- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- ACER
- Ноутбук ACER Chromebook Plus CB515-2HT (NX.KNYEU.003)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Аксесуари 11
- Відео 2
- Фото
Ноутбук ACER Chromebook Plus CB515-2HT (NX.KNYEU.003)




























752829
Ноутбук ACER Nitro V 15 ANV15-A31 (NH.U3QEU.00A)752833
Ноутбук ACER Nitro V 15 ANV15-A31 (NH.U3REU.00A)752837
Ноутбук ACER Nitro V 15 ANV15-A31 (NH.U3QEU.00D)Схожі товари
Ноутбуки ACER
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | Multi-touch Screen |
| Покриття екрана | Матове |
| Технології екрана | In-plane Switching (IPS), ACER ComfyView |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Alder Lake |
| Модель процесора | Intel Core i5-1235U (Alder Lake) |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 12 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 1,3-4,4 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel Iris Xe Graphics |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5X |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 4800 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 0 (розпаяна на МП) |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | ChromeOS |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 6E |
| Версія Bluetooth | 5.2 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 2 х USB 3.2 Gen 1 Type-C (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1920х1080 |
| Кількість мегапікселів | 2 |
| Додаткові характеристики камери | Privacy shutter, Два мікрофона (стерео), Шумозниження |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | DTS Audio |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | OceanGlass Touchpad |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Пластик, Полікарбонат |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик, Полікарбонат |
| Основний колір | Сірий |
| Вага ноутбука, кг | 1,68 |
| Загальна ширина виробу, мм | 360,6 |
| Загальна довжина виробу, мм | 238,4 |
| Загальна висота виробу, мм | 19,95 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 53 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion, Незнімний |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | Вологозахищена клавіатура, Клавіатура з підсвічуванням, З Bluetooth, З HDMI, З TPM, З замком Kensington |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 31x6x50 |
| Вага в упаковці, кг | 2,645 |
| Артикул | NX.KNYEU.003 |
| Штрихкод | 4711121928208 |
| Додатково | Ноутбук Acer з сенсорним екраном, Новинки ноутбуків, Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки ACER з підсвічуванням клавіатури, Ноутбуки Acer сірі, Ноутбуки для студента |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Відео
Опис
Робіть більше з Google AI
Google AI робить важку роботу легшою. Спілкуйтеся з Gemini, щоб надихнутися новими ідеями. Пишіть як професіонал, створюйте унікальні фони та редагуйте фото за допомогою Google AI.

Пишіть, як профі
Від блогів до дописів у соціальних мережах - за один клік Google AI допоможе вам писати так, як ви хочете.

Переосмислюйте свої фотографії
Редагуйте фотографії за допомогою Magic Editor в Google Photos. Просто торкніться або обведіть об'єкт, який ви хочете змінити, утримуйте і перетягніть, щоб змінити його положення, або затисніть, щоб змінити розмір. Використовуйте контекстні підказки, щоб покращити освітлення та фон.

Новий стандарт потужності ноутбуків лінійки Chromebook
Потужний ноутбук Chromebook Plus дасть користувачам змогу оцінити всі переваги обчислень у реальному світі й одночасного виконання декількох завдань.

Вища потужність - більша продуктивність
Ноутбук Chromebook Plus приємно здивує користувачів своєю продуктивністю. Він вирізняється вдвічі більшою швидкодією, обсягом пам’яті та ємністю накопичувача. Крім того, пристрій підтримує функціональні засоби від компаній Adobe і Google на основі ШІ, що відкривають перед користувачами безліч нових можливостей.

Чудовий відеоконференцзв’язок за допомогою ШІ
Ноутбук має вебкамеру з підтримкою роздільної здатності 1080p та вбудовані засобами проведення відеоконференцій, які автоматично покращують чіткість зображення, коригують освітленість, усувають шуми та розмивають тло за допомогою ШІ. Завдяки ним користувачі матимуть чудовий вигляд, а їхній голос - неперевершене звучання незалежно від вибору програми для відеоконференцзв’язку. Розробники ноутбука приділили особливу увагу зручності та захисту конфіденційності користувачів, тому камеру та мікрофон можна вимкнути буквально одним натисканням кнопки.

Програми, за допомогою яких можна творити дива
Ноутбук Chromebook Plus постачається зі встановленою програмою Google Photos, яка неодмінно стане в пригоді творчим людям. Вона має безліч функцій, серед яких варто особливо відзначити Magic Eraser («Чарівна гумка»). Це засіб графічного редагування на основі ШІ, що дає змогу легко усувати недоліки зображення та коригувати його яскравість і контрастність за допомогою HDR-ефекту. Крім того, завдяки новим засобам редагування відео користувачі зможуть легко створювати високоякісні кліпи та сюжети.

Необмежений доступ до файлів
Не працює мережа Wi-Fi? Не переймайтеся! Ноутбук Chromebook Plus має накопичувач вдвічі більшої ємності і функцію синхронізації файлів, тому програмами Google Docs, Google Sheets і Google Slides за потреби можна буде скористатися будь-де та будь-коли - навіть без підключення до мережі.

Бездоганна якість зображення
Ноутбук Chromebook Plus оснащено великим екраном формату Full HD із діагоналлю 15,6 дюйма та вузькою рамкою. Користувачам буде зручно працювати з пристроєм навіть за яскравого освітлення.

Місткий акумулятор - запорука продуктивності
Екран з діагоналлю 15 дюймів, потужна аудіосистема від компанії DTS і акумулятор, який швидко заряджається та забезпечує автономну роботу протягом 10 годин - все це робить ноутбук Chromebook Plus ідеальним компаньйоном для людей, що люблять розважатися поза домом. Користувачі зможуть взяти його із собою будь-куди без блока живлення та спокійно насолоджуватися неперевершеною якістю звуку, яку забезпечують два спрямованих угору динаміки.

Повний комплект засобів підключення
Розробники обладнали пристрій засобами підключення до мереж стандартів Wi-Fi 6E і Bluetooth, а також широким спектром портів: роз’ємом HDMI, портом USB 3.2 Gen 1 Type-A і двома роз’ємами USB 3.2 Gen 1 Type-C.

Стильний дизайн і міцна конструкція
Де б не опинилися користувачі, вони зможуть працювати, не переймаючись безпекою пристрою. Ноутбук Chromebook Plus з честю пройшов випробування на відповідність суворим вимогам військового стандарту міцності MIL-STD-810H у незалежній лабораторії.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту див. блок специфікацій
*Всі зображення слугують тільки для ілюстрації





















































- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення