- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Аксесуари до ПК і ноутбуків
- Комп'ютерна гарнітура
- ASUS
- Ігрова гарнітура ASUS ROG FUSION II 500 USB RGB Black (90YH02W5-B2UA00)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Аксесуари 1
- Відео 2
- Фото
Ігрова гарнітура ASUS ROG FUSION II 500 USB RGB Black (90YH02W5-B2UA00)
505107
Ігрова гарнітура ASUS TUF Gaming H1 Wireless, Black (90YH0391-B3UA00)453439
Ігрова гарнітура ASUS TUF Gaming H3 Gun Metal (90YH028G-B1UA00)Схожі товари
Комп'ютерна гарнітура ASUS
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Вид наушников | Повнорозмірні (повний обхват вуха) |
| Тип гарнітури | Стерео |
| Сумісність | Mac, Nintendo Switch, PC, PS, Xbox |
| Призначення | Для геймерів |
| Тип підключення | Дротові |
| Функції та можливості | Об'ємний звук 7.1 |
Навушники
| Динамік | Динамічний з неодимовими магнітами |
| Діаметр динаміка | 50 мм |
| Частотний діапазон, Гц | 20-40000 |
| Опір, Ом | 32 |
| Шумозаглушення | Шумозаглушення мікрофона |
| Інтерфейс підключення | 3.5 мм (Mini-Jack), USB Type-A, USB Type-C |
| Форма штекера | Прямий |
Мікрофон
| Тип мікрофону | Динамічний |
| Конструкція мікрофона | Вбудований |
| Спрямованість мікрофона | Всенаправленний |
| Діапазон частот мікрофона, Гц | 100-10000 |
| Чутливість мікрофона | -37 дБ |
Фізичні характеристики
| Матеріал гарнітури | Пластик |
| Матеріал амбушур | Екошкіра |
| Довжина кабелю, м | 1,5 |
| Вага, грам | 310 |
Додаткові характеристики
| Комплектація | 3.5 мм аудіо кабель, USB-кабель, Амбушюри, Документація, Навушники |
| Гарантія, міс. | 24 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 12x21x25 |
| Вага в упаковці, кг | 0,84 |
| Артикул | 90YH02W5-B2UA00 |
| Додатково | Гарнітура для ігрових консолей |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Відео
Опис
Ігрова гарнітура ROG Fusion II 500 зберігає культовий дизайн серії ROG Strix Fusion і доповнює його віртуальним об’ємним звуком 7.1, високою чіткістю завдяки ЦАП ESS 9280 Quad DAC і 50-мм динаміками ASUS Essence, що створюють реалістичне звучання з потужними басами. Масив мікрофонів з технологією усунення шумів за допомогою ШІ і регулювання гучності ігрового чату гарантують чіткий зв’язок під час запеклих віртуальних баталій. ROG Fusion II 500 створено для ігор жанрів RPG та FPS. Значення SNR цієї гарнітури досягає безпрецедентних 130 дБ — це недосяжний рівень для гарнітури зі звичайним ЦАП. Крім того, його ексклюзивні 50-мм динаміки ASUS Essence та герметичні камери забезпечують глибокі й потужні баси, щоб гравець міг точно визначити напрямок пострілів або вибухів. Насолоджуйтеся високоякісним віртуальним об’ємним звучанням у форматі 7.1 у будь-якій грі, що є водночас реалістичним і точним з точки зору позиціювання джерела звуку. Якості звучання Fusion II 500 також завдячує ексклюзивній технології ROG Hyper-Grounding. Будьте готові почути все, ніби ви перебуваєте в епіцентрі подій ― достатньо натиснути на кнопку. Не потрібен ані ключ, ані програмне забезпечення! Fusion II 500 не має класичного мікрофона на штанзі. Завдяки масиву мікрофонів AI Beamforming гарнітура забезпечує чудову якість звуку під час гри, ергономічність і стиль. Мікрофони, сертифіковані Discord і TeamSpeak, створюють спрямовану акустичну зону, одночасно відфільтровуючи фонові шуми з інших напрямків, щоб забезпечити чіткий прийом голосу. У цій гарнітурі реалізовано систему кольорового підсвічування, здатну відображати 16,8 млн кольорів у вигляді шести візуальних ефектів, що налаштовуються за допомогою Armoury Crate. Розроблена для марафонських ігрових сесій, гарнітура ROG Fusion II 500 важить усього 310 грамів і має ергономічні амбушури, які ідеально прилягають до голови. До її комплекту входять два типи амбушур, що надають різні відчуття під час носіння.























- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення







