- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Велосипеди та аксесуари
- Велосипеди
- Crossride
- Велосипед Crossride Skyline 26" 15" 2021 помаранчевий (0239-150-3)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Фото
Велосипед Crossride Skyline 26" 15" 2021 помаранчевий (0239-150-3)


Схожі товари
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Клас | Гірський (MTB) |
| Стать | Для жінок, Для чоловіків |
| Максимальна вага користувача, кг | 110 |
Рама
| Конструкція рами | Закрита |
| Матеріал рами | Сталь |
| Розмір рами | 15" |
Ходова частина
| Підвіс | Хардтейл |
| Веделка | Crossride CT |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Система шатунів | Neco |
| Касета | Crossride CF-FW05 |
| Механізм манетки | Тригерний (важільний) |
| Манетки | Sunrun SL-KD-80 |
| Передній перемикач | Sunrun FD-QD-35A |
| Задній перемикач | Sunrun RD-HG-26A |
| Каретка | Kenli KL-08A |
| Ланцюг | Maya P50 |
| Педалі | Neco WP-163 |
Гальмівна система
| Гальмо | Ручний |
| Тип гальм | Дисковий механічний |
| Гальма | Repute DSC310 |
| Гальмівні ручки | Sunrun SL-KD-80 |
Колеса
| Кількість коліс | Двоколісний |
| Діаметр коліс | 26" |
| Конструкція ободів | Подвійні |
| Обода | Zhili 015D |
| Покришки | Forza 26x1,95 |
Комплектуючі
| Кермо | MTB CT HB003 |
| Матеріал керма | Сталь |
| Довжина керма, мм | 620 |
| Ручки керма | Flanb FL-424-1 |
| Виніс руля | CT MTB |
| Рульова колонка | MTB CT |
| Сідло | Crossride |
Фізичні характеристики
| Основний колір | Помаранчевий |
| Вага, кг | 16 |
| Особливості конструкції | Підніжка |
Додаткові характеристики
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Велосипед, Катафоти, Підніжка |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Україна |
| Країна бренда | Україна |
| Рік випуску | 2021 |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 80x145x28 |
| Вага в упаковці, кг | 16 |
| Артикул | 0239-150-3 |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Crossride Skyline 26" 15" — це надійний та зручний гірський велосипед, який чудово підходить для активних прогулянок як у місті, так і за його межами. Завдяки продуманій конструкції та легкій рамі велосипед забезпечує комфортну посадку, що важливо під час тривалих поїздок. Колеса середнього діаметра гарантують хорошу керованість і стійкість на різних типах покриття, а сучасна трансмісія дозволяє легко перемикати передачі та адаптуватися до будь-яких умов дороги. Велосипед оснащений надійними гальмами, що забезпечують безпеку під час їзди. Цей велосипед поєднує в собі функціональність, стиль і практичність, що робить його чудовим вибором як для початківців, так і для більш досвідчених велосипедистів.



- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення
