- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Комп'ютери, сервери та монітори
- Моноблоки
- LENOVO
- Моноблок 23.8" LENOVO IdeaCentre AIO 24ARR9 (F0HR00BRUO)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 44
- Фото
Моноблок 23.8" LENOVO IdeaCentre AIO 24ARR9 (F0HR00BRUO)












Схожі товари
Моноблоки LENOVO
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Призначення | Для дому, Для офісу, Для програмування, Для роботи |
| Серія | Lenovo IdeaCentre AIO |
Дисплей
| Діагональ екрана | 23,8 |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Кольорове охоплення sRGB, % | 99 |
| Частота оновлення екрану | 100 Гц |
| Технології екрана | Flicker Free, Low Blue Light |
| Яскравість екрана, ніт | 250 нт |
| Дисплей (контрастність номінал) | 1300:1 |
| Дисплей (кут огляду по вертикалі), град. | 178 |
| Дисплей (кут огляду по горизонталі), град. | 178 |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 (широкоформатний) |
Процесор
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 7533HS (Zen 3+) |
| Кількість ядер процесора | 6 ядер / 12 потоків |
| Тактова частота процесора, ГГц | 3,3-4,4 |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 – 4800 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 2 (вільних - 1) |
Відеокарта
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Модель інтегрованої відеокарти | AMD Radeon 660M |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
Вбудовані накопичувачі
| Тип накопичувача | NVMe SSD |
| Вбудований накопичувач (об'єм), ГБ | 512 (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1хM.2 (вільно-0) |
| Оптичний привід | Пристрій без дисковода |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Материнська плата
| Чіпсет материнської плати | AMD SoC Platform |
Мультимедіа
| Фронтальна камера | 5,0 Мпікс |
| Додаткові характеристики камери | Два мікрофона (стерео) |
| Вбудовані динаміки | 2х3 Вт |
| Виробник акустики | Harman |
| Формат акустики | 2.0 |
| Аудіоконтролер | Realtek ALC233-CG |
Комунікаційні можливості
| Технологія Wi-Fi | 802.11 ax |
| Бездротові інтерфейси (Bluetooth) | Bluetooth 5.2 |
| Мережеве підключення (LAN RJ-45), шт | 1 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 100/1000 Ethernet |
Порти та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | 2 x USB 2.0 Type-A |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | Ні |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI 2.1, 1 x HDMI v1.4 |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Порт DVI | Ні |
| Порт COM (RS-232) | Ні |
| Порт PS/2, шт | Ні |
| Порт Thunderbolt | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
| Безпека | TPM-модуль |
Програмне забезпечення
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Фізичні характеристики
| Блок живлення | 135 Вт |
| Особливості конструкції | Вбудована камера, Вбудовані динаміки, Вбудований мікрофон |
| Основний колір | Сірий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вага, кг | 6 |
| Загальна висота виробу, мм | 431 |
| Загальна ширина виробу, мм | 540 |
| Загальна довжина виробу, мм | 192 |
| Кріплення VESA, мм | Ні |
Додаткові характеристики
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | USB Клавіатура чорна, USB Миша чорна, Адаптер живлення, Бездротовий зарядний пристрій для смартфона, вбудований у підставку, Документація, Кабель живлення, Моноблок |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Артикул | F0HR00BRUO |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Безперебійна багатозадачність, розкрийте свій повний потенціал
Потужні процесори AMD Ryzen дозволяють працювати, грати та редагувати файли без відволікань. Завдяки великому обсягу оперативної пам'яті ви зможете без зусиль перемикатися між різними програмами. Цей моноблок сертифікований як пристрій з низьким рівнем шуму - чи то робота над важливим проєктом, чи підготовка до іспитів, ви зможете зосередитися на своїх справах, не відволікаючись на зовнішні звуки. З IdeaCentre AIO ви отримаєте плавний і тихий досвід роботи, що дозволить працювати ефективніше та розкрити свій максимальний потенціал.

Чудові кінорозваги для всіх
Вражаючий 23.8-дюймовий IPS-дисплей з частотою оновлення 100 Гц у IdeaCentre AIO забезпечує бездоганну якість відео. Він вдосконалює кожен відтінок і тон завдяки 99% охопленню колірного простору sRGB, гарантуючи яскраві візуальні ефекти. Крім того, цей пристрій оснащений функцією контролю синього світла, що зменшує навантаження на очі та втому, що робить його чудовим вибором для любителів кіно. На додачу до всього, передова аудіотехнологія динаміків Harman забезпечує чіткі високі та насичені низькі частоти - кожен звук оживає як ніколи раніше.

Виводить ваші відеоконференції на новий рівень
Пориньте у світ кришталево чітких взаємодій, що стали можливими завдяки 5-мегапіксельній вебкамері, вдосконаленій алгоритмами штучного інтелекту. Завдяки високій роздільній здатності ви тепер можете помітити навіть найдрібніші деталі та міміку, що робить віртуальні зустрічі більш захоплюючими. Крім того, функція Smart Noise Cancelling усуває фоновий шум, щоб голос кожного учасника було чутно чітко.

Точне керування, налаштування під ваші уподобання
Незалежно від того, сидите ви прямо чи відкинувшись назад із піднятими ногами, регульовані шарніри IdeaCentre AIO гарантують гнучкість рухів, нахил у діапазоні від -5° до +15° та адаптацію до будь-якої висоти та позиції.

Розумне рішення для зберігання та управління файлами
Відмінною рисою є величезний обсяг локального сховища, що дозволяє зберігати всі ваші особисті дані без необхідності покладатися на зовнішні жорсткі диски. Цього простору цілком достатньо, щоб зберігати всі важливі документи в одному місці.


























- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення
