- Блог
- Акції
- Покупцям
- MOYO обмін
- Юридичним особам
- Оплата і доставка
- Повернення та обмін
- Гарантія
- Магазини
- Відстежити замовлення
- MOYO club
₴
Авторизуйтесь, щоб отримувати персональні пропозиції.
- Інтернет-магазин
- Ноутбуки
- LENOVO
- Ноутбук LENOVO V15 G3 IAP (82TT00KVRA)

- Все про товар
- Характеристики
- Відгуки / Питання 3
- Опис
- Аксесуари 11
- Фото
Ноутбук LENOVO V15 G3 IAP (82TT00KVRA)
















685668
Ноутбук LENOVO LOQ 15IRX11 Luna Grey (83SC002PRA)686962
Ноутбук LENOVO LOQ 15AHP10 Luna Grey (83JG0033RA)743793
Ноутбук LENOVO LOQ 15ARP10E Luna Grey (83S0001URA)557289
Ноутбук ACER Aspire 5 A515-57 (NX.KN4EU.00G)Характеристики
Дисплей
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці екрана | IPS |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | Без сенсорного екрана |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Яскравість екрана, ніт | 300 нт |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Покоління процесора | Intel Alder Lake |
| Модель процесора | Intel Core i3-1215U (Alder Lake) |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Процесор (к-сть потоків), шт | 8 |
| Тактова частота процесора, ГГц | 1,2-4,4 |
Відеоадаптер
| Модель інтегрованої відеокарти | Intel UHD Graphics |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 Гб |
| Частота роботи шини пам'яті, МГц | 3200 |
| Кількість слотів оперативної пам'яті | 1 (вільних – 0, встановлена пам`ять розпаяна на МП) |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 16 Гб |
Вбудовані накопичувачі
| Вбудований накопичувач | 256 ГБ (NVMe SSD) |
| Вбудований накопичувач (інше) | 1-M.2; Вільно: Немає, 1x2.5" HDD |
Програмне забезпечення/керування
| Передвстановлена ОС | Без ОС |
Мережеве підключення
| Покоління Wi-Fi | Wi-Fi 5 |
| Версія Bluetooth | 5.1 |
| Підключення LAN, Мбіт/с | 1000 |
Порти, контролери та роз'єми
| Порт USB 2.0 Type-A/ Type-B/ mini USB/ micro USB (up to 480Mbps) | 1 x USB 2.0 Type-A |
| Порт USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 Type-A/Type-B/micro USB (up to 5Gbps) | 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт USB Type-C/Thunderbolt | 1 х USB 3.2 Gen 1 Type-C (Power Delivery and DisplayPort) |
| Порт HDMI (mini/micro) | 1 x HDMI |
| Аудіопорти | Комбінований роз'єм (мікрофон + навушники) mini-jack 3.5 mm |
Мультимедіа
| Роздільна здатність камери | 1280x720 |
| Кількість мегапікселів | 1 |
| Додаткові характеристики камери | Privacy shutter |
| Формат акустики | 2.0 |
| Потужність акустики, Вт | 2х1,5 Вт |
| Виробник акустики | Dolby Audio |
Пристрої введення/виведення
| Розкладка клавіатури | Англійська, Українська |
| Маніпулятори | Тачпад Multi-Touch |
Корпус
| Система охолодження | Активна (1 вентилятор) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал верхньої частини корпусу | Пластик |
| Матеріал нижньої частини корпусу | Пластик |
| Основний колір | Чорний |
| Вага ноутбука, кг | 1,7 |
| Загальна ширина виробу, мм | 359 |
| Загальна довжина виробу, мм | 236 |
| Загальна висота виробу, мм | 19.9 |
Електроживлення
| Місткість акумулятора, Втг | 38 |
| Кількість осередків акумулятора | 2 осередки |
| Тип акумулятора | Lithium-Polymer |
| Блок живлення | 65W |
Додаткові характеристики
| Особливості конструкції | Вологозахищена клавіатура, З Bluetooth, З HDMI, З TPM, З замком Kensington |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна-виробник | Китай |
Інші
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 35x9x59 |
| Вага в упаковці, кг | 2,425 |
| Артикул | 82TT00KVRA |
| Штрихкод | 197528753829 |
| Додатково | Новинки ноутбуків, Ноутбуки з HDMI, Ноутбуки Lenovo 15 дюймів, Ноутбуки Lenovo з Intel Core i3, Ноутбуки для роботи з графікою, Ноутбуки 6 ядер, Китайські ноутбуки, Ноутбуки Lenovo чорні |
Відгуки і запитання
- За замовчуванням
- По даті
- За корисністю
- З фото та відео
- За рейтингом
- За кількістю відповідей
Хороша якість складання, працює швидко і спритно, потужний процесор, рекомендую
Добротно зроблена робоча конячка. В офісних задачах швидкий. Дисплей досить яскравий. Є усі потрібні роз'єми для періферіі. У сбалансованому режимі тримає десь 4 години.
Якісний ноутбук на свіжій архітектурі та невеликі гроші. Екран відмінний. В офісних задачах працює швидко і без лагів. 11 вінда не бачила накопичувач при установці, тому заздалегіть скачайте іх. Рекомендую.
Опис
Впорається з будь-яким завданням
Розглядай 15.6-дюймовий ноутбук Lenovo V15 як свого офіс-менеджера, який буде ефективно допомагати тобі у виконанні повсякденних завдань. Він забезпечить ефективність твого бізнесу і безпеку даних. А його тонкий, витончений дизайн і вузькі бічні рамки дисплея додадуть елегантний і професійний вигляд твоєму робочому столу або будь-якому місцю, де ти вирішиш ним скористатися.

Новий рівень потужності і безпеки
Можливість роботи з двома накопичувачами і опційна дискретна відеокарта NVIDIA сприяють підвищенню продуктивності, а вбудований модуль Trusted Platform Module (TPM) 2.0 забезпечує безпеку роботи, шифруючи дані і паролі.
Стильний зовнішній вигляд
Сучасний дизайн цього ноутбука надає йому чудовий зовнішній вигляд. А його тонкий корпус відмінно підходить для подорожей.

Пройшов випробування на міцність
Ми провели серію тестів на надійність і міцність в екстремальних умовах: випробування на стійкість до ударів, вібростійкість, працездатність клавіатури, витривалість петель, надійність вентилятора, захист панелей від подряпин, захист від перепадів температур і підвищеного тиску. Цей ноутбук готовий до роботи в будь-яких умовах, з якими стикається твій бізнес.

*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту - див. блок специфікацій.
*Всі зображення слугують лише для ілюстрації.































- Apple
- Смартфони і телефони
- Ноутбуки, планшети та ПК
- Комп'ютерна техніка та компоненти
- Телевізори та аудіотехніка
- Фото, відео та гаджети
- Ігрові консолі та геймінг
- Техніка для дому
- Техніка для кухні
- Краса та здоров'я
- Товари для дому
- Посуд
- Інструмент та садова техніка
- Товари для дітей
- Взуття, одяг та аксесуари
- Спорт, туризм і транспорт
- Автотовари
- Зоотовари
- Послуги
- Передзамовлення