- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Комп'ютери, сервери та монітори
- Моноблоки
- LENOVO
- Моноблок 23.8" LENOVO IdeaCentre AIO 3 24ALC6 (F0G1010GUA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 1
- Опис
- Фото
Моноблок 23.8" LENOVO IdeaCentre AIO 3 24ALC6 (F0G1010GUA)














722924
Моноблок 23.8" LENOVO IdeaCentre AIO 24AKP10 Luna Grey (F0JC000MUO)529433
Моноблок 23.8" ARTLINE Business M63 (M63v08)529435
Моноблок 23.8" ARTLINE Business M63 (M63v09)Схожі товари
Моноблоки LENOVO
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Призначення | Для дому, Для офісу, Для програмування, Для роботи |
| Серія | Lenovo IdeaCentre 3 |
Дисплей
| Діагональ екрана | 23,8 |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Тип матриці екрана | IPS (PLS, AHVA, WVA, UWVA) |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 250 нт |
| Дисплей (контрастність номінал) | 1000:1 |
| Дисплей (кут огляду по вертикалі), град. | 89 |
| Дисплей (кут огляду по горизонталі), град. | 89 |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 (широкоформатний) |
Процесор
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 7530U (Zen 3) |
| Кількість ядер процесора | 6 ядер / 12 потоків |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,0-4,5 |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 – 3200 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 0) |
Відеокарта
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Модель інтегрованої відеокарти | AMD Radeon Graphics |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
Вбудовані накопичувачі
| Тип накопичувача | NVMe SSD |
| Вбудований накопичувач (об'єм), ГБ | 512 (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1x2.5" HDD, 1хM.2 (вільно-0) |
| Оптичний привід | Пристрій без дисковода |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Материнська плата
| Чіпсет материнської плати | AMD SoC Platform |
Мультимедіа
| Камера | HD 720p 1280x720 |
| Фронтальна камера | 1,0 Мпікс |
| Додаткові характеристики камери | Два мікрофона (стерео) |
| Вбудовані динаміки | 2х3 Вт |
| Виробник акустики | Harman |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2 x 3,0 Вт |
| Аудіоконтролер | Realtek ALC233 |
Комунікаційні можливості
| Технологія Wi-Fi | 802.11 ax |
| Бездротові інтерфейси (Bluetooth) | Bluetooth 5.1 |
| Мережеве підключення (LAN RJ-45), шт | 1 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 100/1000 Ethernet |
Порти та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | 2 x USB 2.0 Type-A |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | Ні |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI v1.4 |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Порт DVI | Ні |
| Порт COM (RS-232) | Ні |
| Порт PS/2, шт | Ні |
| Порт Thunderbolt | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
Програмне забезпечення
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Фізичні характеристики
| Блок живлення | 90W |
| Особливості конструкції | Вбудована камера, Вбудовані динаміки, Вбудований мікрофон |
| Основний колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вага, кг | 6,81 |
| Загальна висота виробу, мм | 433,56 |
| Загальна ширина виробу, мм | 541 |
| Загальна довжина виробу, мм | 185,34 |
| Кріплення VESA, мм | Ні |
Додаткові характеристики
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Адаптер живлення, Бездротова клавіатура (біла), Бездротова миша (біла), Документація, Моноблок |
| Гарантія, міс. | 24 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 20x45x10 |
| Вага в упаковці, кг | 5 |
| Артикул | F0G1010GUA |
| Штрихкод | 197531858078 |
| Додатково | Моноблоки Lenovo IdeaCentre |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Присматривал домой тихий и в светлом корпусе ПК. Этот сразу понравился ассиметричным дизайном. В компектации аксессуары безпроводные и кроме кабеля питания никаких больше проводов. В работе все отлично, даже не тяжелые игры тянет. Всем доволен. Доставку выполнили в сроки.
Опис
Створений для сім'ї
IdeaCentre AIO 3 надає вам обчислювальну потужність AMD Ryzen 5 з інтегрованою графікою AMD Radeon. Він має безліч портів для підключення всіх аксесуарів, а також блискавичну опцію подвійного сховища, де ви можете вибрати до 512 ГБ пам'яті для зберігання всіх фотографій, відео та музики вашої родини.

Створено для розваг
Стильний IdeaCentre AIO 3 забезпечує чудовий звук завдяки динамікам, сертифікованим Harman Kardon, що ідеально доповнюють приголомшливий 23,8-дюймовий FHD-дисплей.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту див. блок специфікацій
*Всі зображення слугують лише для цілей ілюстрації



























- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення