- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- ТБ, проєктори, медіаплеєри
- Телевізори
- LG
- Телевізор LG QNED evo Mini LED 55QNED86 (55QNED86A6A)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 6/9
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 111
- Фото
Телевізор LG QNED evo Mini LED 55QNED86 (55QNED86A6A)
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!























Схожі товари
Телевізори LG
Телевізор LG 32LM637BPLA 8 399 ₴
Телевізор LG 32LQ630B6LA 8 999 ₴
Телевізор LG 32LM6370PLA 9 799 ₴
Телевізор LG 32LQ63006LA 10 499 ₴
Телевізор LG 32LQ63806LC 11 999 ₴
Телевізор LG 43UR78006LK 14 499 ₴
Телевізор LG 43UA75006LA 15 499 ₴
Телевізор LG 43UR81006LJ 15 999 ₴
Телевізор LG 43UT81006LA 16 499 ₴
Телевізор LG 43NANO81A6A 17 499 ₴
Телевізор LG 50UQ75006LF 17 599 ₴
Телевізор LG 50UR78006LK 17 999 ₴
Телевізор LG 50UA75006LA 18 999 ₴
Телевізор LG 43NANO81T6A 19 299 ₴
Телевізор LG 55UR78006LK 19 499 ₴
Телевізор LG 55UA75006LA 20 999 ₴
Телевізор LG 43QNED70A6A 20 999 ₴
Телевізор LG 50UR81006LJ 21 999 ₴
Телевізор LG 50UT81006LA 22 499 ₴
Телевізор LG 50NANO766QA 22 999 ₴
Телевізор LG 43QNED80T6A 22 999 ₴
Телевізор LG 50NANO81T6A 23 499 ₴
Телевізор LG 50NANO81A6A 23 999 ₴
Телевізор LG 55UR81006LJ 24 999 ₴
Телевізор LG 43QNED80A6A 24 999 ₴
Телевізор LG 50QNED70A6A 25 999 ₴
Телевізор LG 55NANO81A6A 27 999 ₴
Телевізор LG 55QNED70A6A 28 999 ₴
Телевізор LG 50QNED80A6A 29 999 ₴
Телевізор LG 65UA75006LA 30 999 ₴
Телевізор LG 55QNED80T6A 32 999 ₴
Телевізор LG 50QNED816RE 33 999 ₴
Телевізор LG 65UT81006LA 34 999 ₴
Телевізор LG 55QNED80A6A 35 999 ₴
Телевізор LG 55QNED816RE 36 999 ₴
Телевізор LG OLED 42C3 (OLED42C34LA) 37 999 ₴
Телевізор LG 55QNED86T6A 38 999 ₴
Телевізор LG OLED 42C4 (OLED42C44LA) 38 999 ₴
Телевізор LG OLED 48B4 (OLED48B46LA) 38 999 ₴
Телевізор LG OLED 48B5 (OLED48B56LA) 42 999 ₴
Телевізор LG OLED 48C4 (OLED48C46LA) 44 999 ₴
Телевізор LG OLED 55B5 (OLED55B56LA) 51 999 ₴
Телевізор LG 75QNED80T6A 57 999 ₴
Телевізор LG 65QNED86T6A 59 999 ₴
Телевізор LG OLED 55C3 (OLED55C36LC) 61 999 ₴
Телевізор LG OLED 55C4 (OLED55C46LA) 64 999 ₴
Телевізор LG 86UT81006LA 66 999 ₴
Телевізор LG OLED 65B5 (OLED65B56LA) 74 999 ₴
Телевізор LG OLED 55G4 (OLED55G45LW) 76 999 ₴
Телевізор LG OLED 65C4 (OLED65C46LA) 85 999 ₴
Телевізор LG OLED 65G3 (OLED65G36LA) 116 999 ₴
Телевізор LG OLED 65G4 (OLED65G45LW) 119 999 ₴
Телевізор LG OLED 77g4 (OLED77G45LW) 159 999 ₴
ТелевІзор LG OLED evo 77G5 (OLED77G54LW) 179 999 ₴
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Ігрові функції | ALLM, HGiG, Підтримка HDMI 2.1 |
| Операційна система | WebOS |
| Роздільна здатність екрану | 4K UHD 3840x2160 |
| Призначення | Геймерський, Для вітальні, Для спальні, Кінотеатр |
| Рік випуску | 2025 |
| Технології | AI Acoustic Tuning, AMD FreeSync, Bluetooth Surround Ready, Clear Voice Pro, Dolby Atmos, Dolby Vision, Dynamic Tone Mapping Pro, LG Sound Sync, LG ThinQ, Motion Pro |
| Процесор зображення | AI Processor 4K (α8) |
| Модельний ряд | QNED86 |
| Аудіосистема, Вт | 20 |
Дисплей
| Діагональ екрана | 55'' |
| Тип LED-підсвічування | Mini LED |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрана, Гц | 120 |
| Частота розгортки панелі | 120 |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Енергоспоживання, Вт | 75 |
ТБ-тюнер
| Цифровий тюнер | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| ТВ-тюнер | Аналоговий, Цифровий |
Можливості підключення
| Бездротові інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi |
| HDMI, шт | 4 |
| Канал HDMI з ARC | З підтримкою eARC/ARC |
| Порт USB, шт | 2 |
| Вихід на навушники (AUX) 3.5мм | Ні |
| Ethernet (LAN) | Так |
| Слот CI/CI+: | Є/Є |
| Підтримувані формати відео | 3GPP, AVI, DivX, Flash Video, H.263, H.264, H.265, M2TS, MKV, MP4, MPEG-4, QuickTime, TS, VC-1, VP9 |
| Підтримувані формати аудіо | AAC, AC3, AC4, apt-X, EAC3, HE-AAC, MP2, MP3, PCM, WMA |
| Підтримувані формати фото | JPEG, JPS, MPO |
Фізичні характеристики
| Кріплення VESA, мм | 300х300 |
| Габарити без підставки (ШxВxГ), мм | 1233х716х45,5 |
| Габарити з підставкою (ШxВxГ), мм | 1233х784х260 |
| Вага, кг | 23,7 |
| Основний колір | Чорний |
Додаткові характеристики
| Голосове керування | Голосове керування |
| Пульт ДК | Magic Remote MR25 |
| HDR/HDR10 | HDR, HDR10 |
| Країна-виробник | Польща |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Кількість пультів в комплекті | 1 |
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Батарейка ААА – 2 шт., Кабель живлення, Підставка, Пульт ДК, Телевізор |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 81x18x135 |
| Вага в упаковці, кг | 22,5 |
| Артикул | 55QNED86A6A |
| Штрихкод | 8806096441466 |
| Додатково | Телевізор LG Smart TV , Телевізори LG 55 дюймів , 4K телевізори LG , Телевізори LG із WiFi , Телевізори LG із тюнером DVB-T2 , Телевізори з HDR , Телевізори в вітальню , Телевізори 55 дюймів з роздільною здатністю 4K, Смарт-телевізори 4k, Телевізори Смарт ТВ 55 дюймів, 4к телевізор 120 гц, Телевізори з підсвічуванням, Телевізори з HDMI, Телевізори з USB, Телевізори з YouTube, Телевізори на стіну, Тип телевізора LED, Плоскі телевізори |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
На сонці все гарно видно, очі не втомлюються, звук гучний і є голосове керування.
Mini LED підсвічування робить зображення дуже чітким, контраст просто космічний, особливо чорний глибокий. Звук потужний, з ефектом об'ємного звучання, прямо відчуваєш себе в кінотеатрі. Все працює плавно, управління розумне з голосовим асистентом, та й дизайн супер стильний, тонкий, відмінно вписався в кімнату.
Сначала поразил пульт и голосовое управление, удобно переключать каналы и запускать приложения без лишних кнопок. Картинка на 55 дигонали с мини лед подсветкой просто великолепна. Цвета яркие, контраст глубокий, картинка детализирована. Поддержка шдр придает реалистичности фильмам и сериалам. Частота обновления 120 Гц делает движение на экране плавным. Операционная система работает без зависаний.
Яка тут встановлена матриця, Mini LED? І яка частота оновлення екрану у телевізора?
Доброго дня, Романе! У телевізора IPS матриця, а Mini LED це технологія підсвітки. Частота оновлення екрану складає 120 Гц у цій моделі
Здраствуйте, подскажите по гарантии?
Добрий день. Виробник для цього товару надає стандартну гарантію терміном 12 місяців (1 рік).
Интересует какая операционная система используется?
Доброго дня! Телевізор працює на фірмовій операційній системі LG webOS, яка є швидкою, зручною та інтуїтивно зрозумілою.
Добрий день)) Які технології звуку використовуються?))
Вітаємо! Телевізор підтримує Dolby Atmos та AI Sound Pro, яка за допомогою штучного інтелекту оптимізує звук відповідно до типу контенту, створюючи ефект об'ємного звучання.
Опис
Телевізори серії LG QNED86 2025 року — це поєднання передових технологій Mini LED, штучного інтелекту та інноваційного дизайну, що забезпечує вражаючу якість зображення та звуку.





































































- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення
