₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Фототехніка
- Фотоапарати
- PANASONIC
- Фотоапарат Panasonic Lumix L10 Silver (DC-L10E-S)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Відео 1
- Фото
Фотоапарат Panasonic Lumix L10 Silver (DC-L10E-S)























Схожі товари
Фотоапарати PANASONIC
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Модель | LUMIX DC-L10 |
| Модельний ряд | LUMIX DC |
| Тип фотокамери | Компактна камера |
Основні характеристики
| Призначення | Напівпрофесійні |
| Тип кріплення об'єктива | Ні |
| Тип матриці | CMOS (КМОП) |
| Розмір матриці | 4/3" (17,3х13 мм) |
| Кількість мегапікселів | 20,4 Mpix |
| Світлосила | f/1.7 - 2.8 |
| Світлочутливість (ISO) | 100-25600 (розширюється до 50-25600) |
| Максимальний розмір знімка | 5200х3904 |
| Максимальна роздільна здатність відео | 5.6K (5632х2976) |
| Частота кадрів відео, кадр/с | 120, 300, 60 |
| Серійна зйомка, кадрів/сек | 30 |
| Оптичне збільшення | 3.1 X |
| Стабілізація зображення | Оптична стабілізація |
| Витримка | 60 - 1/32000 |
| Відео HDR | З підтримкою HDR |
| LOG | V-Log |
| Діагональ екрана | 0.39" |
| Роздільна здатність дисплея, тис. пікс | 2360 |
| Бездротові інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi |
| Роз'єми і порти | USB Type-C |
| Типи карт пам'яті | SD, SDHC (UHS-I), SDHC (UHS-II), SDXC (UHS-I), SDXC (UHS-II) |
| Комплектуючі | З об'єктивом (Kit) |
| Живлення | DMW-BLK22 |
| Знімків на заряді, шт | 1000 |
Характеристики фокусування
| Тип фокусування | Гібридне автофокусування (АФ із визначенням фази / АФ із визначенням контрастності) |
| Кількість точок фокусування | 779 |
| Фокусна відстань, мм | 10,9 - 34 мм |
| Мінімальна дистанція фокусування | 50 см |
Характеристики видошукача
| Видошукач | OLED, Електронний |
| Покриття кадру (видошукач),% | 100% |
| Збільшення видошукача | 0,74Х |
Фізичні характеристики
| Особливості конструкції | Поворотний дисплей, Сенсорний дисплей |
| Матеріал корпусу | Шкіра, Метал |
| Основний колір | Сріблястий |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 73,9х127,1х66,9 |
Додаткові характеристики
| Формат відеофайлів | MOV, MP4 |
| Формат файлів | HEIF, JPEG, RAW |
| Об'єктив у комплекті | Вбудований |
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Акумулятор, Документація, Кришка" гарячого черевика", Передня кришка об'єктива, Плечовий ремінь, Фотоапарат |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія, міс. | 36 |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 7x13x9 |
| Вага в упаковці, кг | 0,45 |
| Артикул | DC-L10E-S |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Відео
Опис
Формування емоцій
Розроблена в Осаці, Японія, преміальна компактна камера LUMIX DC-L10 створена для інтуїтивного керування та приємної зйомки. Ідеальна камера — це та, з якою руки впевнено виконують свою роботу, дозволяючи очам залишатися зосередженими на об’єкті зйомки. Компактна та зручна для перенесення, вона розміщує всі елементи керування інтуїтивно, щоб ви могли зосередитися на моменті, а не на камері.

Надійний дизайн. Привабливий вигляд.
Створена як надійний інструмент для захоплених фотографів, вона поєднує в собі солідність металу та зовнішню обробку зі шкірою з фактурою "саффіано" в автентичному дизайні. Це створює вигляд, що поєднує в собі сучасність і класику, завдяки чому її приємно носити з собою.

Опануйте світло
Корпус об'єктива, виготовлений методом прецизійної механічної обробки з цільного металу, має високоякісне покриття. Розташоване спереду кільце діафрагми дозволяє інтуїтивно регулювати кількість світла, що потрапляє в об'єктив.

Компактний корпус, повний творчий контроль
Компактна модель для щоденного використання з інтуїтивно зрозумілими аналоговими елементами керування. Насолоджуйтесь тактильними відчуттями від регуляторів і кілець та створюйте кадри через видошукач. Ця модель поєднує мінімалістичний дизайн із чутливим керуванням.

Дизайн, який заслуговує на увагу
З моменту свого дебюту у 2001 році LUMIX постійно розвивається і тепер відзначає своє 25-річчя. З цієї нагоди, поряд із класичними варіантами "Чорний" та "Срібний", представлено спеціальну версію "Титаново-золотий".

Оснащений об'єктивом LEICA DC
Об’єктив LEICA DC VARIO-SUMMILUX 24-75mm / F1.7-2.8 забезпечує насичену глибину зображення, вражаючий ефект боке та делікатні градації світла й тіней.

Відкрийте для себе світ макрофотографії
Завдяки функції автофокусування в режимі макрозйомки ви можете наблизитися до об’єкта зйомки на відстань усього 3 см при використанні найширшого кута. Знімайте захопливі деталі з близької відстані — від вишуканих предметів до маленьких квіточок, знайдених під час прогулянки.

Колір LUMIX
LUMIX керується філософією фотографування "Зафіксувати все", прагнучи повністю передати силу та красу кожного об’єкта зйомки. Стандартний стиль фотографії слугує еталоном, відображаючи об’єкти такими, якими вони є насправді, та досягаючи витонченого балансу між кольорами спогадів і точним відтворенням. Ви також можете обирати з широкого асортименту стилів фотографії відповідно до сцени чи ваших творчих задумів, що надає вам свободу втілювати своє бачення в життя. На хвилі популярності "L.ClassicNeo" з’явилися два нових фотостилі, що імітують плівку.

LUT у реальному часі
Завантажте у камеру свої улюблені таблиці перегляду (LUT) і застосовуйте їх під час зйомки, щоб переглядати кінцевий результат у режимі реального часу. Використання LUT розширює ваші творчі можливості у роботі з кольором.

Magic LUT
За допомогою спеціального застосунку LUMIX Lab просто виберіть улюблене фото зі своєї галереї. Штучний інтелект миттєво проаналізує його та відтворить кольори, тони й загальний настрій у вигляді LUT.

Сенсор зображення CMOS BSI типу 4/3
У компактному корпусі камери LUMIX DC-L10 встановлено той самий CMOS-сенсор зображення формату 4/3 з підсвічуванням (BSI), що й у моделі LUMIX GH7, у поєднанні з новітнім процесором. Завдяки ефективній роздільній здатності 20,4 мегапікселів камера фіксує об’єкти з надзвичайною точністю, а розширений динамічний діапазон забезпечує багату фактуру та справжнє відчуття атмосфери.

Розширте свій стиль зйомки
Оскільки зйомка у вертикальному форматі стає дедалі популярнішою, DC-L10 — це перша камера LUMIX, оснащена інтерфейсом, оптимізованим для вертикальної композиції. Крім того, застосунок LUMIX Lab спрощує весь процес — від редагування фотографій у форматі RAW до публікації фотографій і відео в соціальних мережах.

Підтримка зовнішніх аксесуарів
Гніздо "гарячого башмака" дозволяє підключати додаткові аксесуари, такі як зовнішній спалах або мікрофон. Воно забезпечує широкий спектр можливостей для зйомки — від нічних портретів до зйомки при природному освітленні з використанням відбитого спалаху, а також дозволяє здійснювати високоякісний запис звуку.












































- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення


