- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Фототехніка
- Фотоапарати
- CANON
- Фотоапарат CANON EOS 6D Mark II 24-105mm F/3.5-5.6 IS STM (1897C030)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 6
- Опис
- Фото
Фотоапарат CANON EOS 6D Mark II 24-105mm F/3.5-5.6 IS STM (1897C030)












545765

545766

Схожі товари
Фотоапарати CANON
Фотоапарат CANON EOS R5 Body (4147C027) 139 999 ₴
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Модель | EOS 6D Mark II |
| Модельний ряд | EOS |
| Тип фотокамери | Дзеркальна камера, Зі знімним об'єктивом |
Основні характеристики
| Тип кріплення об'єктива | Canon EF |
| Тип матриці | CMOS (КМОП) |
| Розмір матриці | Full Frame (36х24 мм) |
| Кількість мегапікселів | 26 Mpix |
| Тип процесора | DIGIC 7 |
| Світлосила | f/3.5 - 5.6 |
| Світлочутливість (ISO) | 100-40000 |
| Максимальний розмір знімка | 6240х4160 |
| Максимальна роздільна здатність відео | Full HD (1920x1080) |
| Частота кадрів відео, кадр/с | 60/30 |
| Серійна зйомка, кадрів/сек | 6,5 |
| Оптичне збільшення | 4.3 Х |
| Стабілізація зображення | Оптична стабілізація |
| Витримка | 30 - 1/1400 |
| Відео HDR | З підтримкою HDR |
| Діагональ екрана | 3.0" |
| Роздільна здатність дисплея, тис. пікс | 1040 |
| Бездротові інтерфейси | Bluetooth, GPS-модуль, NFC, Wi-Fi |
| Роз'єми і порти | HDMI mini (тип С), USB 2.0 (480 Mbit/sec), Вхід для мікрофона |
| Типи карт пам'яті | SD, SDHC, SDXC |
| Живлення | LP-E6N |
| Знімків на заряді, шт | 1200 |
Характеристики фокусування
| Тип фокусування | TTL |
| Кількість точок фокусування | 45 |
| Фокусна відстань, мм | 24-105 |
Характеристики видошукача
| Видошукач | Оптичний (пентапризма) |
| Покриття кадру (видошукач),% | 98% |
| Збільшення видошукача | 0,71X |
Фізичні характеристики
| Особливості конструкції | Поворотний дисплей, Підключення зовнішнього спалаху, Сенсорний дисплей |
| Пило-, волого-, ударозахист | Пило- і вологозахист |
| Матеріал корпусу | Магнієвий сплав |
| Основний колір | Чорний |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 144х111х75 |
Додаткові характеристики
| Формат відеофайлів | H.264 |
| Формат файлів | H.264, JPEG, RAW |
| Фірмові технології | Dual Pixel CMOS AF |
| Об'єктив у комплекті | 24-105mm F/3.5-5.6 IS STM |
| Країна-виробник | Японія |
| Гарантія, міс. | 24 |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 18x22x27 |
| Вага в упаковці, кг | 2,5 |
| Артикул | 1897C030 |
| Штрихкод | 8714574652849 |
| Додатково | Дзеркальний фотоапарат Canon , Фотоапарати Canon з сенсорним екраном , Фотоапарати Canon з поворотним екраном , Водонепроникні фотоапарати , Фотоапарати canon з Wi-Fi, Фотоапарати canon full frame |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Моментальность фиксации снимков у фотоаппарата Канон ЕОС 6Д Марк II 24-105 мм показательно расхвалил друг. Я в Мойо для детализации фото брал аналогичный. Линзы оказались реально практичными, обеспечивающие реактивную перестройку фокусировки. Важно, что элементы даже в фоне не смазываются без надобности. Тональность объектов сохраняет неизменной. Пикселизация на панорамах не проявляется. Тени отделяются от объекта отлично, визуализируя его большую объемность. Стабилизация не тормозит, чтобы в тряске кадры остались плавными.
Поддерживается ли функция NFC данной моделью фотоаппарата CANON ?
Здравствуйте, Тимофей. Да, фотоаппарат CANON EOS 6D Mark II поддерживает NFC (соответствие NFC Forum Type 3/4 Tag (динамическое)).
Уже давно присматривалась к этому фотоаппарату. Наконец решилась заменить свой привычный Никон на Кэнон ЕОС. Это отличный профессиональный аппарат, обеспечивает шикарную съемку в удачных ракурсах. Портретная передает все мимические морщинки, все эмоции очень точно и достойно. Зум, фокус, в фотоаппарате все на высоком уровне. Работа с таким агрегатом приносит только удовольствие.
Можно ли подключить внешнюю вспышку к такому фотоаппарату?
Здравствуйте, Никита. Внешнюю вспышку подключить можно
Опис
Фотоапарат CANON EOS 6D Mark II 24-105mm F/3.5-5.6 IS STM (1897C030)

Цей фотоапарат створений для тих, хто цінує потужність і широкий діапазон можливостей, укладених в компактну форму. Дзеркальна фотокамера CANON виконана в класичному дизайні компанії. Тому шанувальники бренду, взявши її в руки, дізнаються надійного компаньйона для творчості.
Професійна повнокадрова зйомка

Матриця повнокадровому фотоапарата зроблена на основі Dual Pixel CMOS AF-технології. Сенсор на 26 Мпікс доповнює високопродуктивний процесор DIGIC 7. Така комбінація забезпечує зйомку і обробку зображень на професійному рівні:
- параметри сучасної матриці гарантують широкий динамічний діапазон, тому високий ступінь деталізації властива як самим затемненим, так і самим яскраво освітленим частинах кадру . Завдяки цьому на пейзажних фото чітко видно всі елементи композиції. Ресурсна база для редагування експозиції дає безліч варіантів редагування при подальшій обробці знімка;
- ISO на максимальному рівні чутливості 40 000 гарантує чітке відображення деталей і мінімум цифрового шуму навіть при недостатньому світлі;
- система поправки аберацій оптичної системи, якою оснащено пристрій, покращує візуальні показники. Хроматичні спотворення, дифракція, викривлення компенсуються для отримання оптимального зображення;
- низька глибина різкості, яку надає повнокадровий EOS 6D Mark II з об'єктивом 24-105mm F/3.5-5.6 IS STM в комплекті, дає можливість робити професійну портретну зйомку. Використовуючи особливі об'єктиви з широкою діафрагмою, можна підсилити різкість об'єкта і отримати м'яко розмитий фон.
Бездоганна фокусування

Фокусування камери завжди спрацьовує точно і швидко, незалежно від типу зйомки, завдяки 45-точковою технології перехресного автофокусу:
- при мінімальному і недостатньому освітленні;
- при швидкому пересуванні об'єктів;
- при зйомці з попереднім переглядом.
Фотокамера укомплектована великим видошукачем з пентапризмой. Він точь-в-точь транслює картинку в реальному часі через об'єктив. Крім того, цим фотоапаратом зручно знімати зверху і знизу під кутом до 90°.
Можливості відеозйомки
Пристрій дозволяє віртуозно знімати відео. Зйомку на рівні професійної забезпечують:
- наявність Full HD-режиму, доповненого ефектом малої глибини різкості;
- інтегрована сенсорна технологія автофокусу. За рахунок опції Dual Pixel CMOS AF автоматичне фокусування відбувається плавно, навіть в разі раптового і швидкого переміщення фокусу. Різкість при цьому не знижується;
- технологія створення відеороликів в 4К-дозволі для режиму сповільненої зйомки;
- цифровий стабілізатор 5-осьового типу, що нейтралізує вплив непередбаченого зміни положення камери.
Зв'язок і обмін файлами
Для швидкого і коректного підключення до сторонніх пристроїв фотокамеру укомплектували Bluetooth. Він дозволяє переглядати зняті кадри на планшеті або смартфоні, а також відправляти зображення друзям і колегам. Крім того, фотограф може управляти камерою зі свого гаджета, незалежно від режиму зйомки.
Модуль GPS в моделі дає більше простору для творчості. З ним легко додавати до фото геометки, створювати і зберігати маршрути фотосесій, прикріплювати до знімків текстові опису.
Підвищити рівень своєї майстерності допомагає додаток бренду Photo Companion. Індивідуально підібрані вправи, поради, тематичні матеріали і завдання в текстовому і відео форматах – завжди під рукою.

























- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення