- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Велосипеди та аксесуари
- Велосипеди
- Crossride
- Велосипед Crossride 29 МТВ ST Matrix 19" чорно-зелений (02753-19-З)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Фото
584539
Велосипед Crossride Comfort-М 28" 22" Чорний (0927-1)639956
Велосипед Crossride 27,5 AMT ST Everest 18" синій (0287-180-2)584472
ВЕЛОСИПЕД CROSSRIDE 24 MTB-SUSP. ST "NITRO" (0212-2)Схожі товари
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Клас | Гірський (MTB) |
| Стать | Для жінок, Для чоловіків |
| Максимальна вага користувача, кг | 110 |
Рама
| Конструкція рами | Закрита |
| Матеріал рами | Сталь |
| Розмір рами | 19" |
Ходова частина
| Підвіс | Хардтейл |
| Веделка | Mode 26 N781 |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Система шатунів | CT MTB |
| Касета | Shunfeng SF-FW05 |
| Механізм манетки | Тригерний (важільний) |
| Манетки | Sunrun SL-KD-81 |
| Передній перемикач | Sunrun FD-QD-35A |
| Задній перемикач | Sunrun RD-HG-26A |
| Каретка | Kenli KL-08A |
| Ланцюг | Maya P7002 |
| Педалі | Neco WP-163 |
Гальмівна система
| Гальмо | Ручний |
| Тип гальм | Дисковий механічний |
| Гальма | Repute DSC310 |
| Гальмівні ручки | Sunrun |
Колеса
| Кількість коліс | Двоколісний |
| Діаметр коліс | 29" |
| Конструкція ободів | Подвійні |
| Обода | Zhili 015D |
| Покришки | Ponely |
Комплектуючі
| Кермо | MTB CT HB003 |
| Матеріал керма | Сталь |
| Довжина керма, мм | 680 |
| Ручки керма | Crossride |
| Виніс руля | CT MTB |
| Підсідельний штир | CT MTB |
| Сідло | Crossride MTB |
Фізичні характеристики
| Основний колір | Зелений |
| Вага, кг | 15 |
| Особливості конструкції | Підніжка |
Додаткові характеристики
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Велосипед, Катафоти, Підніжка |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Україна |
| Країна бренда | Україна |
| Рік випуску | 2024 |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 80x145x28 |
| Вага в упаковці, кг | 16 |
| Артикул | 02753-19-З |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Велосипед Crossride МТВ ST Matrix – це ідеальний вибір для тих, хто шукає надійний, стильний і комфортний велосипед для активного відпочинку і їзди по різних типах доріг. Завдяки своїй стальній рамі, цей велосипед поєднує легкість та міцність, що робить його чудовим варіантом для гірських маршрутів, а також для катання по місту. Завдяки великим 29-дюймовим колесам, велосипед забезпечує стабільність і комфорт на будь-яких дорогах. Вони ефективно поглинають удари при їзді по нерівностях, що дозволяє досягати високих швидкостей на асфальті та на ґрунтових трасах. Колеса з широкими покришками з глибоким протектором гарантують відмінне зчеплення з поверхнею, навіть при дощовій погоді або на мокрій дорозі. Це дозволяє велосипедисту почуватися впевнено на будь-якому типі покриття.
Особливістю цього велосипеда є наявність амортизованої передньої вилки, яка допомагає комфортно долати вибоїни та нерівності, що зустрічаються на шляху. Вилка поглинає удари та зменшує навантаження на руки та плечі, що дозволяє тримати високу швидкість навіть на складних ділянках траси. Гальмівна система на велосипеді Crossride 29 МТВ ST Matrix включає механічні дискові гальма, які забезпечують ефективне і швидке гальмування навіть в умовах мокрої погоди або бруду. Ці гальма гарантують високий рівень безпеки, дозволяючи велосипедисту впевнено зупинятися на будь-якому типі дороги.





- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення

