₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- APPLE
- Ноутбук APPLE MacBook Pro 14" M5 16GB/512GB (MDE04UA/A) Space Black

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 1
- Опис
- Аксесуари 24
- Фото
Ноутбук APPLE MacBook Pro 14" M5 16GB/512GB (MDE04UA/A) Space Black
737699
Ноутбук APPLE MacBook Air 15" M5 16/512GB 2026 (MDVH4UA/A) Midnight737684
Ноутбук APPLE MacBook Air 13" M5 16/512GB 2026 (MDHA4UA/A) StarlightСхожі товари
Ноутбуки APPLE
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 14.2" |
| Тип матриці екрана | Liquid Retina XDR |
| Роздільна здатність екрану | 3024x1964 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Глянцеве |
| Технології екрана | Apple ProMotion, True Tone, XDR (Extreme Dynamic Range) |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 1000 нт |
| Пікова яскравість екрана, ніт | 1600 нт |
Процесор
| Виробник процесора | Apple |
| Модель процесора | Apple M5 |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Кількість продуктивних ядер | 4 |
| Кількість енергоефективних ядер | 6 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Apple M5 Graphics (10 cores) |
Оперативна пам'ять
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 Гб |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 0 (розпаяна на МП) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 16 Гб |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (SSD) |
| Слот для карт пам'яті | SD |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | macOS Tahoe |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6E |
| Версія Bluetooth | 5.3 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 3 x Thunderbolt 4 (up to 40 Gbps, USB 4, Power Delivery, DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Вихід для навушників mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1920х1080 |
| Кількість мегапікселів | 12 |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | OEM-виробник |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Трекпад Force Touch |
Корпус
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Алюміній |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Алюміній |
| Основний колір | Чорний |
| Вага ноутбука, кг | 1,55 |
| Загальна ширина виробу, мм | 312,6 |
| Загальна довжина виробу, мм | 221,2 |
| Загальна висота виробу, мм | 15,5 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 72,4 |
| Тип акумулятора | Lithium-Polymer, Незнімний |
| Блок живлення | 70W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | Клавіатура з підсвічуванням, З Bluetooth, З HDMI, З Thunderbolt, Зі сканером відбитків пальців, Зі слотом для карт пам'яті |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 27x8x36 |
| Вага в упаковці, кг | 2,65 |
| Артикул | MDE04UA/A |
| Штрихкод | 195950489156 |
| Додатково | Macbook Pro, Новинки ноутбуків, Ноутбуки з металевим корпусом, Ноутбуки з потужною батареєю, Ноутбуки з HDMI, Ноутбуки в алюмінієвому корпусі, Ноутбуки з Thunderbolt 3 портом, Ноутбуки для роботи з графікою, MacBook Pro 14, Ноутбуки для студента |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Завжди думав, чи варто переплачувати за Apple, і от нарешті наважився. Перше враження - якісно зібраний. Екран це щось, картинка настільки чітка і яскрава, що після нього на інші монітори дивитися важко. Можна цілий день працювати в кафе або в дорозі й навіть не брати з собою зарядку. Мені вистачає на півтора-два дні звичайного користування.
Опис
Apple представляє новий 14-дюймовий MacBook Pro на базі чіпа M5, який забезпечує наступний великий стрибок у розвитку штучного інтелекту для Mac
Завдяки продуктивності, що в 3,5 рази перевищує попередні моделі, швидшому зберіганню даних, феноменальному часу автономної роботи до 24 годин та macOS Tahoe, 14-дюймовий MacBook Pro став ще кращим.



















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення








