- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- ТБ, проєктори, медіаплеєри
- Телевізори
- LG
- Телевізор LG 43NANO81T6A

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 5/2
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Аксесуари 130
- Фото
Телевізор LG 43NANO81T6A
Trade-in — це обмін старого пристрою на знижку при покупці нового
Міняйте старе на нове: ваша знижка вже чекає!















Схожі товари
Телевізори LG
Телевізор LG 32LM637BPLA 8 399 ₴
Телевізор LG 32LQ630B6LA 8 999 ₴
Телевізор LG 32LM6370PLA 9 799 ₴
Телевізор LG 32LQ63006LA 10 499 ₴
Телевізор LG 32LQ63806LC 11 999 ₴
Телевізор LG 43UR78006LK 14 499 ₴
Телевізор LG 43UA75006LA 15 499 ₴
Телевізор LG 43UR81006LJ 15 999 ₴
Телевізор LG 43UT81006LA 16 499 ₴
Телевізор LG 43NANO81A6A 17 499 ₴
Телевізор LG 50UQ75006LF 17 599 ₴
Телевізор LG 50UR78006LK 17 999 ₴
Телевізор LG 50UA75006LA 18 999 ₴
Телевізор LG 55UR78006LK 19 499 ₴
Телевізор LG 55UA75006LA 20 999 ₴
Телевізор LG 43QNED70A6A 20 999 ₴
Телевізор LG 50UR81006LJ 21 999 ₴
Телевізор LG 50UT81006LA 22 499 ₴
Телевізор LG 50NANO766QA 22 999 ₴
Телевізор LG 43QNED80T6A 22 999 ₴
Телевізор LG 50NANO81T6A 23 499 ₴
Телевізор LG 50NANO81A6A 23 999 ₴
Телевізор LG 55UR81006LJ 24 999 ₴
Телевізор LG 43QNED80A6A 24 999 ₴
Телевізор LG 50QNED70A6A 25 999 ₴
Телевізор LG 55NANO81A6A 27 999 ₴
Телевізор LG 55QNED70A6A 28 999 ₴
Телевізор LG 50QNED80A6A 29 999 ₴
Телевізор LG 65UA75006LA 30 999 ₴
Телевізор LG 50QNED816RE 33 999 ₴
Телевізор LG 65UT81006LA 34 999 ₴
Телевізор LG 55QNED80A6A 35 999 ₴
Телевізор LG 55QNED816RE 36 999 ₴
Телевізор LG OLED 42C3 (OLED42C34LA) 37 999 ₴
Телевізор LG 55QNED86T6A 38 999 ₴
Телевізор LG OLED 42C4 (OLED42C44LA) 38 999 ₴
Телевізор LG OLED 48B4 (OLED48B46LA) 38 999 ₴
Телевізор LG OLED 48B5 (OLED48B56LA) 42 999 ₴
Телевізор LG OLED 55B5 (OLED55B56LA) 51 999 ₴
Телевізор LG 75QNED80T6A 57 999 ₴
Телевізор LG 65QNED86T6A 59 999 ₴
Телевізор LG OLED 55C3 (OLED55C36LC) 61 999 ₴
Телевізор LG OLED 55C4 (OLED55C46LA) 64 999 ₴
Телевізор LG 86UT81006LA 66 999 ₴
Телевізор LG OLED 65B5 (OLED65B56LA) 74 999 ₴
Телевізор LG OLED 55G4 (OLED55G45LW) 76 999 ₴
Телевізор LG OLED 65C4 (OLED65C46LA) 85 999 ₴
Телевізор LG OLED 65G3 (OLED65G36LA) 116 999 ₴
Телевізор LG OLED 65G4 (OLED65G45LW) 119 999 ₴
Телевізор LG OLED 77g4 (OLED77G45LW) 159 999 ₴
ТелевІзор LG OLED evo 77G5 (OLED77G54LW) 179 999 ₴
Можливо, вас зацікавить
Телевізор LG 55QNED80T6A 32 999 ₴
Телевізор LG OLED 48C4 (OLED48C46LA) 44 999 ₴
Характеристики
Загальні характеристики
| Ігрові функції | ALLM, HGiG |
| Операційна система | WebOS |
| Роздільна здатність екрану | 4K UHD 3840x2160 |
| Призначення | Геймерський, Для вітальні, Для дитячої кімнати, Для кухні, Для спальні |
| Рік випуску | 2024 |
| Технології | AI Brightness Control, AI Sound Pro, ALLM, Bluetooth Surround Ready, Clear Voice Pro, eARC, LG Sound Sync, LG ThinQ, Nano Cell |
| Процесор зображення | AI Processor 4K (α5 Gen 7) |
| Модельний ряд | NANO81 |
| Аудіосистема, Вт | 20 |
Дисплей
| Діагональ екрана | 43'' |
| Тип LED-підсвічування | Direct LED |
| Частота оновлення екрана, Гц | 60 |
| Клас енергоспоживання | A |
| Енергоспоживання, Вт | 65 |
ТБ-тюнер
| Цифровий тюнер | Ні |
Можливості підключення
| Бездротові інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi |
| HDMI, шт | 3 |
| Канал HDMI з ARC | З підтримкою eARC/ARC |
| Порт USB, шт | 2 |
| Вихід на навушники (AUX) 3.5мм | Ні |
| Ethernet (LAN) | Так |
| Слот CI/CI+: | Є/Немає |
| Підтримувані формати відео | 3GP, 3gp2, ASF, AVC, AVI, dat, H.264, M4V, MKV, MOV, MP4, MPEG, MPEG-2, MPEG-4, MPG, mts, tp, trp, TS, VOB, VP8, VP9, WMV, XviD |
| Підтримувані формати аудіо | AAC, AC3, AC4, apt-X, EAC3, FLAC, HE-AAC, MP2, MP3, OGG, PCM, WAV, WMA |
| Підтримувані формати фото | AVIF, BMP, Heif, JPEG, jpg, PNG |
Фізичні характеристики
| Кріплення VESA, мм | 200х200 |
| Габарити без підставки (ШxВxГ), мм | 967х564х57,7 |
| Габарити з підставкою (ШxВxГ), мм | 967х620х200 |
| Вага, кг | 9,3 |
| Основний колір | Чорний |
Додаткові характеристики
| Пульт ДК | Magic Remote |
| HDR/HDR10 | HDR, HDR10 |
| Країна-виробник | Польща |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Кількість пультів в комплекті | 1 |
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Батарейка АА – 2 шт., Документація, Кабель живлення, Підставка, Пульт ДК, Телевізор |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 66x14x105 |
| Вага в упаковці, кг | 11 |
| Артикул | 43NANO81T6A |
| Штрихкод | 8806096021934 |
| Додатково | Телевізор LG Smart TV , Телевізори на кухню, Телевізори LG 43 дюйми , 4K телевізори LG , Телевізори LG із WiFi , Телевізори з HDR , Телевізори в вітальню , Телевізори на кухню з Wi-Fi , Смарт телевізор 43 дюйма, Телевізори 43 дюйми 4k, Смарт-телевізори 4k, Телевізор на кухню зі Smart TV, Телевізори з підсвічуванням, Телевізори з HDMI, Телевізори з USB, Телевізори з YouTube, Телевізори на стіну, Тип телевізора LED, Плоскі телевізори |
Інструкції
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
С этим телевизором я чувствую себя в настоящем кинотеатре! Цвета такие яркие и насыщенные, что кажется, будто ты внутри фильма. А качество звука просто поражает! Помимо отличного качества изображения, этот телевизор еще и очень умен. Удобный интерфейс, много полезных приложений и возможность управления голосом – это все, что нужно для комфортного использования.
Телевизор быстро работает, запускает разные приложение без задержки. Нравится качество картинки не просто в просмотре фильмов, но и когда играю в приставку по вечерам. Высокая яркость, насыщенность и плотность пикселей. WiFi работает быстро, скорость почти не режет. Пульт удобный. Звук громкий, качественный, причин докупать колонки или саундбар не нашёл.
Обычный телевизор, цена на него средняя, производителя lg знаю давно, не первая техника. Качество топовое, рамок практически нету, экран яркий и четкий. Настроили дома сразу же, подключение к Интернету простое, пользуемся через Вай-Фай. Смарт ТВ встроенное, постоянно смотрим фильмы, включаем Ютуб и смотрим видео. Иногда к нам приходят друзья, так еще и приставку подлючаем, играемся. Шикарно телек работает, плавно, не глючит. Звук громкий, на максимальном нету шума, динамики нормас
Хороший телевізор для дому, з кількома помітними перевагами. NanoCell панель забезпечує якісне зображення з насиченими кольорами та хорошим контрастом. 4K роздільна здатність робить телевізор ідеальним для перегляду фільмів і ігор. Інтерфейс webOS простий у використанні і надає доступ до популярних додатків. Однак, звук міг би бути кращим, і деякі користувачі можуть відзначити, що він не так потужний, як хотілося б. Загалом, телевізор має гарне співвідношення ціни та якості.
Какой тип матрицы используется в этом телевизоре?
Добрий день, Альберте! У телевізорах LG NanoCell зазвичай використовується матриця типу IPS, яка дозволяє комфортно переглядати зображення навіть під значним нахилом, не втрачаючи якості картинки.
Чи можна підключити цей телевізор до звукової панелі або домашнього кінотеатру?
Добрий день, Платоне! Так, цей телевізор має оптичний аудіовихід, який дозволяє підключити його до зовнішньої аудіосистеми для покращення звучання.
Опис
Відчуйте сутність чистого кольору
Відкрийте для себе світ реалістичних зображень із насиченими кольорами та чіткістю завдяки технології LG NanoCell.

Справжня чіткість підкреслює деталі
Пориньте в яскравий світ 4K, де кольори переливаються, а надзвичайна чіткість створює приголомшливу візуальну симфонію.
Насолоджуйтеся чудовими розвагами, підсиленими зсередини
Інтелектуальний процесор alpha 5 AI 4K Gen7 автоматично оптимізує звук і яскравість для повного занурення в дію.
Оптимальний звук, що відповідає вашому простору
Звукова система розпізнає планування вашої кімнати й місце, де ви сидите, щоб створити навколо вас звуковий купол, ідеально налаштований до унікальної акустики вашої кімнати.
Інтелектуальне керування яскравістю за будь-якого освітлення
Удень чи вночі функція керування яскравістю визначає освітленість у вашому приміщенні та відповідно балансує зображення для чіткого та чистого сприйняття.

Реалістичний звук захоплює вас
Почуйте кожен подих і удар, адже система віртуального об’ємного звуку 9.1.2 наповнить ваш простір насиченим звуком сценічної якості.

Резонування потужного звучання
Удосконалення процесора ШІ надасть вашому звуку динамічного посилення, наповненого потужністю.

Звук відповідає тому, що ви дивитеся
Адаптивне налаштування звуку балансує аудіо відповідно до жанру в реальному часі для високої чіткості.

Посилення гострих відчуттів
Надвеликий дисплей перетворює всі ваші розваги на блокбастер за масштабом і чіткістю.

Простота у вас під рукою
Отримайте доступ до WOW Interface на телевізорі LG TV для простого керування саундбаром, зокрема режимами, профілями та зручними функціями.

Побачте все таким, яким його уявляли режисери
Зануртеся в максимально автентичну версію. Режим FILMMAKER Mode відтворює фільми саме так, як задумав режисер, з точними налаштуваннями.

Відчуйте магію кіно, не виходячи з дому
Атмосфера кінотеатру, відтворена в домашніх умовах. Технологія HDR10 Pro гарантує, що кожен фільм буде представлений у справжній красі, з винятково точними кольорами та контрастністю для більш захопливого перегляду.

Відкрийте для себе бачення майбутнього від LG NanoCell
Вибирайте те, що краще для планети: світло, біопакування та глобальні сертифікати щодо екологічної сталості.






























- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення