- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Фототехніка
- Фотокамери миттєвого друку
- FUJIFILM
- Фотокамера миттєвого друку Fujifilm Instax Mini Evo Cinema

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Відео 1
- Фото
Фотокамера миттєвого друку Fujifilm Instax Mini Evo Cinema













Схожі товари
Фотокамери миттєвого друку FUJIFILM
Бренди
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Тип | Фотокамера миттєвого друку |
| Модельний ряд | Fujifilm INSTAX Mini |
Камера
| Тип матриці камери | CMOS |
| Розмір матриці | 1/5" |
| Кількість мегапікселів | 5 |
| Світлосила | f/2.0 |
| Світлочутливість (ISO) | 100 - 1600 |
| Витримка | 1/4 - 1/8000 |
| Спалах | Автоматичний, Примусова |
| Тип фокусування | Автоматичний |
| Фокусна відстань | 28 мм |
| Формат фото | JPEG |
| Максимальний розмір знімка | 62 x 46 мм |
Екран
| Тип матриці екрана | TFT |
| Діагональ екрана | 1.54" |
Друк
| Сумісна плівка | FUJIFILM INSTAX Mini |
| Формат паперу | 86х54 мм |
| Подача паперу | Зсередини |
| Кольоровість друку | Кольоровий |
| Глибина кольору (внутр.), біт | 256 |
Інтерфейси
| Бездротові інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi |
| Дротові інтерфейси | USB Type-C |
| Типи карт пам'яті | microSD, microSDHC, microSDXC |
Фізичні характеристики
| Панель керування | Кнопкова |
| Тип живлення | Незнімний акумулятор |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Основний колір | Чорний |
| Вага, грам | 270 |
Додаткові характеристики
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Видошукач, Документація, Кабель USB Type-C, Ремінець, Рукоятка, Фотокамера |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 24x22x5 |
| Вага в упаковці, кг | 0,84 |
| Артикул | 16956029 |
| Штрихкод | 4547410562309 |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Відео
Опис
Інтенсивність ефектів
Поверніть регулятор інтенсивності ефекту та виберіть один із 10 рівнів інтенсивності.

Різні епохи
Перемикайте 10 різних епох за допомогою регулятора.

Важіль друку
Поверніть важіль, щоб роздрукувати улюблені фотографії.

Важіль зуму
Наблизьтеся до подій за допомогою плавного регулювання зуму.

Перемикач відео та фото
Легко перемикайтеся між відео та фотографіями. Потім додайте сцені більше колориту за допомогою перемикача рамок.

Видошукач
Встановіть видошукач для більш захоплюючого досвіду зйомки.

Рукоятка
Використовуйте рукоятку для більш впевненого та надійного тримання.

Кнопки та регулятори
Ергономічний дизайн для простого керування однією рукою.

Інтуїтивний дизайн спрощує зйомку
Знімайте та об'єднуйте кілька відеороликів тривалістю до 15 секунд одним натисканням кнопки затвора. Легко перемикайтеся між режимом CINE для відео та режимом STILL для фотографій.

Регулятори епохи та інтенсивності
Виразіть себе 100 різними способами за допомогою 10 варіантів інтенсивності та 10 різним епохам.

Регулятор епохи
Містить 10 ефектів епохи, натхненних різними історичними періодами. Ефекти епохи можна застосовувати до відеоматеріалу та записаного аудіо, що дозволяє знімати фільми з багатим, неповторним колоритом.

Регулятор інтенсивності
Точно налаштуйте обраний ефект епохи за допомогою регулятора інтенсивності. Повертайте кільце об'єктива, щоб налаштувати колір, контраст і рівень шуму - вибирайте з 10 творчих варіацій для кожної епохи.

Друк відео з QR-кодом
Легко друкуйте відео за допомогою важеля друку або друкуйте фотографії instax з QR-кодом.

Редагування відео
Легко редагуйте своє відео за допомогою функцій обрізки, сортування та перегрупування у додатку.

Вступ та завершення
Додаток має шаблони вступу та завершення для ще більшого ефекту.

Шаблон постера
Друкуйте, використовуючи шаблон постера, щоб надати вашій фотографії instax завершального штриху.

Поділіться творчістю
Відскануйте QR-код, щоб переглянути відео у своєму браузері.

Поділіться відеоданими
Зберігайте відео з QR-кодом, щоб легко ділитися ними в соціальних мережах.

Рамка
Перемикайте рамки, щоб додати ще більше колориту кожному знімку чи відео. Для кожної епохи є своя рамка, яка віддзеркалює особливості, носії та пристрої відтворення, що визначали той час.

Режим друку
Використовуйте режими instax-Natural та instax-Rich, щоб налаштувати вигляд і стиль ваших фотографій instax.

Таймер
Таймер дозволяє вам бути частиною групових знімків, а також мінімізує розмиття на фотографіях.

Прямий друк
Надсилайте зображення безпосередньо зі свого смартфона на камеру та перетворюйте їх на фотографії instax.

Дистанційна зйомка
Кадруйте, фокусуйте та знімайте фотографії або відео - все це зі свого смартфона за допомогою додатка instax mini Evo. Просто підключіть камеру до спеціального додатка та починайте знімати дистанційно.


























- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення
