonicMaster, що представляє собою комплекс апаратних і програмних засобів поліпшення звуку, які забезпечують безпрецедентне для мобільних комп’ютерів якість звучання вбудованої аудіосистеми.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.























- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення











