- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- ТБ, проєктори, медіаплеєри
- Медіаплеєри, ТВ-ресивери
- iNeXT
- Медіаплеєр inext TV-X + 12 місяців Київстар ТБ «Преміум HD» (inextTV-X)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 1/3
- Опис
- Наявність в магазинах 5
- Фото
Медіаплеєр inext TV-X + 12 місяців Київстар ТБ «Преміум HD» (inextTV-X)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!
Схожі товари
Бренди
Характеристики
Основні характеристики
| Дисплей | Ні |
| Роздільна здатність відео | 3840x2160 |
| Максимальна роздільна здатність відео | 4K Ultra HD (3840x2160) |
| Пам'ять вбудована | 8GB |
| Підтримка карт пам'яті | SD/ SDHC/ SDXC, Так |
| Операційна система | Android |
Інтерфейси
| Мережеві можливості | Ethernet, Wi-Fi |
| Бездротові інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi |
| Бездротові інтерфейси (Bluetooth) | Так |
| Технологія Wi-Fi | Так |
| Підтримка DLNA | Ні |
| Входи | LAN, USB |
| Виходи | HDMI, Композитний + стереофонічний A/V |
| HDMI, шт | 1 |
| Порт USB, шт | 2 |
Фізичні характеристики
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
Додаткові характеристики
| Підтримка 3D | Так |
| Підтримка відеокодеків | ASF, AVI, DAT, FLV, H.264, H.265, ISO, MKV, mov, mp4, MPEG, MPG, TS, VOB, WMV, XVID |
| Підтримка аудіокодеків | AAC, ALAC, APE, FLAC, M4A, MIDI, MP3, OGG, WAV, WMA |
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Адаптер живлення, Документація, Кабель HDMI, Медіаплеєр, Пульт ДК |
| Гарантія, міс. | 12 |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 7x9x16 |
| Вага в упаковці, кг | 0,335 |
| Артикул | inextTV-X |
| Штрихкод | 6955898602635 |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
В описі написано, що ця приставка підтримує YouTube та інші додатки можна скачати з playmarket
Добрий день, Ігор! Дякуємо за зауваження. Інформація на сторінці товару виправлена
Чи підтримує Netflix?
Добрий день, Світлана! Ні, не підтримує
Чи підтримує megogo та ютуб?
Добрий день, Анастасія! Ні, тільки Київстар ТБ
Опис
Висока чіткість 4K Ultra High-Definition
Реалістичне та природнє зображення з відмінною деталізацією 4K UHD - роздільна здатність 3840×2160 px до 60 кадрів в секунду.

Функціональність
Медіаплеєр TV-X працює на базі операційної системи Android 10 і чипсеті Allwinner H313, який на 146% продуктивніший за попередню генерацію.
Простий в підключенні
Підтримує підключення до мережі інтернет по Wi-Fi та LAN, а до телевізора по HDMI або AV/RCA кабелю. Комплектується HDMI кабелем.
Зручний у використанні
Управління медіаплеєром легке і зрозуміле за допомогою програмованого пульта або додатка Android TV Remote Control.












- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення





