- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- HP
- Комплект Ноутбук HP 8X915ES + Вентилятор-охолоджувач Ardesto ACO-B7

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Аксесуари 11
- Фото
Комплект Ноутбук HP 8X915ES + Вентилятор-охолоджувач Ardesto ACO-B7






















682771
Ноутбук ASUS Vivobook Go 15 E1504FA-BQ052 Mixed Black (90NB0ZR2-M03ZR0)706661
Ноутбук ACER Aspire Lite AL15-46P (NX.JXVEU.003)Схожі товари
Ноутбуки HP
Ноутбук HP 15-fd0195ua (CS8M0EA) 23 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0312ua (CS8A2EA) 24 999 ₴
Ноутбук HP 15s-eq2075ua (A5AJ1EA) 25 424 ₴
Ноутбук HP 15-fc0174ua (C16GKEA) 27 295 ₴
Ноутбук HP 17-cn4044ua (CS8C2EA) 27 696 ₴
Ноутбук HP 15-fd0188ua (CS8B3EA) 27 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2029ua (CS8C3EA) 28 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2030ua (CS8C4EA) 29 464 ₴
Ноутбук HP 240R-G9 (CN5X4AT) 29 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2039ua (CS8E3EA) 30 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (C38KCAT) 32 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z8AT) 33 415 ₴
Ноутбук HP 15-fd0201ua (D16CPEA) 33 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0202ua (D16CQEA) 33 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z7AT) 34 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0198ua (D16CMEA) 35 999 ₴
Ноутбук HP 245-G10 (B39TGAT) 35 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0197ua (D16CLEA) 35 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0199ua (D16CNEA) 35 999 ₴
Ноутбук HP 240R-G10 (CJ2Q4AT) 35 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (CJ2T8AT) 35 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1U8ET) 35 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp2043ua (D06HFEA) 35 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1V2ET) 35 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0184ua (CS8A9EA) 37 811 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (C68WCET) 37 899 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (B3AC4AT) 37 999 ₴
Ноутбук HP 15-fd0182ua (CS8A7EA) 38 533 ₴
Ноутбук HP 250R-G10 (B9YP0ET) 39 999 ₴
Ноутбук HP 15-fc0313ua (CS8A5EA) 39 999 ₴
Ноутбук HP 255R-G10 (AD1V0ET) 39 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4043ua (CS8C0EA) 40 293 ₴
Ноутбук HP 240R-G9 (CN5X3AT) 40 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4049ua (D06HCEA) 41 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4042ua (CS8C1EA) 42 245 ₴
Ноутбук HP 17-cp3018ua (CS8C8EA) 45 172 ₴
Ноутбук HP 17-cp3017ua (CS8C7EA) 46 148 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CN5Y0AT) 47 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4048ua (D06HBEA) 47 999 ₴
Ноутбук HP 17-cp3020ua (D06HGEA) 49 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G10 (CN5X5AT) 49 999 ₴
Ноутбук HP 250R-G9 (CT0Z5AT) 49 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4041ua (CS8B9EA) 49 999 ₴
Ноутбук HP 17-cn4040ua (CS8B8EA) 53 999 ₴
Ноутбук HP 14-hc0003ua (C3UL8EA) 59 999 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 16 AI (C7GE5ET) 101 499 ₴
Ноутбук HP Victus 15-fa2092ua (D3XT3EA) 103 799 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 16 AI (C7GG1ET) 107 599 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 14 AI (C45N8ET) 107 999 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1i 16 AI (C7GG2ET) 112 299 ₴
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 (B9ZH8ET) 116 699 ₴
Ноутбук HP OMEN 17-db1007ua (C3UM7EA) 129 999 ₴
Ноутбук HP OMEN 17-db1004ua (C3UM6EA) 134 899 ₴
Ноутбук HP OMEN 16-am0058ua (D06H9EA) 151 999 ₴
Ноутбук HP OMEN 17-db1001ua (C3UQ4EA) 154 499 ₴
Можливо, вас зацікавить
Ноутбук HP 15-fc0166ua (BF1J6EA) 29 521 ₴
Характеристики
Загальні характеристики
| Модельний ряд | 255-G10 |
| Клас | Для програмування, Для роботи/навчання, Мультимедійний |
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 250 нт |
Процесор
| Виробник процесора | AMD |
| Покоління процесора | AMD Zen 2 |
| Модель процесора | AMD Athlon Silver 7120U (Zen 2) |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 2 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 2,4-3,5 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | AMD Radeon 610M |
| Модель дискретної відеокарти | Ні |
| Об'єм відеопам'яті | Виділено з ОП |
| Підтримка VR | Ні |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 5500 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 0 (розпаяна на МП) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
Вбудовані накопичувачі
| Об'єм накопичувача | 256 ГБ |
| Вбудований накопичувач | 256 ГБ (NVMe SSD) |
| Швидкість оборотів шпинделя, об/хв | Пристрій без HDD |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Технологія Wi-Fi | 802.11 ax |
| Технології Bluetooth/NFC | Bluetooth 5.3 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | Ні |
| Бездротові технології | Ні |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | Ні |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB 3.1/3.2 Gen Type-A/Type-B/Type-C (up to 10Gbps) | Ні |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 x USB 3.2 Type C (Gen 1 up to 5Gbps) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Порт DisplayPort | Ні |
| Порт VGA (D-Sub) | Ні |
| Аудіопорти | Комбінований/гарнітурний роз'єм (вхід мікрофон + вихід навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Камера | HD 720p 1280x720 |
| Фронтальна камера | 0,9 Мпікс |
| Формат акустики | 2.0 |
| Виробник акустики | OEM-виробник |
| Мультимедіа | Ні |
| GPS-модуль | Ні |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
| Особливості конструкції | Без оптичного приводу, Клавіатура без підсвічування, Клавіатура із цифровим блоком (Numpad) |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Пластик |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик |
| Основний колір | Сірий |
| Оригінальний колір | Dark Ash Silver |
| Вага ноутбука, кг | 1,52 |
| Загальна ширина виробу, мм | 360 |
| Загальна довжина виробу, мм | 236 |
| Загальна висота виробу, мм | 18,6 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 41 |
| Кількість осередків акумулятора | 3 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Ion, Незнімний |
| Блок живлення | 45W |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 107x40x83 |
| Вага в упаковці, кг | 10,25 |
| Артикул | 8X915ES+ACO-B7 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з HDMI , Ноутбуки HP 14-15 дюймів , Ноутбуки HP з 8 ГБ оперативної пам'яті, Ноутбуки HP для роботи та навчання, Ноутбуки для студента |
Інструкції
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Створений для бізнесу
Ноутбук HP 255 G10 оснащений необхідними для бізнесу функціями в тонкому та легкому корпусі, який легко брати з собою, куди б ви не пішли. Дисплей з діагоналлю 15,6 дюйма та співвідношенням площі екрана до корпусу 85%, потужний процесор, швидка пам'ять і накопичувач забезпечують продуктивність, а порти, що входять до комплекту, дозволяють підключати периферійні пристрої - і все це за ціною, яку ви зможете оцінити з гідністю.
Приємний і легкий
Ноутбук HP 255 підходить для гібридних стилів роботи завдяки тонкому і легкому дизайну та співвідношенню екрана до корпусу 85%.
Створений для роботи та готовий до розваг
Завершуйте проєкт з потужним процесором, швидкою пам'яттю, картридером SD і накопичувачем.
Чути та бачити з чіткістю
Ефективно співпрацюйте з вбудованою камерою та системою шумозаглушення на основі штучного інтелекту з двома мікрофонами.
Швидка та ефективна бездротова локальна мережа
Портативність вашого ПК і надійність швидкого з'єднання визначають, де ви можете працювати. Забезпечте швидке та надійне з'єднання в щільному бездротовому середовищі за допомогою гігабітної швидкості Wi-Fi 6.
Будьте найкращим віртуальним "я"
Іноді в житті достатньо лише розмови віч-на-віч. Завдяки HD-камері HP з широким динамічним діапазоном (WDR) ви завжди виглядатимете якнайкраще під час віртуальних конференцій в умовах яскравого та слабкого освітлення.
Технології для комфорту
Завдяки поєднанню функцій охолодження, зволоження та вентиляції ACO-B7 забезпечить комфортний мікроклімат навіть у найспекотніший день. Продуктивність 430 м³/год та інтенсивність випаровування 1,5 л/год гарантують швидкий та ефективний розподіл свіжого повітря в приміщенні площею до 15 м².
Інтелектуальне управління - запорука зручності
Жодного приводу турбуватися про зручність налаштування - з Ardesto ACO-B7 доступне електронне управління та інтуїтивно зрозумілий LCD-дисплей. Налаштуйте режими за допомогою пульта дистанційного керування, не встаючи з улюбленого крісла. А таймер автоматичного вимкнення дає змогу запрограмувати час роботи охолоджувача, що особливо корисно перед сном або під час відпочинку.
Потужність і мобільність
Завдяки максимальній швидкості повітряного потоку 4 м/с Ardesto ACO-B7 швидко створює прохолоду там, де це необхідно. Пристрій оснащений знімним резервуаром для води об'ємом 7 л. Два акумулятори холоду забезпечують ефективне охолодження. Мобільність пристрою зумовлена зручною ручкою для перенесення та обертовими коліщатками, що дають змогу легко переміщати його між кімнатами.
Фільтрація та чистота повітря
Здоровий мікроклімат - це не тільки комфорт, а й безпека. Ardesto ACO-B7 оснащений знімним повітряним фільтром, який очищає потік повітря від пилу. Це особливо важливо для людей, чутливих до алергенів.
Енергоефективність і надійність
Завдяки потужності 65 Вт Ardesto ACO-B7 не перевантажує електромережу, працюючи тихо та економно. Модель живиться від стандартної мережі 220-240 В, з частотою 50/60 Гц і забезпечує стабільну роботу без перебоїв. Пристрій має компактний розмір 30 × 31 × 73 см, що робить його вдалим вибором навіть для невеликого приміщення.
Дизайн, який підходить до будь-якого інтер'єру
Поєднання білого та чорного кольорів робить Ardesto ACO-B7 універсальним доповненням до інтер'єру будь-якого стилю - від сучасного мінімалізму до класичної естетики. Пристрій матиме стильний вигляд у будь-якому приміщенні.
*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту див. блок специфікацій
*Всі зображення служать лише для ілюстрації











































- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення