- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Аксесуари до ПК і ноутбуків
- Комп'ютерна гарнітура
- Trust
- Ігрова гарнітура Trust GXT 498 FORTA для PS5 Black (24715_TRUST)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Аксесуари 1
- Відео 1
- Фото
Ігрова гарнітура Trust GXT 498 FORTA для PS5 Black (24715_TRUST)
729773
Ігрова гарнітура Trust GXT415SM Zirox Superman edition (25738_TRUST)636496
Гарнітура Trust Basics 3.5мм, Black/Red (24785_TRUST)729775
Ігрова гарнітура Trust GXT492SM Carus Superman edition (25739_TRUST)Схожі товари
Комп'ютерна гарнітура Trust
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Вид наушников | Повнорозмірні (повний обхват вуха) |
| Тип гарнітури | Стерео |
| Сумісність | PC, PS |
| Призначення | Для геймерів |
| Тип підключення | Дротові |
Навушники
| Динамік | Динамічний з неодимовими магнітами |
| Діаметр динаміка | 50 мм |
| Частотний діапазон, Гц | 20 - 20000 |
| Опір, Ом | 32 |
| Чутливість, дБ | 90 |
| Нелінійні спотворення | <1% |
| Шумозаглушення | Без шумозаглушення |
| Інтерфейс підключення | 3.5 мм (Mini-Jack) |
| Форма штекера | Прямий |
Мікрофон
| Тип мікрофону | Конденсаторний |
| Конструкція мікрофона | Винесений, Знімний |
| Спрямованість мікрофона | Всенаправленний |
| Діапазон частот мікрофона, Гц | 100-17000 |
Фізичні характеристики
| Матеріал гарнітури | Пластик |
| Матеріал амбушур | Штучна шкіра, Тканина |
| Довжина кабелю, м | 1,2 |
| Вага, грам | 253 |
Додаткові характеристики
| Комплектація | 3.5 мм аудіо кабель, Документація, Навушники |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 9x17x21 |
| Вага в упаковці, кг | 0,397 |
| Артикул | 24715_TRUST |
| Штрихкод | 8713439247152 |
| Додатково | Гарнітура для ігрових консолей |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Відео
Опис
ЛІЦЕНЗІЯ НА ПЕРЕМОГУ
Насолоджуйтеся найкращими ігровими враженнями з гарнітурою Forta, офіційно ліцензованою для консолей PS5. Вона не тільки ідеально поєднується з вашою консоллю PlayStation, а й підходить до неї. Круто!

ЧИСТА, ЕКОЛОГІЧНА ІГРОВА МАШИНА
Врятуйте планету у віртуальній реальності та в реальному житті за допомогою нової гарнітури. Виготовлена з 85% переробленого пластику, вона допоможе вам перемогти в грі, а також допомогти в боротьбі зі зміною клімату.

ПОЧУВАТИСЯ ДОБРЕ
Попрощайтеся з гарнітурами, від яких задихається мозок. М'яке наголов'я, рухомі амбушюри і міцні м'які накладки на вушні раковини дадуть вам змогу почуватися так само добре, як під час першої перемоги.

КРУТІТЬ ГОЛОСНІШЕ
Звук настільки хороший, що ви зможете грати, заплющивши очі. Потужні 50-міліметрові динаміки і 3D-аудіо на консолі PS5 дадуть вам змогу опинитися в центрі подій - саме там, де вам потрібно бути.

ГРОМКО І ЧИСТО
Відчуваєте себе балакучим? Висловіть усі емоції за допомогою гнучкого знімного мікрофона. Немає настрою? Це теж нормально - просто від'єднайте мікрофон, і все готово!

ВИ КОНТРОЛЮЄТЕ СИТУАЦІЮ
Час гри - це ваш час, тому робіть усе по-своєму: регулятор гучності на вухах і вимкнення мікрофона дають змогу вам чути й бути почутим тільки тоді, коли ви цього хочете; а знімний 3,5-мм кабель завдовжки 1,2 м допоможе вам легко під'єднатися до консолі PS5, консолі PS4 і ПК. Гра почалася!

















- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення








