- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Аксесуари до ПК і ноутбуків
- Комп'ютерна гарнітура
- ASUS
- Ігрова гарнітура ASUS ROG Delta S Core 3,5мм Black/Red (90YH03JC-B1UA00)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 1
- Відео 1
- Фото
Ігрова гарнітура ASUS ROG Delta S Core 3,5мм Black/Red (90YH03JC-B1UA00)
Схожі товари
Комп'ютерна гарнітура ASUS
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Вид наушников | Повнорозмірні (повний обхват вуха) |
| Тип гарнітури | Стерео |
| Сумісність | Mac, Nintendo Switch, PC, PS, Xbox, Планшет, Смартфон |
| Призначення | Для геймерів |
| Тип підключення | Дротові |
| Функції та можливості | Об'ємний звук 7.1 |
Навушники
| Динамік | Динамічний з неодимовими магнітами |
| Діаметр динаміка | 50 мм |
| Частотний діапазон, Гц | 20-40000 |
| Опір, Ом | 32 |
| Шумозаглушення | Без шумозаглушення |
| Інтерфейс підключення | 3.5 мм (Mini-Jack) |
| Форма штекера | Прямий |
Мікрофон
| Тип мікрофону | Динамічний |
| Конструкція мікрофона | Винесений, Знімний |
| Спрямованість мікрофона | Односпрямований |
| Діапазон частот мікрофона, Гц | 100-10000 |
| Чутливість мікрофона | -40 дБ |
Фізичні характеристики
| Матеріал гарнітури | Пластик |
| Матеріал амбушур | Екошкіра |
| Довжина кабелю, м | 1, 1,5 |
Додаткові характеристики
| Комплектація | 3.5 мм аудіо кабель, Амбушюри, Навушники, Знімний мікрофон, Подовжувач |
| Гарантія, міс. | 24 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 11x23x26 |
| Вага в упаковці, кг | 0,73 |
| Артикул | 90YH03JC-B1UA00 |
| Штрихкод | 4711081565451 |
| Додатково | Гарнітура для ігрових консолей |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Відео
Опис
Легка геймерська гарнітура з 3,5-мм роз'ємом, 50-мм динаміками, підтримкою віртуального звучання у форматі 7.1, сумісна з ПК, PlayStation 5, Nintendo Switch і Xbox
- 50-мм динаміки ASUS Essence і ексклюзивні герметичні акустичні камери.
- Віртуальне просторове звучання у форматі 7.1 (технологія Windows Sonic).
- Спрямований мікрофон із сертифікацією Discord і TeamSpeak для комфортного спілкування під час гри.
- Легка, ергономічна конструкція: маса всього 270 г і зручні D-подібні амбушури.
- Роз'єм 3,5 мм: під'єднання до різних пристроїв (ПК, Mac, PlayStation, Nintendo Switch, Xbox і мобільні пристрої).
Легкий пристрій
ROG Delta S Core - найлегша модель у серії ігрових гарнітур Delta, маса якої становить усього 270 грамів. Створена для неперевершеного комфорту та якості, Delta S Core оснащена ергономічними D-подібними амбушурами, ексклюзивними 50-міліметровими динаміками ASUS Essence з підтримкою віртуального об'ємного звучання у форматі 7.1, а також мікрофоном, сертифікованим Discord і Teams.

Чіткий ігровий звук
Ексклюзивні 50-мм динаміки ASUS Essence у гарнітурі ROG Delta S Core вбудовані в герметичні акустичні камери з розширеним частотним діапазоном: від 20 Гц до 40 кГц. Результат - чистий звук із потужним басом і чудовою деталізацією, який дасть змогу повністю проникнути у віртуальний світ комп'ютерної гри.

Бездоганна якість голосового зв'язку
Знімний спрямований мікрофон ROG Delta S Core забезпечує кристально чисте голосове спілкування в грі. Він сертифікований провідними розробниками сервісів голосового спілкування TeamSpeak і Discord.

Підтримка різних платформ
ROG Delta S Core - ігрова гарнітура зі стандартним 3,5-міліметровим роз'ємом, що дає змогу без проблем під'єднувати її практично до будь-якої ігрової платформи - ПК, Mac, консолі (PlayStation 4 і 5, Nintendo Switch, Xbox One і Series X|S) і мобільних гаджетів.

Справжній комфорт
Delta S Core має складну конструкцію і важить лише 270 грамів. Її D-подібні амбушюри точніше відповідають формі вух, ніж овальні. Площу контакту зменшено на 20% за рахунок усунення його в тих місцях, де він не потрібен.

Інтуїтивне управління
На одному з навушників є регулятор гучності та перемикач мікрофона, які дають змогу змінювати регулювання звукових параметрів, не відволікаючись від гри.













- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення







