Київ
Серце всієї України!
0 800 507 800
 • Блог
 • Акції
 • Магазини
 • Оплата і доставка
 • Що з моїм замовленням?
 • MOYO обмін
 • Збір коштів для ЗСУ
Рус Укр
Каталог товарів
Порівняння
Бажання
Кошик
Код товару: 441856

Видеотерминал Cisco Room Kit Mini with microphone array, speakers and Touch 10

Архівний
172 513 грн
 Видеотерминал Cisco Room Kit Mini with microphone array, speakers and Touch 10 фото

Натисніть, аби збільшити

Потрібна допомога з вибором?
Перегляньте схожі товари
Схожі товари
Видеотерминал Cisco Room Kit Mini with microphone array, speakers and Touch 10
Бренди

Характеристики Видеотерминал Cisco Room Kit Mini with microphone array, speakers and Touch 10

Основні характеристики

Відгуки та питання Видеотерминал Cisco Room Kit Mini with microphone array, speakers and Touch 10

5
Відгуки  5
Питання 0
Будьте першим, хто задасть питання
Л

Нужен был терминал, способный вести видеосвязь на качественно новом уровне. После недолгих колебаний приобрел Cisco Room Kit Mini, так как такой уже стоит у нас и хорошо себя зарекомендовал. Прекрасно подходит мне по всем параметрам. Звук чистый, концентрируется по центру не искажаясь, отсекает все посторонние шумы. Качество связи превосходное. Картинка даже при неярком свете идет в мельчайших деталях. Немного стоимость напрягала, но оно того стоит. Для презентаций самое то. Установка несложная.

Переваги:
Звук, передача изображения, комфортное управление.
Недоліки:
Нет.
Г

Прекрасное устройство в работе. Я долго выбирал какой видеотерминал приобрести, ведь цена довольно существенная. С этим оборудованием удалось обеспечить максимально эффективную работу при проведении презентаций. Видеотерминал от Циско прекрасно подошел для компактного помещения, управление его возможностями абсолютно не сложное, настройки не требовали многих усилий.

Переваги:
качество, надежность, функционал
Недоліки:
не нашел
Г

Какой зум у камеры данного видеотерминала Cisco?

Переваги:
Недоліки:
М

Здравствуйте, Галина. В этом видеотерминале зум 3х

Л

Интересует вес данного видеотерминала, есть такая информация ?

Переваги:
Недоліки:
М

Здравствуйте, Леонид! Вес видеотерминала данной модели составляет 7,35 кг.

М

Презентации и различные публичные мероприятия проводим с этим видеотерминалом успешно. Устройство компактное, занимает минимум пространства. По сборке его замечаний у меня нет. Выглядит симпатично и аккуратно. В ходе трансляции зрители видят в прекрасном качестве выступающего и звуковое сопровождение на высоком уровне, благодаря встроенным микрофонам и громкоговорителям. Камера четко отслеживает говорящего, и автоматически кадрирует. Этот аппарат предложил продавец, выслушав пожелания, и отметил отменные его характеристики для таких нужд, как у меня. Киско Рум 10 стоит немалых денег, но отрабатывает их в полной мере. Заказывала здесь, доставили быстро. Для средней площади помещения это превосходный вариант.

Переваги:
Стильно выглядит, картинка, звучание.
Недоліки:
Я не вижу их.

Опис Видеотерминал Cisco Room Kit Mini with microphone array, speakers and Touch 10

Cisco Room Kit Mini це потужне рішення для підтримки колективної роботи. Воно інтегрується з плоскопанельними дисплеями, що дозволяє розширити інтелектуальні можливості обладнання конференцзалов середнього і великого розміру. Рішення допускає реєстрацію як на локальних майданчиках, так і в хмарі.

Огляд рішення Cisco Room Kit Mini

Рішення Cisco Room Kit Mini замовникам не мають собі рівних можливості використання відео і аудіо, які вони звикли очікувати від Cisco. Крім того, нові можливості даного рішення забезпечують більш інтелектуальний режим проведення заходів, презентацій і інтеграцію пристроїв в приміщенні. Це сприяє подальшому усунення перешкод для розгортання та застосування відео в залах засідань середнього і великого розміру.

Room Kit Mini це рішення пропонує передові технології, що реалізують можливість відстеження камерою говорить і автоматичне кадрування в приміщеннях середнього та великого розміру. Даний продукт пропонує широкий набір функцій, він забезпечує видатний споживчий досвід, тим не менш, його ціна і конструкція розраховані на використання і просте масштабування на будь-які конференцзали і інші приміщення замовника – з реєстрацією як на локальних майданчиках, так і в середовищі Cisco Spark в хмарі Cisco Collaboration Cloud.

Інтелектуальні наради: вбудовані камери забезпечують інтелектуальні можливості візуалізації, такі як автоматичне кадрування та відстеження говорить
Інтелектуальні презентації: особливості, як два екрани, два джерела контенту, бездротової обмін інформацією і підтримка контенту 4K, забезпечують чудові презентації
Інтелектуальна інтеграція: Підрахунок кількості людей (функція Metrics) для оцінки використання ресурсів і їх розподілу; тісна інтеграція з екранами для підтримки розширеного набору функцій
Гнучкі можливості реєстрації: Рішення розраховане на розгортання як в хмарі, так і на локальному майданчику замовника, що забезпечує захист його інвестицій

Відповідність нормативним вимогам

 • Directive 2014/35/EU (директива пристрій низького струму)
 • Directive 2014/30/EU (директива щодо електромагнітної сумісності) – Class A
 • Directive 2014/53/EU ( директива про радіо-)
 • Directive 2011/65/EU (RoHS)
 • Directive 2002/96/EC (WEEE)
 • Зазначене відповідність вимогам NRTL (безпеку продукту)
 • FCC CFR 47 Part 15B (електромагнітна сумісність) – Class A
 Видеотерминал Cisco Room Kit Mini with microphone array, speakers and Touch 10 фото
Видеотерминал Cisco Room Kit Mini with microphone array, speakers and Touch 10
 • Все про товар
 • Характеристики
 • Опис
 • Відгуки 5
 • Фото
 Видеотерминал Cisco Room Kit Mini with microphone array, speakers and Touch 10 фото1