Київ
Ваше місто – Київ?
Так
Вибрати інший населений пункт
Серце всієї України!
Зв'язатися з нами
- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
Укр Рус
Каталог товарів
Увійти
Порівняння
Бажання
Кошик
Кошик
₴
Оформити замовлення
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- APPLE
- Ноутбук APPLE MacBook Neo 13" Apple A18 Pro 8/256GB Silver (MHFA4UA/A)

Ноутбук APPLE MacBook Neo 13" Apple A18 Pro 8/256GB Silver (MHFA4UA/A)
- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 23
- Відео 1
- Фото
39 999 ₴
35 999 ₴
Ноутбук APPLE MacBook Neo 13" Apple A18 Pro 8/256GB Silver (MHFA4UA/A)
Код товару:
739554Код скопійовано
Закінчується
35 999 ₴
39 999 ₴
+ 360 ₴
Ви заощаджуєте:
Оновлюйся легше з Trade-in
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!
Оцінити свій пристрій
Доставка:Київ
Самовивіз з магазину
Дивитись наявність
Забрати сьогодні з 8:00
Безкоштовно
До відділення "Нова Пошта"
Дивитись на карті
Забрати завтра
Безкоштовно
Доставка за адресою
Детальніше
Отримати сьогодні з 09:00 до 20:00
Безкоштовно
Оплата
Готівкою, банківською картою, в кредит/розстрочку, за безготівковим розрахунком для юр. осіб Детальніше
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів Детальніше
Офіційна гарантія виробника: 12 міс. Детальніше
Схожі товари
Ноутбуки APPLE
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | MacBook Neo |
| Клас | Для роботи/навчання, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 13.0" |
| Тип матриці екрана | Liquid Retina |
| Роздільна здатність екрану | 2408х1506 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Глянцеве |
| Технології екрана | In-plane Switching (IPS) |
| Яскравість екрана, ніт | 500 нт |
Процесор
| Виробник процесора | Apple |
| Модель процесора | Apple A18 Pro |
| Кількість ядер процесора | 6 ядер |
| Кількість продуктивних ядер | 2 ядра |
| Кількість енергоефективних ядер | 4 ядра |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Apple A18 Pro Graphics (5 cores) |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
| Підтримка VR | Ні |
Оперативна пам'ять
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 0 (розпаяна на МП) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 256 ГБ (SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | Розпаяний на МП |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | macOS Tahoe |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 ax |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 6.0 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | Ні |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | Ні |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 x USB 2.0 Type-C (Power Delivery), 1 х USB 3.2 Type-C Gen 2 (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | Ні |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Вихід для навушників/ лінійний вихід mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Камера | Full HD 1080p 1920x1080 |
| Фронтальна камера | 2,0 Мпікс |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | OEM-виробник |
| Мультимедіа | Ні |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Маніпулятори | Трекпад Multi-Touch |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура без підсвічування, Клавіатура без цифрового блоку (Numpad) |
Корпус
| Система охолодження | Пасивна |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Алюміній |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Алюміній |
| Основний колір | Сріблястий |
| Оригінальний колір | Silver |
| Вага ноутбука, кг | 1,23 |
| Загальна ширина виробу, мм | 297,5 |
| Загальна довжина виробу, мм | 206,4 |
| Загальна висота виробу, мм | 12,7 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 36,5 |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion, Незнімний |
| Блок живлення | 20W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 5x5x5 |
| Вага в упаковці, кг | 2 |
| Артикул | MHFA4UA/A |
| Штрихкод | 195950851021 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки у алюмінієвому корпусі , Ноутбуки Apple 13 дюймів, Акції на ноутбуки, MacBook по акції, Ноутбуки до 40000 грн., Ноутбуки до 50000 грн., Ноутбуки для студента |
Показати всі характеристики
Відгуки і запитання
Загальна оцінка товару:
Відгуки 0
Питання 0
Сортувати
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
У цього товару поки немає відгуків. Будьте першим, хто напише відгук
У цього товару поки немає питань. Будьте першим, хто поставить запитання
Відео
Опис
Кохання з першого погляду
Зустрічайте MacBook Neo - дивовижний Mac з дивовижними можливостями. Завдяки міцній конструкції, красивим кольорам і потужним функціям, це новий чарівний спосіб щодня закохуватися в Mac. Приєднуйтесь до родини.

ТВОЯ РОЗСИЛКА
Хочу бути в курсі найвигідніших цін, крутих акцій та персональних пропозицій
Ноутбук APPLE MacBook Neo 13" Apple A18 Pro 8/256GB Silver (MHFA4UA/A)










Hello MacBook Neo










Каталог товарів
- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення











