- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- ТБ, проєктори, медіаплеєри
- Проєктори
- EPSON
- Проєктор Epson EB-L890E White (V11HB24080)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання
- Опис
- Аксесуари 2
- Фото
Проєктор Epson EB-L890E White (V11HB24080)
Схожі товари
Проєктори EPSON
Проєктор Epson CO-W01 (V11HA86040) 19 805 ₴
Проєктор Epson EB-E12 (V11HB55042) 25 385 ₴
Проєктор Epson CO-FD01 (V11HA84240) 28 925 ₴
Проєктор Epson EB-W53 (V11HB57042) 33 459 ₴
Можливо, вас зацікавить
Проєктор Epson EB-L695SE (V11HB36180) 324 764 ₴
Характеристики
Загальні характеристики
| Клас | Для офісу, Для презентацій, Для шкіл та ВНЗ, Професійний |
| Джерело світла | Лазер |
| Тип матриці екрана | 3LCD |
| Максимальна роздільна здатність | WUXGA (1920x1200) |
| Мінімальна діагональ зображення | 50" |
| Максимальна діагональ зображення | 500" |
| Проекційне відношення | 1,35-2,2:1 |
| Яскравість, ANSI Lm | 8000 |
| Контрастність,: 1 | 5000000 |
| Співвідношення сторін екрана | 16:10, 16:6, 16:9 (широкоформатний), 2,35:1, 21:9, 4:3 |
| Оптичне збільшення | 1-1,6 |
| Фокусування | Ручне |
| Операційна система | Без ОС |
| Функції та можливості | Підтримка 3D, З підтримкою HDR, Широкоформатний |
Інтерфейси
| Бездротові інтерфейси | NFC, Wi-Fi |
| HDMI, шт | 3 |
| Дротові інтерфейси | 1 x Mini Jack 3,5 мм, 1 x RS-232C, 2 x RJ-45, 2 x USB Type-A, 3 x HDMI |
Фізичні характеристики
| Джерело живлення | Від мережі |
| Ресурс лампи, г | 20000/30000 |
| Споживана потужність, Вт | 450 |
| Час роботи в активному режимі | 20000 годин |
| Рівень шуму, дБ | 36/26 |
| Особливості конструкції | З вбудованими динаміками |
| Основний колір | Білий |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 122х440х304 |
| Вага, кг | 8,5 |
Додаткові характеристики
| Комплектація (можливі зміни в різних поставках) | Батарейка AA – 2 шт., Документація, Кабель HDMI, Кабель живлення, Кришка для панелі з роз'ємами, Проектор, Пульт ДК |
| Гарантія, міс. | 36 |
| Країна-виробник | Філіппіни |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 23x51x52 |
| Вага в упаковці, кг | 12,55 |
| Артикул | V11HB24080 |
| Штрихкод | 8715946737843 |
| Додатково | Проектори з HDMI |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Опис
Насолоджуйтесь чітким зображенням завдяки надзвичайній яскравості та технології 4K Enhancement
Модель Epson EB-L890E доповнює лінійку компактних та універсальних бізнес-проєкторів Epson неймовірною яскравістю та професійними функціями. Завдяки вражаючій яскравості кольорового та білого світла на рівні 8000 люменів, цей проєктор ідеально підходить для аудиторій, лекційних залів, конференц-залів та інших застосувань. EB-L890E відображає на екрані зображення високої роздільної здатності завдяки технології 4K Enhancement, забезпечуючи чіткі та детальні кадри навіть з близької відстані. Цей потужний проєктор створює надзвичайно насичені зображення з високою роздільною здатністю розміром до 500 дюймів у форматі 16:10, а також здатний проєктувати зображення в різних інших форматах, включаючи надширокі 16:6 та 21:9.
Розроблений з урахуванням зручності, EB-L890E оснащений лазерним джерелом світла, що практично не потребує обслуговування та має термін служби до 30000 годин. А для простого та безперебійного встановлення це універсальне рішення пропонує різноманітні потужні функції, такі як оптичний зум, широке зміщення об'єктива, інструменти геометричної корекції та багато іншого.
Надзвичайно яскраві, реалістичні зображення
3-чипова технологія 3LCD та яскравість 8000 люменів з рівним співвідношенням білого та кольорового світла.
WUXGA з технологією 4K Enhancement
Проєктор підтримує 4K-контент. Насолоджуйтесь помітно чіткішим, детальнішим зображенням навіть на близькій відстані.
Широкі, універсальні можливості відображення
Легко створюйте зображення з діагоналлю до 500 дюймів у форматі 16:10, а також у форматі 16:6 та 21:9 для покращеного відображення та видимості контенту.
Спрощене встановлення
Компактна та легка конструкція з широким вертикальним та горизонтальним зсувом об'єктива, 1,6-кратним оптичним зумом, можливістю кріплення на 360 градусів, вбудованими інструментами геометричної корекції та універсальним кріпленням VESA.
Невибагливість в обслуговуванні
Лазерне джерело світла з терміном служби до 30000 годин у розширеному режимі.
Бездротове підключення до мережі та обмін контентом
Wi-Fi забезпечує швидке та надійне бездротове підключення для трансляції екрана, а також пряме підключення до хмарної служби Epson Projector Management Connected та захист на рівні WPA 3-enterprise.













- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення





