Київ
Ваше місто – Київ?
Так
Вибрати інший населений пункт
Серце всієї України!
Зв'язатися з нами
- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
Укр Рус
Каталог товарів
Увійти
Порівняння
Бажання
Кошик
Кошик
₴
Оформити замовлення
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Кліматична техніка
- Радіатори опалення
- Kermi
- Радіатор сталевий Kermi, Therm-X2, Profil-V, FTV 33, 500X2000 мм

Радіатор сталевий Kermi, Therm-X2, Profil-V, FTV 33, 500X2000 мм
- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Фото
24 439 ₴
24 314 ₴
Радіатор сталевий Kermi, Therm-X2, Profil-V, FTV 33, 500X2000 мм
Код товару:
494515Код скопійовано
Є в наявності
24 314 ₴
24 439 ₴
+ 243 ₴
Ви заощаджуєте:
Доставка:Київ
Самовивіз з магазину
Дивитись наявність
Забрати через 30 хвилин
Безкоштовно
До відділення "Нова Пошта"
Дивитись на карті
Забрати завтра
Безкоштовно
Доставка за адресою
Детальніше
Отримати завтра з 09:00 до 20:00
Безкоштовно
Оплата
Готівкою, банківською картою, в кредит/розстрочку, за безготівковим розрахунком для юр. осіб Детальніше
Гарантія
Обмін/повернення товару належної якості протягом 14 днів. Детальніше
Офіційна гарантія виробника: 60 місяців Детальніше
Схожі товари
Радіатори опалення Kermi
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Тип | Панельний |
| Тип підключення | Нижнє |
| Модель | FTV 33 |
| Тип панельного радіатора | 33 |
| Тип монтажу | Горизонтальний, Настінний |
| Призначення | Для дому, Для квартири |
Фізичні характеристики
| Матеріал | Сталь |
| Кількість секцій, шт | 3 |
| Загальна висота виробу, мм | 500 |
| Довжина, мм | 2000 |
| Площа обігріву, кв.м | 43 |
| Вага, кг | 72,13 кг |
| Тиск, бар | 10 |
| Колір | Білий |
| Розміри (ШхВхГ), мм | 2000х500х155 |
| Тепловіддача при Т = 70ºС, Вт | 5546 |
| Діаметр введення, мм | 3/4" |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 60 |
| Країна-виробник | Німеччина |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 16x51x205 |
| Вага в упаковці, кг | 74,46 |
| Артикул | FTV330502001R2K |
| Додатково | Панельні радіатори із сталі , Панельні радіатори з нижнім підключенням , Сталеві радіатори Kermi, Сталеві радіатори з нижнім підключенням |
Показати всі характеристики
Відгуки і запитання
Загальна оцінка товару:
Відгуки 0
Питання 0
Сортувати
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
У цього товару поки немає відгуків. Будьте першим, хто напише відгук
У цього товару поки немає питань. Будьте першим, хто поставить запитання
Опис
Радіатор сталевий Kermi, Therm-X2, Profil-V, FTV 33
Сталеві радіатори Kermi якнайкраще підходять для опалення приватного будинку, радіатори Kermi по праву є лідерами ринку шляхом найширшого вибору розмірів, бічних та нижніх підключень радіаторів опалення для котеджів, будинків та будь-яких інших індивідуальних систем опалення. Унікальна технологія Kermi Therm X2 – теплоносій, що подає, спочатку проходить по передній панелі яка нагріваючись віддає тепло у напрямку від стіни тобто ближче до споживача, не потрібно прогрівати весь радіатор, щоб домогтися конвекції (передачі тепла).
Особливості:
- енергоощадна технологія
- профільні панелі (з ребра)
- оснащений вентильним клапаном під термостат
- радіатор з нижнім підключенням до труб

ТВОЯ РОЗСИЛКА
Хочу бути в курсі найвигідніших цін, крутих акцій та персональних пропозицій
Радіатор сталевий Kermi, Therm-X2, Profil-V, FTV 33, 500X2000 мм




Каталог товарів
- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення


