- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- ACER
- Ноутбук ACER Nitro V 15 ANV15-41 (NH.QSGEU.00C)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 86/20
- Опис
- Аксесуари 50
- Фото
Ноутбук ACER Nitro V 15 ANV15-41 (NH.QSGEU.00C)
650496
Ноутбук ACER Aspire 15 A15-51M (NX.JKVEU.008)Схожі товари
Ноутбуки ACER
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | Nitro V 15 |
| Клас | Для 3d моделювання, Для архітекторів, Для дизайнерів, Для програмування, Для роботи/навчання, Для Фотографів, Ігровий, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Матове |
| Технології екрана | In-plane Switching (IPS), ACER ComfyView |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 300 нт |
Процесор
| Виробник процесора | AMD |
| Покоління процесора | AMD Zen 3+ |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 7535HS (Zen 3+) |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 12 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 3,3-4,55 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | AMD Radeon 660M |
| Модель дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Об'єм відеопам'яті | 6 Гб |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Підтримка VR | Ні |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 4800 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 0) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Об'єм накопичувача | 1 ТБ |
| Вбудований накопичувач | 1 ТБ (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 2-M.2; Вільно: 1 |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.1 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 10/100/1000 Ethernet |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 3 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 х USB 4.0 Type-C (DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | Роз'єм для замку безпеки |
Мультимедіа
| Камера | HD 720p 1280x720 |
| Фронтальна камера | 1,0 Мпікс |
| Додаткові характеристики камери | Два мікрофона (стерео), Шумозниження |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | DTS:X ULTRA |
| Мультимедіа | Ні |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура з підсвічуванням, Клавіатура із цифровим блоком (Numpad) |
Корпус
| Система охолодження | Активна (2 вентилятора) |
| Матеріал корпусу | Пластик, Полікарбонат |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Пластик, Полікарбонат |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик, Полікарбонат |
| Основний колір | Чорний |
| Оригінальний колір | Obsidian Black |
| Вага ноутбука, кг | 2,1 |
| Загальна ширина виробу, мм | 362,3 |
| Загальна довжина виробу, мм | 239,89 |
| Загальна висота виробу, мм | 23,5 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 59 |
| Кількість осередків акумулятора | 4 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion, Незнімний |
| Блок живлення | 135W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 1x1x1 |
| Вага в упаковці, кг | 5 |
| Артикул | NH.QSGEU.00C |
| Штрихкод | 4711474133212 |
| Додатково | Ігрові ноутбуки Acer, Новинки ноутбуків, Ноутбуки з HDMI , Ігрові ноутбуки з підсвічуванням клавіатури , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки на Ryzen, Ноутбуки 6 ядер, Ноутбуки із дискретною відеокартою , Ноутбуки з двома відеокартами, Потужні ноутбуки, Ноутбуки із ігровою відеокартою , Ноутбуки на 1 терабайт, Ноутбуки ACER з підсвічуванням клавіатури, ACER Nitro 5, Ноутбуки для Stalker 2 (Сталкер 2), Ноутбуки для GTA 5 |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Геймерский состав, обратите внимание на эту машину) Ноут летает, на самом деле, требовательные приложухи и игры тянет отлично, корпус качественный и надёжный, дисплей большой, цвета насыщенные, все ярко и сочно, звук чистый, четкий и громкий, плавность мне его нравится. Если хотите с кайфом катать в кс,доту и различные стратежки, то этот ноут для вас) Я заценил!
Жаль что видеокарта на 6, а не на 8. Но в любом случае новые игры тянет хорошо. К шуму пока не привык только!
Після старого ноута перші дні з цим були трохи насторожені. Новий дизайн, інша посадка клавіш, все незвично. Але десь через тиждень я зрозумів який він кайфовий бо звик) Запускаєш важкі програми або ігри і він не робить вигляд, що йому важко. Він просто працює. Кулери чую, але не даве на голову, помірно шумить
Передусім відчувається хороша продуктивність, і в іграх, і в повсякденних задачах він працює швидко та плавно. Ігри запускаються без проблем, фпс стабільний, навіть коли виставляєш високі налаштування графіки. Процесор і відеокарта тягнуть сучасні ігри та ноутбук при цьому не закіпає. Екран сподобався, хороша яскравість, класні кольори та плавність картинки. Для ігор і перегляду відео це саме те, що потрібно.
Чи є у ноутбука система охолодження і чи сильно він гріється під навантаженням?
Доброго дня, Ольго. Так, Nitro V 15 оснащений подвійним вентилятором і тепловими трубками, які забезпечують достатнє охолодження.
Добрий день. Сколько памяти в комплекте и естьли возможность ее расширить?
Доброго дня, Діано. У комплектації Acer Nitro V 15 є 16 ГБ оперативної пам’яті. Розширити її не можна тому що два слоти вже зайняті, вільних немає.
Какая максимальная емкость оперативной памяти поддерживается?
Добрий день, Степане! Ноутбук підтримує до 32 ГБ оперативної пам'яті, що дозволяє розширити пам'ять шляхом заміни двох планок для більш вимогливих задач.
Опис
Живіть для перемог
Acer Nitro V 15 розширює можливості вашого повсякденного життя завдяки високій продуктивності та надійності, а також ідеально підходить для занурення в ігри або швидкого вирішення завдань. Справа не лише в тому, що ви робите, а в тому, що ви робите це краще, швидше та з більшим задоволенням.

Новий рівень продуктивності
Оснащений процесорами AMD Ryzen цей ноутбук спритно впорається з вимогливими іграми та багатозадачністю. Він створений для швидкого відгуку та плавної роботи, гарантуючи, що від першого завантаження до фінального кадру ваш ігровий процес буде безперервним.

Графічні процесори для ноутбуків NVIDIA GeForce RTX
Графічні процесори GeForce RTX забезпечують потужністю найшвидші у світі ноутбуки для геймерів і створювачів контенту. Створені на основі ультраефективної архітектури Ada Lovelace, ноутбуки RTX оснащені спеціалізованими тензорними ядрами, що забезпечують нові можливості штучного інтелекту, які недоступні на звичайних ноутбуках. Насолоджуйтеся квантовим стрибком продуктивності завдяки DLSS 3.5 і реалістичними віртуальними світами з повним трасуванням променів. Крім того, технології Max-Q з підтримкою ШІ оптимізують продуктивність системи, енергоспоживання, час автономної роботи та акустику для максимальної ефективності.

Продуктивність на базі штучного інтелекту та реалістична графіка
DLSS 3.5 з новими тензорними ядрами четвертого покоління й прискорювачем оптичних потоків на графічних процесорах GeForce RTX використовує ШІ для створення додаткових високоякісних кадрів.

Реалістичне освітлення з трасуванням променів
Архітектура Ada розкриває всю красу трасування променів, яка імітує поведінку світла в реальному світі. Завдяки потужності ноутбуків RTX та ядрам RT третього покоління ви зможете насолоджуватися неймовірно деталізованими віртуальними світами, як ніколи раніше.

Оптимізована потужність і продуктивність
Набір технологій на основі штучного інтелекту, які оптимізують кожен аспект ноутбука — графічний процесор, центральний процесор, пам'ять, систему охолодження, програмне забезпечення, дисплей і багато іншого, що дозволяє отримати потужні, тонкі й тихі пристрої.

RTX для ШІ
Відкрийте для себе переваги RTX з підтримкою ШІ. Від розширених можливостей для творчості та високої продуктивності до надзвичайно динамічних ігор — максимальна потужність штучного інтелекту на комп'ютерах з Windows завдяки NVIDIA RTX та GeForce RTX.

ШІ для ігор
Покращуйте свій ігровий досвід з RTX. Завдяки DLSS 3.5 ви отримаєте максимальну продуктивність у більш ніж 300 іграх і додатках на базі ШІ.
Візуальна феєрія
15,6-дюймовий екран оживає завдяки дисплею Full HD з роздільною здатністю 144 Гц 3 мс (GTG) і яскравістю 300 ніт. Широке колірне охоплення sRGB 100% забезпечує візуальне задоволення, зберігаючи кожен колір у первозданному вигляді.

Легке керування пристроєм з NitroSense
NitroSense на Nitro V 15 дозволяє легко контролювати та відстежувати продуктивність вашого ноутбука. Регулюйте швидкість вентиляторів, перевіряйте стан системи та оптимізуйте її для ігор або інших завдань лише кількома клацаннями миші, підтримуючи максимальну продуктивність і гарантуючи охолодження системи в будь-якому випадку.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту див. блок специфікацій
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації





















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення









