Київ
Ваше місто – Київ?
Так
Вибрати інший населений пункт
Серце всієї України!
Зв'язатися з нами
- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
Укр Рус
Каталог товарів
Увійти
Порівняння
Бажання
Кошик
Кошик
₴
Оформити замовлення
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- ТБ, проєктори, медіаплеєри
- Телевізори
- LG
- Телевізор LG 75QNED7EA6B

Телевізор LG 75QNED7EA6B
- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 89
- Фото
57 999 ₴
54 999 ₴
Телевізор LG 75QNED7EA6B
Код товару:
684103Код скопійовано
8000 грн знижка!
Закінчується
54 999 ₴
57 999 ₴
+ 550 ₴
Ви заощаджуєте:
Оновлюйся легше з Trade-in
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!
Оцінити свій пристрій
Доставка:Київ
Самовивіз з магазину
Дивитись наявність
Забрати через 20 хвилин
Безкоштовно
До відділення "Нова Пошта"
Дивитись на карті
Забрати післязавтра
Безкоштовно
Доставка за адресою
Детальніше
Отримати завтра з 09:00 до 20:00
Безкоштовно
Оплата
Готівкою, банківською картою, в кредит/розстрочку, за безготівковим розрахунком для юр. осіб Детальніше
Гарантія
Обмін/повернення товару належної якості протягом 14 днів. Детальніше
Офіційна гарантія виробника: 12 міс. Детальніше

















Натисніть, аби збільшити
Ключові особливості
Схожі товари
Телевізори LG
Телевізор LG 32LM637BPLA 8 399 ₴
Телевізор LG 32LQ630B6LA 8 999 ₴
Телевізор LG 32LM6370PLA 9 799 ₴
Телевізор LG 32LQ63006LA 10 499 ₴
Телевізор LG 32LQ63806LC 11 999 ₴
Телевізор LG 43UR78006LK 14 499 ₴
Телевізор LG 43UA75006LA 15 499 ₴
Телевізор LG 43UR81006LJ 15 999 ₴
Телевізор LG 43UT81006LA 16 499 ₴
Телевізор LG 43NANO81A6A 17 499 ₴
Телевізор LG 50UQ75006LF 17 599 ₴
Телевізор LG 50UR78006LK 17 999 ₴
Телевізор LG 50UA75006LA 18 999 ₴
Телевізор LG 43NANO81T6A 19 299 ₴
Телевізор LG 55UR78006LK 19 499 ₴
Телевізор LG 55UA75006LA 20 999 ₴
Телевізор LG 43QNED70A6A 20 999 ₴
Телевізор LG 50UR81006LJ 21 999 ₴
Телевізор LG 50UT81006LA 22 499 ₴
Телевізор LG 50NANO766QA 22 999 ₴
Телевізор LG 43QNED80T6A 22 999 ₴
Телевізор LG 50NANO81T6A 23 499 ₴
Телевізор LG 50NANO81A6A 23 999 ₴
Телевізор LG 55UR81006LJ 24 999 ₴
Телевізор LG 43QNED80A6A 24 999 ₴
Телевізор LG 50QNED70A6A 25 999 ₴
Телевізор LG 55NANO81A6A 27 999 ₴
Телевізор LG 55QNED70A6A 28 999 ₴
Телевізор LG 50QNED80A6A 29 999 ₴
Телевізор LG 65UA75006LA 30 999 ₴
Телевізор LG 55QNED80T6A 32 999 ₴
Телевізор LG 50QNED816RE 33 999 ₴
Телевізор LG 65UT81006LA 34 999 ₴
Телевізор LG 55QNED80A6A 35 999 ₴
Телевізор LG 55QNED816RE 36 999 ₴
Телевізор LG OLED 42C3 (OLED42C34LA) 37 999 ₴
Телевізор LG 55QNED86T6A 38 999 ₴
Телевізор LG OLED 42C4 (OLED42C44LA) 38 999 ₴
Телевізор LG OLED 48B4 (OLED48B46LA) 38 999 ₴
Телевізор LG OLED 48B5 (OLED48B56LA) 42 999 ₴
Телевізор LG OLED 48C4 (OLED48C46LA) 44 999 ₴
Телевізор LG OLED 55B5 (OLED55B56LA) 51 999 ₴
Телевізор LG 75QNED80T6A 57 999 ₴
Телевізор LG 65QNED86T6A 59 999 ₴
Телевізор LG OLED 55C3 (OLED55C36LC) 61 999 ₴
Телевізор LG OLED 55C4 (OLED55C46LA) 64 999 ₴
Телевізор LG 86UT81006LA 66 999 ₴
Телевізор LG OLED 65B5 (OLED65B56LA) 74 999 ₴
Телевізор LG OLED 55G4 (OLED55G45LW) 76 999 ₴
Телевізор LG OLED 65C4 (OLED65C46LA) 85 999 ₴
Телевізор LG OLED 65G3 (OLED65G36LA) 116 999 ₴
Телевізор LG OLED 65G4 (OLED65G45LW) 119 999 ₴
Телевізор LG OLED evo 65G5 (OLED65G54LW) 129 999 ₴
Телевізор LG OLED 77g4 (OLED77G45LW) 159 999 ₴
Можливо, вас зацікавить
Телевізор LG OLED 77B5 (OLED77B56LA) 112 999 ₴
Телевізор LG 86QNED7EA6B 84 999 ₴
Характеристики
Загальні характеристики
| Ігрові функції | ALLM, HGiG, VRR, Підтримка HDMI 2.1 |
| Операційна система | WebOS |
| Роздільна здатність екрану | 4K UHD 3840x2160 |
| Призначення | Геймерський, Для вітальні, Для спальні, Кінотеатр |
| Рік випуску | 2025 |
| Технології | 4K Expression Enhancer, AI Brightness Control, AI Sound Pro, AI Super Upscaling 4K, AI Voice ID, Clear Voice Pro, Dynamic QNED Color, Dynamic Tone Mappng |
| Процесор зображення | AI Processor 4K (α7 Gen8) |
| Модельний ряд | QNED7EA6B |
| Аудіосистема, Вт | 20 |
Дисплей
| Діагональ екрана | 75'' |
| Тип LED-підсвічування | Direct LED |
| Тип матриці | QNED |
| Частота оновлення екрана, Гц | 60 |
| Частота розгортки панелі | 60 |
ТБ-тюнер
| Цифровий тюнер | DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| ТВ-тюнер | Аналоговий і цифровий |
Можливості підключення
| Бездротові інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi |
| HDMI, шт | 3 |
| Канал HDMI з ARC | З підтримкою eARC/ARC |
| Порт USB, шт | 2 |
| Вихід на навушники (AUX) 3.5мм | Ні |
| Ethernet (LAN) | Так |
| Слот CI/CI+: | Немає/Є |
| Підтримувані формати аудіо | AAC, AC3, AC4, apt-X, EAC3, HE-AAC, MP2, MP3, PCM |
Фізичні характеристики
| Кріплення VESA, мм | 400х400 |
| Габарити без підставки (ШxВxГ), мм | 1678х964х59,9 |
| Габарити з підставкою (ШxВxГ), мм | 1678х1027х361 |
| Вага, кг | 31,8 |
| Основний колір | Чорний |
Додаткові характеристики
| Голосове керування | Голосове керування |
| Пульт ДК | Magic Remote MR25GB |
| HDR/HDR10 | HDR, HDR10 |
| Країна-виробник | Польща |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Кількість пультів в комплекті | 1 |
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Батарейка ААА – 2 шт., Документація, Підставка, Пульт ДК, Телевізор |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 112x20x181 |
| Вага в упаковці, кг | 44 |
| Артикул | 75QNED7EA6B |
| Додатково | Телевізор LG Smart TV , 4K телевізори LG , Телевізори LG із WiFi , Телевізори LG із тюнером DVB-T2 , Телевізори з HDR , Великі телевізори , Телевізори в вітальню , Смарт-телевізори 4k, Телевізори з підсвічуванням, Телевізори з HDMI, Телевізори з USB, Телевізори з YouTube, Телевізори LG 75 дюймів, Телевізори на стіну, Тип телевізора LED, Плоскі телевізори |
Показати всі характеристики
Відгуки і запитання
Загальна оцінка товару:
Відгуки 0
Питання 0
Сортувати
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
У цього товару поки немає відгуків. Будьте першим, хто напише відгук
У цього товару поки немає питань. Будьте першим, хто поставить запитання
Опис
Абсолютно новий рівень кольору з Dynamic QNED Color
Унікальна новітня технологія LG з широким колірним охопленням, що замінює Quantum Dot, забезпечує покращену точність відтворення кольорів.






















ТВОЯ РОЗСИЛКА
Хочу бути в курсі найвигідніших цін, крутих акцій та персональних пропозицій
Телевізор LG 75QNED7EA6B
































Каталог товарів
- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення