Київ
Ваше місто – Київ?
Так
Вибрати інший населений пункт
Серце всієї України!
Зв'язатися з нами
- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
Укр Рус
Каталог товарів
Увійти
Порівняння
Бажання
Кошик
Кошик
₴
Оформити замовлення
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Кліматична техніка
- Радіатори опалення
- Kermi
- Радіатор сталевий Kermi, Therm-X2, Profil-V, FTV 33, 500X1400 мм

Радіатор сталевий Kermi, Therm-X2, Profil-V, FTV 33, 500X1400 мм
- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Порівняння
- Фото
18 059 ₴
17 967 ₴
Радіатор сталевий Kermi, Therm-X2, Profil-V, FTV 33, 500X1400 мм
Код товару:
494516Код скопійовано
Є в наявності
17 967 ₴
18 059 ₴
+ 180 ₴
Ви заощаджуєте:
Доставка:Київ
Самовивіз з магазину
Дивитись наявність
Забрати сьогодні з 8:00
Безкоштовно
До відділення "Нова Пошта"
Дивитись на карті
Забрати завтра
Безкоштовно
Доставка за адресою
Детальніше
Отримати сьогодні з 09:00 до 20:00
Безкоштовно
Оплата
Готівкою, банківською картою, в кредит/розстрочку, за безготівковим розрахунком для юр. осіб Детальніше
Гарантія
Обмін/повернення товару належної якості протягом 14 днів. Детальніше
Офіційна гарантія виробника: 60 місяців Детальніше
Схожі товари
Радіатори опалення Kermi
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Тип | Панельний |
| Тип підключення | Нижнє |
| Модель | FTV 33 |
| Тип панельного радіатора | 33 |
| Тип монтажу | Горизонтальний, Настінний |
| Призначення | Для дому, Для квартири |
Фізичні характеристики
| Матеріал | Сталь |
| Кількість секцій, шт | 3 |
| Загальна висота виробу, мм | 500 |
| Довжина, мм | 1400 |
| Площа обігріву, кв.м | 30 |
| Вага, кг | 60,4 кг |
| Тиск, бар | 10 |
| Колір | Білий |
| Розміри (ШхВхГ), мм | 1400х500х155 |
| Тепловіддача при Т = 70ºС, Вт | 3882 |
| Діаметр введення, мм | 3/4" |
Додаткові характеристики
| Гарантія, міс. | 60 |
| Країна-виробник | Німеччина |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 16x52x146 |
| Вага в упаковці, кг | 52,769 |
| Артикул | FTV330501401R2K |
| Додатково | Панельні радіатори із сталі , Панельні радіатори з нижнім підключенням , Сталеві радіатори Kermi, Сталеві радіатори з нижнім підключенням |
Показати всі характеристики
Відгуки і запитання
Загальна оцінка товару:
Відгуки 0
Питання 0
Сортувати
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
У цього товару поки немає відгуків. Будьте першим, хто напише відгук
У цього товару поки немає питань. Будьте першим, хто поставить запитання
Опис
| Модель радіатора | панельний |
| Підключення | нижнє FTV, праве |
| Тип радіатора | 33 |
| Монтажна глибина | 155 мм |
| Монтажна висота | 500 мм |
| Монтажна довжина | 1400 мм |
| Макс. потужність 90/70/20° C | 3882 Вт |
| Макс. потужність 75/65/20° C | 3076 Вт |
| Опалювальна площа ≈ | 30 м² |
| Макс. робочий тиск | 10 бар |
| Макс. раб. температура | 110° C |
| Об'єм | 9.45 л |
| Діаметр підключення | 3/4" |
| Матеріал радіатора | сталь |
| Міжосьова підключення | 50 мм |
| Комплектація | радіатор, інструкція, настінне кріплення |
| Додатково | енергозберігаюча технологія, профільні панелі (з ребрами), оснащений вентильним клапаном під термостат, радіатор з нижнім підключенням до труб, 3 – три гріють панелі, 3 – три оребрения |
| Вага | 60.4 кг |

ТВОЯ РОЗСИЛКА
Хочу бути в курсі найвигідніших цін, крутих акцій та персональних пропозицій
Радіатор сталевий Kermi, Therm-X2, Profil-V, FTV 33, 500X1400 мм




Каталог товарів
- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення


