₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- ТБ, проєктори, медіаплеєри
- Телевізори
- LG
- Телевізор LG 43QNED80A6A

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 11/2
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 106
- Відео 1
- Фото
Телевізор LG 43QNED80A6A
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!
























Схожі товари
Телевізори LG
Телевізор LG 32LM637BPLA 8 299 ₴
Телевізор LG 32LQ630B6LA 8 999 ₴
Телевізор LG 32LM6370PLA 9 799 ₴
Телевізор LG 32LQ63006LA 10 499 ₴
Телевізор LG 32LM6380PLC 11 499 ₴
Телевізор LG 32LQ63806LC 12 499 ₴
Телевізор LG 43UQ75006LF 15 300 ₴
Телевізор LG 43UR78006LK 15 499 ₴
Телевізор LG 43UR81006LJ 15 999 ₴
Телевізор LG 43UT81006LA 16 499 ₴
Телевізор LG 43UA75006LA 16 499 ₴
Телевізор LG 50UQ75006LF 17 299 ₴
Телевізор LG 50UR78006LK 17 699 ₴
Телевізор LG 43NANO81A6A 17 999 ₴
Телевізор LG 55UR78006LK 18 999 ₴
Телевізор LG 50UA75006LA 18 999 ₴
Телевізор LG 50UT81006LA 19 999 ₴
Телевізор LG 43QNED70A6A 20 999 ₴
Телевізор LG 55UA75006LA 21 499 ₴
Телевізор LG 50NANO81A6A 21 999 ₴
Телевізор LG 50QNED70A6A 24 999 ₴
Телевізор LG 55NANO81A6A 26 999 ₴
Телевізор LG 65UQ75006LF 29 499 ₴
Телевізор LG 55QNED80T6A 29 999 ₴
Телевізор LG 65UR78006LK 29 999 ₴
Телевізор LG 50QNED816RE 33 999 ₴
Телевізор LG 65UA75006LA 34 999 ₴
Телевізор LG OLED 42C4 (OLED42C44LA) 35 999 ₴
Телевізор LG OLED 42C3 (OLED42C34LA) 36 999 ₴
Телевізор LG OLED 48B4 (OLED48B46LA) 37 999 ₴
Телевізор LG OLED 48B5 (OLED48B56LA) 42 999 ₴
ТелевІзор LG OLED 55B4 (OLED55B46LA) 45 999 ₴
Телевізор LG OLED 55B5 (OLED55B56LA) 51 999 ₴
Телевізор LG 75QNED80T6A 54 999 ₴
Телевізор LG 86UT81006LA 60 999 ₴
Телевізор LG OLED 55C3 (OLED55C36LC) 64 999 ₴
Телевізор LG OLED 55C4 (OLED55C46LA) 67 999 ₴
ТелевІзор LG OLED 65B4 (OLED65B46LA) 67 999 ₴
Телевізор LG OLED 65B5 (OLED65B56LA) 77 999 ₴
Телевізор LG OLED 65C4 (OLED65C46LA) 82 999 ₴
Телевізор LG OLED 55G4 (OLED55G45LW) 84 999 ₴
ТелевІзор LG OLED 77B4 (OLED77B46LA) 104 999 ₴
Телевізор LG OLED 65G3 (OLED65G36LA) 112 999 ₴
Телевізор LG OLED 65G4 (OLED65G45LW) 114 999 ₴
Можливо, вас зацікавить
Телевізор LG 65QNED70A6A 42 999 ₴
Телевізор LG 50QNED80A6A 29 999 ₴
Характеристики
Загальні характеристики
| Ігрові функції | ALLM, HGiG, VRR |
| Операційна система | WebOS |
| Роздільна здатність екрану | 4K UHD 3840x2160 |
| Призначення | Геймерський, Для вітальні, Для спальні, Кінотеатр |
| Рік випуску | 2025 |
| Технології | AI Chatbot, AI Magic Remote, AI Picture Wizard, AI Search, AI Sound Pro, AI Super Upscaling 4K, AI Voice ID, eARC |
| Процесор зображення | alpha 7 Gen8 |
| Модельний ряд | QNED80A |
| Аудіосистема, Вт | 20 |
Дисплей
| Діагональ екрана | 43'' |
| Тип LED-підсвічування | Edge LED |
| Тип матриці | QNED |
| Частота оновлення екрана, Гц | 60 |
| Частота розгортки панелі | 60 |
| Клас енергоспоживання | A |
| Енергоспоживання, Вт | 60 |
ТБ-тюнер
| Цифровий тюнер | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| ТВ-тюнер | Аналоговий і цифровий |
Можливості підключення
| Бездротові інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi |
| HDMI, шт | 3 |
| Канал HDMI з ARC | З підтримкою eARC/ARC |
| Порт USB, шт | 2 |
| Вихід на навушники (AUX) 3.5мм | Ні |
| Ethernet (LAN) | Так |
| Слот CI/CI+: | Є/Є |
| Підтримувані формати відео | AV1, HEVC, VP9 |
| Підтримувані формати аудіо | AAC, AC3, AC4, apt-X, EAC3, HE-AAC, MP2, MP3, PCM |
| Підтримувані формати фото | HLG |
Фізичні характеристики
| Кріплення VESA, мм | 200х200 |
| Габарити без підставки (ШxВxГ), мм | 968х565х29,7 |
| Габарити з підставкою (ШxВxГ), мм | 968x633x257 |
| Вага, кг | 9,7 |
| Основний колір | Чорний |
Додаткові характеристики
| Голосове керування | Голосове керування |
| Пульт ДК | Magic Remote MR25 |
| HDR/HDR10 | HDR, HDR10 |
| Країна-виробник | Польща |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Кількість пультів в комплекті | 1 |
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Батарейка ААА – 2 шт., Документація, Кабель живлення, Підставка, Пульт ДК, Телевізор |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 65x14x106 |
| Вага в упаковці, кг | 11,7 |
| Артикул | 43QNED80A6A |
| Штрихкод | 8806096409220 |
| Додатково | Телевізор LG Smart TV, Телевізори LG 43 дюйма, 4K телевізори LG, Телевізори LG з WiFi, Телевізори LG з тюнером DVB-T2, Телевізори з HDR, Телевізори в вітальню, Телевізори на кухню з Wi-Fi, Смарт телевізор 43 дюйма, Телевізори 43 дюйми 4k, Смарт-телевізори 4k, Телевізори з підсвічуванням, Телевізори з HDMI, Телевізори з USB, Телевізори з YouTube, Телевізори на стіну, Тип телевізора LED, Плоскі телевізори |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Зображення якісне, картинка красива, нічого і додати. Дуже приємні кольори, насичені, але не “кислотні”, очі не втомлюються навіть після кількох годин перегляду. Інтерфейс швидкий, додатки відкриваються без зависань, переключатися між ними зручно. Особливо порадував дизайн – телевізор тонкий, виглядає стильно і сучасно
Телик просто бомба. Картинка тут ну вау. Все четкое, красочное, плавное, а контент на 4к это вообще улет. Звук порадовал, хотя сначала думал брать саундбар, но сейчас уже знаю шо он не надо. Все громко и чисто. Настроил сам, быстро и без проблем. Я еще подключил к нему плойку и вообще полный восторг и кайф. Очень крутой телик, лыжа как всегда держит марку!
Минималистичный пульт, со всеми необходимыми сервисами. Быстро включается , можно устанавливать андроид приложения (браузер) и смотреть фильмы без рекламы. Изображение – качественное, детализированное, с насыщенными цветами. Для просмотра фильмов и сериалов в небольшой комнате звука хватает, но, если хочется лучшего звучания, лучше подключить внешнюю акустику.
Сочная, яркая картинка, умная настройка. Тонкие грани, при просмотре их вообще почти не заметно. Экран большой для моей комнаты, как раз на стену влез что бы не мешать. Крутая матрица, глубокие черные цвета передает, фильмы и сериалы хоть вечером хоть днем смотреться отлично, без помех и отблесков. Приложения работают быстро на WebOS, не нужно ждать пока прогрузяться несколько минут
Цей телевізор можна буде повісити на гіпсокартонну стіну?
Доброго дня, Станіслав. Так, повісити телевізор на гіпсокартонну стіну можна. Найкращий варіант - кріплення безпосередньо до металевих профілів каркаса. Якщо це неможливо - використовуйте якісні анкери, розраховані на великі навантаження
Какую звуковую систему использует телевизор? Есть ли поддержка виртуального объёмного звука и Bluetooth-колонок?
Доброго дня, Степане.Телевізор оснащений системою α7 AI Sound Pro з віртуальним 9.1.2-апміксінгом, що створює ефект об'ємного звучання. Підтримується функція Bluetooth Surround для підключення двох бездротових колонок.
Відео
Опис
Абсолютно новий динамічний QNED Color
Остання та унікальна технологія широкого колірного охоплення від LG, що замінює Quantum Dot, забезпечує поліпшену передачу кольору.









































































- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення