- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Конфігуратор ПК
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- ТБ, проєктори, медіаплеєри
- Проєктори
- EPSON
- Проєктор Epson EB-L695SE (V11HB36180)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Наявність в магазинах
- Аксесуари 2
- Фото
Проєктор Epson EB-L695SE (V11HB36180)
Схожі товари
Проєктори EPSON
Проєктор Epson EB-E12 (V11HB55042) 25 385 ₴
Проєктор Epson CO-FH01 (V11HA84040) 26 739 ₴
Проєктор Epson CO-FD01 (V11HA84240) 28 925 ₴
Проєктор Epson EB-W53 (V11HB57042) 33 459 ₴
Проєктор Epson EB-FH08 (V11HB54042) 60 425 ₴
Проєктор Epson EB-FH54 (V11HB59042) 67 961 ₴
Проєктор Epson EB-994F (V11HB60042) 84 060 ₴
Можливо, вас зацікавить
Характеристики
Загальні характеристики
| Клас | Професійний |
| Джерело світла | Лазер |
| Тип матриці екрана | 3LCD |
| Максимальна роздільна здатність | WUXGA (1920x1200) |
| Мінімальна діагональ зображення | 100" |
| Максимальна діагональ зображення | 500" |
| Проекційне відношення | 0.5-0.7:1 |
| Яскравість, ANSI Lm | 6000 |
| Контрастність,: 1 | 5000000 |
| Співвідношення сторін екрана | 16:10 |
| Оптичне збільшення | 1,4 |
| Фокусування | Ручне |
| Операційна система | Без ОС |
| Функції та можливості | З підтримкою HDR, Широкоформатний |
Інтерфейси
| Бездротові інтерфейси | NFC, Wi-Fi (опціонально) |
| HDMI, шт | 3 |
| Дротові інтерфейси | 1 x Mini Jack 3,5 мм, 1 x RS-232C, 2 x RJ-45, 2 x USB Type-A, 3 x HDMI |
Фізичні характеристики
| Джерело живлення | Від мережі |
| Ресурс лампи, г | 20000 |
| Споживана потужність, Вт | 362 |
| Час роботи в активному режимі | 20000 годин |
| Рівень шуму, дБ | 36 |
| Основний колір | Чорний |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 151х440х368 |
| Вага, кг | 9,3 |
Додаткові характеристики
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Батарейка – 2 шт., Документація, Кабель живлення, Проектор, Пульт ДК |
| Гарантія, міс. | 36 |
| Країна-виробник | Філіппіни |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 24x51x54 |
| Вага в упаковці, кг | 13,35 |
| Артикул | V11HB36180 |
| Штрихкод | 8715946737911 |
| Додатково | Короткофокусні проектори EPSON , Проектори з HDMI , Проєктори з USB |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Короткофокусний проєктор EB-L695SE, розроблений для компактних приміщень, має роздільну здатність WUXGA з яскравістю 6000 люмен, функціями 4K Enhancement, HDR і вдосконаленими функціями установки. Завдяки до 30000 годин роботи без технічного обслуговування в екорежимі, зсуву об'єктива, 1,4-кратному масштабуванню та кутовому фокусуванню, цей проєктор ідеально підійде для професійного застосування. Доступні гнучкі варіанти керування через HDBaseT, LAN тощо.
Вражаючий імерсивний проєктор
Створюйте приголомшливі презентації без тіней у компактних приміщеннях завдяки проекційному співвідношенню 0.5-0.7:1, вбудованому зсуву об'єктива та роздільній здатності WUXGA з підтримкою 4K Enhancement. Завдяки 1,4-кратному оптичному зуму, кутовому фокусуванню та розмірам дисплея до 500 дюймів, цей високопродуктивний проєктор чудово підходить для занурення в атмосферу. Компактна конструкція, низький рівень шуму та елегантне чорне шасі гарантують кришталево чисте зображення в будь-якій атмосфері.
Гнучке встановлення
Розроблений для простого встановлення, EB-L695SE можна швидко налаштувати для оптимальної роботи в будь-якому приміщенні. Такі функції, як зсув об'єктива, корекція горизонтальних і вертикальних трапецеїдальних кривих, а також проєкція на 360°, гарантують точне позиціонування зображення.
Підключення з легкістю
Завдяки порту USB-A для роботи без ПК, а також ланцюговому з'єднанню HDBaseT/HDMI, проєктор EB-L695SE підвищує гнучкість і зручність інсталяції.
Розумне керування для бездоганного досвіду
EB-L695SE спрощує процес налаштування завдяки функціональності NFC та інструменту Epson Projector Config Tool. Інтуїтивно зрозуміле екранне меню в поєднанні з рішенням EPMC від Epson забезпечує легкий хмарний моніторинг та управління.
Душевний спокій завдяки високій довговічності
Створений для тривалої роботи, EB-L695SE оснащений лазерною технологією "fit-and-forget". Це мінімізує потреби в технічному обслуговуванні та скорочує час простою.
Екологічно чистий дизайн
Створені з урахуванням принципів сталого розвитку, проєктори Epson виробляються з використанням 100% відновлюваної електроенергії та упаковані в картон, що підлягає 100% вторинній переробці.













- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення





