Ваше місто:Київ

044 290 90 45 Вам передзвонити?

 • Блог
 • Магазини
 • Оплата і доставка
 • Що з моїм замовленням?
0
Кошик

Радіомікрофон Sony UWP-D16 для камер (UWP-D16/K33)

Код товару 360479
 • Головне
 • Відгуки та питання 5
 • Натисніть, аби збільшити

   Радіомікрофон Sony UWP-D16 для камер (UWP-D16/K33) фото1

  +---
  Фото

  Товар закінчився

  24 299грн
  У список бажань
  До порівняння
  Перейти до порівняння

  Характеристики Радіомікрофон Sony UWP-D16 для камер (UWP-D16/K33)

  Артикул: UWP-D16/K33
  • Матеріал корпусуМетал
  • Чутливість динаміка, дБ96
  • Вага0,176
  • Країна-виробникКитай
  • Штрихкод

  Опис

  Радіомікрофон Sony UWP-D16 для камер (UWP-D16/K33)

  Пакет бездротового мікрофона UWP-D16 пропонує повну аудіосистему UWP-D, що забезпечує якість звуку цифрової обробки звуку в поєднанні з надійністю аналогової FM-модуляції. У комплект поставки входить передавач ременя UTX-B03, UTX- P03 XLR (48 В) і портативний приймач URX-P03. Також включений високоякісний всеспрямований лавальерний мікрофон і ряд аксесуарів, включаючи лобове скло, затиск для мікрофона, затиск для ременя і адаптер для кріплення на башмаке.Пакет UWP-D16 пропонує широкосмугове покриття з пропускною здатністю до 72 МГц (в залежності від регіону) по широкому діапазону каналів з вибором моделей на вибір. Прості у використанні функції включають в себе великий дисплей і приймач невеликого розміру, який акуратно підходить для будь-якого розміру відеокамери або камери DSLR, функції автоматичної налаштування каналу, виходу для навушників, підключення USB для живлення і доступності лінійного входу. Система серії UWP-D забезпечує чудову продуктивність перехідних процесів для всіх додатків виробництва ENG/EFP.

  Цифрова обробка звуку для високоякісного звуку

  Покращує продуктивність перехідних процесів між передавачем і приймачем UWP-D, що забезпечить вражаюче природне якість звуку в порівнянні зі звичайними аналоговими бездротовими системами.

  Повний пакет

  UWP-D16 поставляється у вигляді повного пакета, включаючи передавач пасової передачі UTX-B03, що підключається передавач UTX-P03 XLR, портативний приймач URX-P03, всенаправленний лавальерний мікрофон і все необхідне для роботи бездротової аудіосистеми.

  3-контактний роз'єм XLR на підключається передавачі підключається до величезного діапазону мікрофонів

  Додатковий перетворювач UTX-P03 забезпечує стандартний вхід з 3-контактним роз'ємом XLR і фантомним живленням 48 В. Це забезпечує можливе з'єднання практично з будь-яким стандартним динамічним і конденсаторним мікрофоном.

  Широкий діапазон частот з можливістю вибору каналів

  Розширена ширина смуги пропускання охоплює широку область, з широким вибором каналів, доступних на декількох моделях.

  Простота і функціональність

  Передавач і приймач мають великий дисплей для простоти використання, в той час як приймач невеликого розміру акуратно підходить до будь-якої розмірної відеокамері або дзеркальної фотокамере.Также була показана функція автоматичної налаштування каналу, вихід для навушників, підключення USB для живлення і доступність лінійного входу.

  Відгуки та питання Радіомікрофон Sony UWP-D16 для камер (UWP-D16/K33)

  Відгуки та питання про: Радіомікрофон Sony UWP-D16 для камер (UWP-D16/K33)
  Залишити відгук
  Задати питання