- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Фототехніка
- Фотоапарати
- PANASONIC
- Фотоапарат Panasonic Lumix DC-S5 II + S 20-60 mm f/3.5-5.6 (DC-S5M2KEE)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 1/1
- Опис
- Аксесуари 6
- Фото
Фотоапарат Panasonic Lumix DC-S5 II + S 20-60 mm f/3.5-5.6 (DC-S5M2KEE)























620245
Фотоапарат Panasonic Lumix DC-S9 + 18-40mm f/4.5-6.3 Jet Black (DC-S9NE-K)632602
Фотоапарат Panasonic Lumix DC-TZ99 Silver (DC-TZ99E-S)632601
Фотоапарат Panasonic Lumix DC-TZ99 Black (DC-TZ99E-K)Схожі товари
Фотоапарати PANASONIC
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Модель | DC-S5 II |
| Модельний ряд | LUMIX DC |
| Тип фотокамери | Зі знімним об'єктивом |
Основні характеристики
| Призначення | Напівпрофесійні |
| Тип кріплення об'єктива | L-Mount |
| Тип матриці | CMOS (КМОП) |
| Розмір матриці | 35,6x23,8 мм |
| Кількість мегапікселів | 24,2 Mpix |
| Світлосила | f/3.5 - 5.6 |
| Світлочутливість (ISO) | 50-204800 |
| Максимальний розмір знімка | 6000 x 4000 |
| Максимальна роздільна здатність відео | 6K (5952х3968) |
| Частота кадрів відео, кадр/с | 100, 23,98, 29,97, 50, 59,94 |
| Серійна зйомка, кадрів/сек | 30 |
| Оптичне збільшення | 0,43x |
| Стабілізація зображення | Стабілізація за допомогою рухомої матриці |
| Витримка | 1/8000-60 |
| Відео HDR | Без підтримки HDR |
| LOG | V-Log |
| Діагональ екрана | 3.0" |
| Роздільна здатність дисплея, тис. пікс | 1840 |
| Бездротові інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi |
| Роз'єми і порти | HDMI Type-A, USB Type-C, Роз'єм 2.5 мм |
| Типи карт пам'яті | SD, SDHC, SDXC |
| Комплектуючі | З об`єктивом (Kit) |
| Знімків на заряді, шт | 370 |
Характеристики фокусування
| Тип фокусування | Безперервна стежить, Покадровий автофокус |
| Фокусна відстань, мм | 20-60 мм |
| Мінімальна дистанція фокусування | 15 см |
Характеристики видошукача
| Видошукач | Електронний |
| Покриття кадру (видошукач),% | 100% |
| Збільшення видошукача | 0.78х |
Фізичні характеристики
| Основний колір | Чорний |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 102,3 х134, 3х90, 1 |
Додаткові характеристики
| Формат відеофайлів | MOV, MP4 |
| Формат файлів | JPEG, RAW |
| Об'єктив у комплекті | Без об'єктиву |
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Адаптер змінного струму, Акумулятор, Кабель підключення USB (AC), Кришка корпусу, Ремінець |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 16x17x30 |
| Вага в упаковці, кг | 1,77 |
| Артикул | DC-S5M2KEE |
| Штрихкод | 5025232927791 |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Апарат приносить тільки позитивні враження і копієчку доречі!Стабілізація на голову вище конкурентів. Фокус тепер настільки точний, що браку в роботі немає взагалі, а це суттєва економія часу, та нервів . Камера за свої кошти немає рівних. Разом з легким, різким і універсальним кіт обʼєктивом можна і потрібно знімати кіношні кадри!Коли вийшов Lumix S5 II з гібридною системою фокусування, я перехрестився і навіть не задумуючись замовив в цьому магазині. Замовлення опрацювали блискавично, ще й бонусів підкинули. MoYo , ви - круті!
Підкажіть будь ласка коли буде в наявності?) та яка ціна?)
Добрий день, Олександро. Наразі невідомі терміни надходження. Остання ціна 89 999 грн. Ця модель зараз доступна лише без об'єктива (Код товару: 534724).
Опис
DC-S5M2
Завдяки передовим функціям, як-от АФ з визначенням фази та I.S. (стабілізація зображення), користуватися LUMIX S5IIX дійсно приємно. Знімайте високоякісні фотографії та відео без жодних обмежень часу записування, насолоджуючись поліпшеною мобільністю, за допомогою цієї компактної повнокадрової бездзеркальної камери.

Фазова гібридна система АФ для динамічної зйомки
Найголовніше в автофокусуванні — це надійність. Нова фазова гібридна система АФ забезпечує швидкість і точність зйомки навіть у найскладніших сценах із кількома об’єктами, а також в умовах підсвічування ззаду чи за слабкого освітлення.

Чудово підходить для зйомки на ходу: технологія Active I.S.
Нова система Active I.S. дає змогу знімати на ходу. Визначаючи коливання камери й оптимізуючи коефіцієнти корекції, система Active I.S. може компенсувати навіть значне тремтіння камери (приблизно на 200% більше, ніж звичайні системи).

Керування температурою для необмеженого часу записування
Необмежений час записування у форматі C4K/4K 60p/50p 4:2:2 10 біт. Завдяки компактному корпусу, як і в S5, нова оптимізована структура тепловідведення камери LUMIX S5II забезпечує тривале записування навіть під час зйомки з великим навантаженням (наприклад, відео з високою роздільною здатністю у форматі 4K, відео з HFR).

Прагнення LUMIX до найвищої якості зображення
Нова система обробки забезпечує більш реалістичні кольори, вищу роздільну здатність і природний тривимірний ефект, а в поєднанні з технологією Dual Native ISO ефективно зменшує кількість шумів навіть під час зйомки з надвисокою чутливістю, прекрасно відтворюючи навіть темні ділянки.

Просте створення переходів кольору за допомогою параметра «LUT У РЕАЛЬНОМУ ЧАСІ»
Фотографії та відео із застосованими LUT можна записувати на внутрішній носій без будь-якого спеціального програмного забезпечення. Навіть якщо ви не володієте професійними навичками монтажу, камера допоможе розширити ваші межі самовираження так, як ви того забажаєте.

Міцний корпус для різноманітних погодних умов
Камеру можна використовувати за різних погодних умов. Корпус із магнієвого сплаву, виготовлений методом суцільного лиття, та ущільнення всіх з’єднань, дисків і кнопок забезпечують захист камери від пилу та бризок.

Інтуїтивно зрозуміле управління
Інтуїтивно зрозуміла, добре продумана розкладка та джойстик з 8 напрямками спрощують вибір зони фокусування: для швидкої зйомки достатньо зробити рух великим пальцем.














































- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення
