- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- ACER
- Ноутбук ACER Aspire 5 A515-57 (NX.KN4EU.002)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Аксесуари 66
- Відео 1
- Фото
Ноутбук ACER Aspire 5 A515-57 (NX.KN4EU.002)
752829
Ноутбук ACER Nitro V 15 ANV15-A31 (NH.U3QEU.00A)752833
Ноутбук ACER Nitro V 15 ANV15-A31 (NH.U3REU.00A)752837
Ноутбук ACER Nitro V 15 ANV15-A31 (NH.U3QEU.00D)617795
Ноутбук LENOVO IdeaPad Slim 3 15IAH8 (83ER00F7RA)Схожі товари
Ноутбуки ACER
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | Aspire 5 |
| Клас | Для програмування, Для роботи/навчання, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Матове |
| Технології екрана | In-plane Switching (IPS), ACER ComfyView |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Alder Lake |
| Модель процесора | Intel Core i5-12450H (Alder Lake) |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 12 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,0-4,4 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
| Підтримка VR | Ні |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 3200 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 0) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Об'єм накопичувача | 512 ГБ |
| Вбудований накопичувач | 512 ГБ (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 ax |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.1 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 10/100/1000 Ethernet |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 3 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 х USB-C 3.2 Gen 2 (Thunderbolt, DisplayPort, Power Delivery) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт Thunderbolt | 1 x Thunderbolt |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | Роз'єм для замку безпеки, Сканер відбитків пальців (Fingerprint) |
Мультимедіа
| Камера | HD 720p 1280x720 |
| Фронтальна камера | 1,0 Мпікс |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | OEM-виробник |
| Мультимедіа | Ні |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Тип підсвічування | Одноколірний |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура з підсвічуванням, Клавіатура із цифровим блоком (Numpad) |
Корпус
| Система охолодження | Acer TwinAir, Активна (2 вентилятора) |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Основний колір | Сірий |
| Оригінальний колір | Steel Gray |
| Вага ноутбука, кг | 1,76 |
| Загальна ширина виробу, мм | 362,9 |
| Загальна довжина виробу, мм | 237,8 |
| Загальна висота виробу, мм | 17,9 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 50 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion |
| Блок живлення | 90W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 31x7x50 |
| Вага в упаковці, кг | 2,821 |
| Артикул | NX.KN4EU.002 |
| Штрихкод | 4711121596599 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки у алюмінієвому корпусі , Ноутбуки із Thunderbolt 3 портом , Ноутбуки для роботи з графікою , Ноутбуки 8 ядер, Ноутбуки ACER з підсвічуванням клавіатури, Ноутбуки Acer сірі, Ноутбуки для студента |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Відео
Опис
Aspire 5
Яким би не було завдання, ви все виконаєте за допомогою повнофункціонального Acer Aspire 5. Пристрій працює на базі процесорів Intel Core з надшвидкою оперативною пам'яттю для точної роботи в багатозадачному режимі та втілення усіх захоплень.

Сучасність у деталях
Легко виконуйте щоденні завдання завдяки повній лінійці функцій, які вдосконалюють вашу роботу, як-от охолодження TwinAir, вебкамера 1080p, клавіатура із забором повітря та алюмінієва кришка кількох яскравих кольорів.

Створено для виконання будь-яких завдань
Оптимізуйте багатозадачність і продуктивність із найновішими процесорами Intel Core, для кращої продуктивності будь-де. А завдяки швидкій оперативній пам'яті та твердотільному диску M.2 ваш Aspire 5 справиться з усім!

Співпрацюйте з упевненістю
Насолоджуйтеся чітким зображенням і звуком під час відеовикликів за допомогою Acer PurifiedView і двох цифрових мікрофонів. Інтелектуальні рішення на базі ШІ, щоб ви могли співпрацювати з упевненістю.
Автоматичне кадрування
Завдяки автоматичному кадруванню, яке забезпечує найкращий ракурс, ви завжди будете на першому плані та по центру. Отримаєте більш захоплюючий, природний досвід в онлайн спілкуванні.

Вдосконалене розмиття
Коли вам не потрібно турбуватися про те, що відбувається позаду, ви працюєте ефективніше.

З’єднання
Під’єднуйте або заряджайте пристрої за допомогою різноманітних роз’ємів. Ви отримуєте збільшення продуктивності та функціональності для виконання будь-якого завдання.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту див. блок специфікацій
*Всі зображення служать лише для ілюстрації

















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення








