Київ
Ваше місто – Київ?
Так
Вибрати інший населений пункт
Серце всієї України!
Зв'язатися з нами
- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
Укр Рос
Каталог товарів
Увійти
Порівняння
Бажання
Кошик
Кошик
₴
Оформити замовлення
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- APPLE
- Ноутбук APPLE MacBook Pro 16" M5 Pro 48/1TB 2025 (MGEC4UA/A) Space Black

Ноутбук APPLE MacBook Pro 16" M5 Pro 48/1TB 2025 (MGEC4UA/A) Space Black
- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 17
- Відео 1
- Фото
198 999 ₴
180 199 ₴
Ноутбук APPLE MacBook Pro 16" M5 Pro 48/1TB 2025 (MGEC4UA/A) Space Black
Код товару:
737716Код скопійовано
Основний колір: Чорний
Є в наявності
180 199 ₴
198 999 ₴
+ 1 802 ₴
Ви заощаджуєте:
Оновлюйся легше з Trade-in
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!
Оцінити свій пристрій
Доставка:Київ
Самовивіз з магазину
Дивитись наявність
Забрати завтра з 8:00
Безкоштовно
До відділення "Нова Пошта"
Дивитись на карті
Забрати післязавтра
Безкоштовно
Доставка за адресою
Детальніше
Отримати завтра з 09:00 до 20:00
Безкоштовно
Оплата
Готівкою, банківською картою, в кредит/розстрочку, за безготівковим розрахунком для юр. осіб Детальніше
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів Детальніше
Офіційна гарантія виробника: 12 мес. Детальніше
Схожі товари
Ноутбуки APPLE
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 16.2" |
| Тип матриці екрана | Liquid Retina XDR |
| Роздільна здатність екрану | 3456x2234 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Глянцеве |
| Технології екрана | Apple ProMotion, True Tone, XDR (Extreme Dynamic Range) |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 1000 нт |
| Пікова яскравість екрана, ніт | 1600 нт |
Процесор
| Виробник процесора | Apple |
| Модель процесора | Apple M5 Pro |
| Кількість ядер процесора | 18 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Apple M5 Pro Graphics (20 cores) |
Оперативна пам'ять
| Об'єм оперативної пам'яті | 48 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 0 (розпаяна на МП) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 48 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 1 ТБ (SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | Розпаяний на МП |
| Слот для карт пам'яті | SD |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | macOS Tahoe |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 7 |
| Версія Bluetooth | 6.0 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 3 x Thunderbolt 5 (up to 120 Gbps, USB 4, Power Delivery, DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Вихід для навушників mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1920х1080 |
| Кількість мегапікселів | 12 |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | OEM-виробник |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Трекпад Force Touch |
Корпус
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Алюміній |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Алюміній |
| Основний колір | Чорний |
| Вага ноутбука, кг | 2,14 |
| Загальна ширина виробу, мм | 355,7 |
| Загальна довжина виробу, мм | 248,1 |
| Загальна висота виробу, мм | 16,8 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 100 |
| Тип акумулятора | Lithium-Polymer, Незнімний |
| Блок живлення | 140W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | Клавіатура з підсвічуванням, З Bluetooth, З HDMI, З Thunderbolt, Зі сканером відбитків пальців, Зі слотом для карт пам'яті |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 2x36x25 |
| Вага в упаковці, кг | 2,14 |
| Артикул | MGEC4UA/A |
| Штрихкод | 195950715378 |
| Додатково | Macbook Pro, Новинки ноутбуків, Ноутбуки з металевим корпусом, Ноутбуки з потужною батареєю, Ноутбуки з HDMI, Ноутбуки в алюмінієвому корпусі, Ноутбуки з Thunderbolt 3 портом, Ноутбуки з великим екраном, Ноутбуки на 1 терабайт, Дорогі ноутбуки, MacBook 16 дюймів |
Показати всі характеристики
Відгуки і запитання
Загальна оцінка товару:
Відгуки 0
Питання 0
Сортувати
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
У цього товару поки немає відгуків. Будьте першим, хто напише відгук
У цього товару поки немає питань. Будьте першим, хто поставить запитання
Відео
Опис
Найдосконаліша серія чипів, створена для потужних ноутбуків. Кожен чип сімейства M5 забезпечує феноменальну одно- та багатопотокову продуктивність CPU і швидшу уніфіковану пам'ять, надаючи вам продуктивність, про яку ви навіть не мріяли. Швидкість SSD-накопичувача збільшилася вдвічі. А завдяки потужним нейронним прискорювачам ви зможете виконувати завдання з використанням штучного інтелекту з вражаючою швидкістю.












ТВОЯ РОЗСИЛКА
Хочу бути в курсі найвигідніших цін, крутих акцій та персональних пропозицій


















The new MacBook Pro with M5 Pro and M5 Max
Ноутбук APPLE MacBook Pro 16" M5 Pro 48/1TB 2025 (MGEC4UA/A) Space Black
Каталог товарів
- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення










