- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- ASUS
- Ноутбук ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ4056 Cool Silver (90NB13Y2-M01MR0)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Аксесуари 59
- Фото
Ноутбук ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ4056 Cool Silver (90NB13Y2-M01MR0)
694098
Ноутбук ASUS TUF Gaming F17 FX707VJB-HX063 Mecha Gray (90NR0MY5-M002H0)726896
Ноутбук ASUS ExpertBook B1 B1503CVA-S77513 Gentle Grey (90NX0801-M08PS0)651571
Ноутбук HP Victus 15-fb3049ua (BV8Y0EA)Схожі товари
Ноутбуки ASUS
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Технології екрана | ASUS Splendid, ASUS Tru2life Video |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 250 нт |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Raptor Lake-U |
| Модель процесора | Intel Core 5 120U (Raptor Lake-U) |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Кількість продуктивних ядер | 2 |
| Кількість енергоефективних ядер | 8 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 12 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 0,9-5,0 |
| Тактова частота продуктивних ядер, ГГц | 1,4-5,0 |
| Тактова частота енергоефективних ядер, ГГц | 0,9-3,8 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Graphics |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 3200 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 1) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 24 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 2-M.2; Вільно: 1 |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6 |
| Версія Bluetooth | 5.2 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | 1 x USB 2.0 Type-A |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 x USB 3.2 Type C (Gen 1 up to 5Gbps) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1280x720 |
| Додаткові характеристики камери | Privacy shutter, Шумозниження |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | SonicMaster Technology |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Пластик |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик |
| Основний колір | Сріблястий |
| Вага ноутбука, кг | 1,7 |
| Загальна ширина виробу, мм | 359,7 |
| Загальна довжина виробу, мм | 232,5 |
| Загальна висота виробу, мм | 17,9 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 42 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion, Незнімний |
| Блок живлення | 45W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | Вологозахищена клавіатура, Клавіатура з підсвічуванням, З Bluetooth, З HDMI, З TPM, Зі сканером відбитків пальців |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Артикул | 90NB13Y2-M01MR0 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки Asus 15 дюймів, Ноутбуки Asus з підсвічуванням клавіатури, Ноутбуки Asus з IPS матрицею, Китайські ноутбуки |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Для будь-яких завдань
З Vivobook 15 легко взятися за будь-яке завдання. Яким би воно не було, у вас завжди буде достатньо обчислювальної потужності завдяки процесору Intel Core 12-го покоління, до 16 ГБ швидкісної оперативної пам’яті, SSD-накопичувачу до 1 ТБ і широкому бездротовому модулю Wi-Fi 6E.

Швидке заряджання
Підготовка Vivobook 15 до нових справ не відніме багато часу: технологія прискореного заряджання забезпечує зростання рівня заряду акумулятора від 0 до 60% усього за 49 хвилин!

Чудове зображення
Vivobook 15 оснащується чітким NanoEdge-дисплеєм з тонкою рамкою з трьох сторін. Дисплей має широкі кути огляду та сертифікований TÜV Rheinland, як такий, що випромінює низький рівень синього світла – це зменшує ризик виникнення втоми очей під час тривалої роботи за ноутбуком.

Новий погляд на аудіосистему ноутбука
Аудіосистему цього ноутбука розроблено у співробітництві з експертами компанії Dirac, відомого виробника професійних аудіорішень. Вона забезпечує найбільш чисте й збалансоване звучання, яке ви коли-небудь чули на ПК, ноутбуку або планшеті. Розкрийте весь потенціал аудіосистеми свого ноутбука й насолоджуйтеся ширшим і глибшим звуковим ландшафтом.

Звук найвищого класу
ASUS Audio Booster використовує унікальні аудіоалгоритми, щоб підвищити гучність звуку до 1,5 раза та вивести звучання на новий рівень.

Повнорозмірна клавіатура з інтервалом клавіш 19,05 мм
Повнорозмірні клавіші розташовані з інтервалом 19,05 мм – як на клавіатурі настільного комп’ютера, – тож друк на клавіатурі буде надзвичайно комфортним і точним, і робота буде блискавичною.

Увігнута поверхня клавіш – на глибину 0,2 мм
0,2-мм заглиблення на ковпачках клавіш спроєктовані таким чином, щоб форма клавіш відповідала формі кінчиків пальців: така форма ніжно спрямовує палець до ідеальної точки контакту з клавішею.

Великий хід клавіш – 1,4 мм
Великий хід клавіш – 1,4 мм – дає вам змогу друкувати, не докладаючи надмірних зусиль. А спеціально розроблений ASUS гумовий ковпачок гарантує, що тактильна віддача на зусилля, з яким ви натискаєте на клавішу, буде саме такою, як потрібно для підтримання хорошого контакту.

Виступ верхівки клавіші на 0,1 мм
При повному натисканні клавіші на клавіатурі ErgoSense не занурюються нижче рівня клавіатурної дошки. Верхівки клавіш залишаються виступати на 0,1 мм над поверхнею, що робить друк комфортним та ергономічним.

Покращений цифровий блок
Прискорте виконання завдань завдяки покращеній розкладці цифрового блоку клавіш! Він містить гарячі клавіші для калькулятора, функції CE та +/-, а також збільшений інтервал між клавішами, як у повнорозмірної клавіатури для більш інтуїтивного введення чисел.

Оптимальне співвідношення сил натиску: досконалість досягнуто
Тактильні відчуття від клавіатури залежать від співвідношення між граничною силою (також відомою як сила натиску) і силою контакту. Гранична сила виникає, коли ви натискаєте на клавішу та досягаєте максимальної сили, яку гумовий ковпачок під клавішею може витримати без деформації. Сила контакту виникає, коли нижня частина клавіші торкається друкованої плати і генерує електронний сигнал, який, у свою чергу, запускає пов’язану з цією клавішею дію. Щоб отримати максимально природне відчуття від клавіатури, профільні експерти ASUS науковим шляхом визначили, що оптимальне для ергономіки співвідношення цих сил становить 45–60%. Ці сили точно вимірюються та регулюються за допомогою розроблених ASUS гумових ковпачків під клавішами.
Ефективність захисту до 99% від бактерій, а також вірусів COVID-19 і грипу
Покриття ASUS Antimicrobial Guard Plus наноситься на ділянки ноутбука, до яких часто торкаються, щоб підтримувати його чистоту. Ця технологія використовує більш масивну обробку, яка пригнічує віруси та бактерії. Згідно з проведеними дослідженнями – відповідно до вимог стандартів ISO 21702 та 22196, – така обробка пригнічує ріст вірусів і бактерій на 99% і більше у 24-годинний період. Штами, які використовувалися для тестів, включали SARS-CoV-2 (COVID-19), H3N2 (грип A) і бактерію E. Coli.

Розблокування одним дотиком
Вбудований у тачпад сканер відбитків пальців забезпечує зручну й швидку авторизацію в операційній системі Windows. Для цього більше не потрібно вводити пароль – досить лише одного дотику!

Механічна шторка вебкамери
Vivobook 15 оснащено спеціальною шторкою. Закривши її, можна не боятися випадково активувати відеозв’язок.

Для спільної роботи
Кришку Vivobook 15 можна розкривати на 180, кладучи її на стіл. Це особливо зручно під час спільного перегляду контенту з колегами або друзями.

Довершеність у кожній деталі
Для швидкого обміну даними з периферійними пристроями Vivobook 15 пропонує повний комплект інтерфейсів, серед яких один порт USB-C 3.2 Gen 1, два порти USB 3.2 Gen 1 Type-A і порт USB 2.0. Для підключення зовнішніх моніторів або проєкторів призначений відеовихід HDMI.

Ноутбуки, що пройшли суворі випробування міцності за військовими стандартами США
Ноутбуки ASUS мають виняткову міцність і відповідають вимогам стандарту США MIL-STD-810H для обладнання військового класу. Вони пройшли 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Результатом є асортимент пристроїв, відомих своєю міцністю та надійністю. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації.























- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення










