- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Фототехніка
- Фотоапарати
- FUJIFILM
- Фотоапарат FUJIFILM X-M5 Body Silver (16900707)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Аксесуари 3
- Відео 1
- Фото
Фотоапарат FUJIFILM X-M5 Body Silver (16900707)













674522
Фотоапарат FUJIFILM X-E5 + XF 23mm f/2.8 R WR Black (16949349)660096
Фотоапарат FUJIFILM X-HF1 Charcoal Silver (16940525)620279

670334

Схожі товари
Фотоапарати FUJIFILM
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Модель | X-M5 |
| Модельний ряд | FUJIFILM X |
| Тип фотокамери | Компактна камера |
Основні характеристики
| Призначення | Напівпрофесійні |
| Тип кріплення об'єктива | Fujifilm X |
| Тип матриці | X-Trans CMOS 4 |
| Розмір матриці | 23,5x15,6 мм |
| Кількість мегапікселів | 26,1 Mpix |
| Тип процесора | X-Processor 5 |
| Світлочутливість (ISO) | 160 - 12800 |
| Максимальний розмір знімка | 6240х4160 |
| Максимальна роздільна здатність відео | 6.2K (6240x4160) |
| Частота кадрів відео, кадр/с | 30 |
| Серійна зйомка, кадрів/сек | 30 |
| Стабілізація зображення | Стабілізація за допомогою рухомої матриці |
| Витримка | 30-1/3200 |
| Відео HDR | З підтримкою HDR |
| LOG | F-Log, F-Log 2 |
| Діагональ екрана | 3.0" |
| Роздільна здатність дисплея, тис. пікс | 1040 |
| Бездротові інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi |
| Роз'єми і порти | HDMI micro (тип D), USB Type-C |
| Типи карт пам'яті | SD, SDHC, SDXC |
| Комплектуючі | Без об`єктиву (Body) |
| Живлення | NP-W126S |
| Знімків на заряді, шт | 440 |
Характеристики фокусування
| Тип фокусування | Авто, Ручне |
| Кількість точок фокусування | 9 |
| Фокусна відстань, мм | Залежить від об'єктива |
Характеристики видошукача
| Видошукач | Без видошукача |
Фізичні характеристики
| Особливості конструкції | Підключення зовнішнього спалаху, Сенсорний дисплей |
| Пило-, волого-, ударозахист | Водонепроникність, Пилозахищеність |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Основний колір | Сріблястий |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 66,6х111,9х38 |
Додаткові характеристики
| Формат відеофайлів | AVC, H.264, H.265, HEVC, MPEG-4 |
| Формат файлів | DCF, HEIF, JPEG, MOV, MP4, RAW, TIFF |
| Об'єктив у комплекті | Без об'єктиву |
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Акумулятор, Документація, Кришка корпусу, Плечовий ремінь, Фотоапарат |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія, міс. | 12 |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 7x12x4 |
| Вага в упаковці, кг | 0,36 |
| Артикул | 16900707 |
| Штрихкод | 074101210828 |
| Додатково | Водонепроникні фотоапарати |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Відео
Опис
Готова до всього
FUJIFILM X-M5 важить 355 г і є найлегшою моделлю в лінійці цифрових фотокамер серії X. Вона настільки мала, що поміститься в кишені піджака. Це робить її ідеальною для того, щоб носити з собою всюди, де б ви не були, і бути готовою до створення високоякісного контенту за першої ж нагоди.

Форма та функції
Компактний розмір FUJIFILM X-M5 не вплинув на його елегантний дизайн. Симетрично розміщені циферблати на верхній панелі підкреслюють її красу. За зовнішнім виглядом і робочими характеристиками цю фотокамеру безпомилково можна віднести до фотокамер серії X.

Циферблат режиму імітації плівки
Миттєво отримуйте доступ до власних творчих образів завдяки унікальному диску режимів імітації плівки в цифровій камері FUJIFILM X-M5. Режими імітації плівки X-M5, що пропонують до 20 варіантів, можна застосовувати до фотографій і відео, забезпечуючи неймовірну гнучкість у створенні кінцевого результату.

Уважне ставлення до деталей
Створюйте матеріали з глибиною, текстурою та реалістичними кольорами завдяки датчику X-Trans CMOS 4 і процесору обробки зображень X-Processor 5 у фотокамері FUJIFILM X-M5. Насолоджуйтеся деталізацією та якістю, що значно перевершує результати, отримані на смартфоні.

Матриця X-Trans CMOS 4
Камера X-M5 оснащена сенсором X-Trans CMOS 4 з підсвічуванням ззаду. Завдяки роздільній здатності 26,1 МП камера X-M5 здатна закарбувати ваші найдивовижніші пригоди та повсякденні моменти за допомогою унікального набору фільтрів, які контролюють муар і фальшиві кольори, створюючи зображення, які допоможуть вам поділитися своїм справжнім творчим баченням. Конструкція з підсвічуванням задньої панелі покращує якість зображення, мінімізуючи при цьому шум.

Новітній високошвидкісний движок обробки зображень
- Технологія обробки ШІ.
- Формат файлів зображень HEIF.
- Оптимізує ефективність обробки.

Ніколи не пропустіть жодної миті
FUJIFILM X-M5 оснащена такою ж вбудованою системою автофокусування з розпізнаванням об'єкта, що й бездзеркальні цифрові фотокамери FUJIFILM X100VI та X-T50 з функцією штучного інтелекту. Разом із процесором обробки зображень Fujifilm останнього покоління це забезпечує неймовірну точність фокусування майже за будь-яких умов освітлення, навіть якщо об'єкт зйомки рухається.

Автофокусування з виявленням об'єкта зйомки
Процесор X-Processor 5 оснащений функцією автофокусування з виявленням об'єкта з використанням технології штучного інтелекту з глибоким навчанням. Окрім неймовірного відстеження та розпізнавання людських облич та очей, FUJIFILM X-M5 також може автоматично виявляти та відстежувати широкий спектр об'єктів, включаючи тварин, птахів, автомобілі, мотоцикли, велосипеди, літаки, потяги, комах та безпілотники.

Новітня технологія автофокусування
FUJIFILM X-M5 оснащена новітнім алгоритмом прогнозування Fujifilm, який забезпечує високоточне автофокусування навіть у сценах, що вимагають відстеження рухомих об'єктів або в умовах низької контрастності. Вона відстежує широкий спектр об'єктів, включаючи спортивні події, тварин і об'єкти в русі.

Ефект зернистості
За допомогою FUJIFILM X-M5 ви можете легко додати до своїх фотографій природну зернистість - від тонких текстур до зернистості традиційної плівки з високою світлочутливістю ISO. Контролюйте рівень зернистості, щоб отримати потрібну кількість текстури на будь-якому зображенні.

Ефект кольорового хромування
Ефект Color Chrome додає глибину, деталізацію та яскравість червоним, зеленим і жовтим тонам, де інакше деталі можуть бути втрачені, для знімків із високим рівнем насиченості за допомогою функції Color Chrome. Або використовуйте Color Chrome FX Blue, щоб підсилити сині тони на зображенні.

Зсув балансу білого
Для балансу білого виберіть «Авто», «Користувацький», «Колірна температура» або низку попередньо встановлених параметрів. Баланс білого можна точно налаштувати за допомогою функції WB Shift з координатами червоного (R) і синього (B) кольорів.

Високоякісний запис
FUJIFILM X-M5 підтримує внутрішній запис на карту пам'яті SD з роздільною здатністю 6,2K/30p 4:2:2 10 біт, а також високоякісний запис відео з роздільною здатністю 4K/60p і 1080/240p у компактному та легкому корпусі.

Цифрова стабілізація зображення
FUJIFILM X-M5 використовує потужний цифровий стабілізатор зображення, який усуває тремтіння камери для отримання плавних професійних кадрів. Він ефективний незалежно від того, чи стоїте ви на місці, чи рухаєтеся, щоб не відставати від об'єкта зйомки.

Налаштування напрямку мікрофона
FUJIFILM X-M5 - перша модель серії X з трьома вбудованими мікрофонами, які забезпечують найвищу якість звуку. Доступні чотири різні режими звуку: Об'ємний, Пріоритет фронтальних, Пріоритет тилових або Пріоритет фронтальних і тилових, що дає змогу отримати кришталево чистий звук з будь-якого напрямку.

Налаштування шумозаглушення
Нові мікрофони пропонують більше, ніж просто контроль спрямованості - до них також додана універсальна функція шумозаглушення. Тепер можна зменшити шум, який триває з постійною частотою, наприклад, звук кондиціонера або шум вітру.

9:16 Режим короткого відео
FUJIFILM X-M5 оснащена новим режимом короткометражних відеороликів для створення готового до публікації контенту, яким можна легко ділитися в різних соціальних мережах. Кліпи тривалістю 15, 30 або 60 секунд можна записувати у вертикальному форматі 9:16 без необхідності повертати камеру на бік. Екранний таймер дозволяє легко побачити, скільки часу залишилося під час запису.

Простий у використанні інтерфейс
Інтерфейс режиму відеоблогу розроблений таким чином, щоб зробити запис відео інтуїтивно зрозумілим і приємним, навіть якщо ви новачок у створенні контенту.

Швидко діліться вмістом
FUJIFILM X-M5 дозволяє вибрати низьку швидкість передачі даних 8 Мбіт/с і 25 Мбіт/с. Вибір цих швидкостей мінімізує час, необхідний для передачі файлів на смартфони та інші пристрої, тому ви можете швидко отримати доступ до контенту в Інтернеті. Крім того, роз'єм USB-C дає змогу високошвидкісно передавати відеофайли розміром 4 ГБ і більше на пристрої з ОС Android та iOS.


























- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення